Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. Для чого стабілізатор для електро котла (тена)? Котел полюбе з запасом і не щодня -20 на дворі. Не бачу сенсу... Крім того, треба розуміти, що получиться замкнуте коло, яке добиватиме гнилу електромережу... Давайте порахуємо спрощено: Котел 12 кВт при 220 В працює на струмі 54,5 А. При включенні, через гнилі скрутки, тонкі дроти ітд напруга просідає до нехай 180 В. Звідси при тих самих 54,5 А котел видаватиме 9,8 кВт. Ставимо стабілізатор На виході маємо номінал 220 В 12 кВт 54,5 А А що буде на вході стабілізатора? - ті самі 12 кВт при 180 В а це вже 66,6 А А, оскільки із ростом струму падіння на лінії виросте - напруга просяде ще більше. Стабілізатор піднімаючи її жертиме ще більший струм по входу замкнуте коло... В якийсь момент вибиває вхідні автомати а люди не розуміють чому... Як на мене - перетрясати лінію на скільки можливо, котел на пряму, а малопотужні і критичні споживачі через малопотужній (існуючий стабілізатор).
  2. На місці не сидиться, то ж написав претензію рекомендованим у газконтору. Чекаю на відписку, як вище приводили... Тоді наступним листом повторно вимагатиму перерахунку уже спираючись не на законодавство а на той факт, що у мене змонтовано лічильник з термокомпенсацією (згідно документації виробника лічильника). Паралельно написав в антимонополку. Відповідь цікава і ніяка одночасно... Судіть самі:
  3. По логіці, кофіцієнт області залежить від географічного розташування. Типу південніше - тепліші зими. В лічильнику з термокомпенсацією міститься термочутливий елемент, котрий міняє свій лінійний розмір в залежності від температури. Це, механічно змінює показник (рахує менше чи більше в залежності від температури).
  4. У мене лічильник з термокомпенсайією (суфікс "Т"), однак, кофіцієнт малюють
  5. 4587derek струм не поміняється при включенні через діод. Зменшиться вдвоє час роботи бойлера. ;) Ну і падіння на діоді виділить 15 +- Вт Тобто, діод скоріш за все тре буде на радіатор ставити.
  6. Вище уже писали, що є бренди. Часто, оригінал = один з брендів + партномер чи лейба виробника. Тобто, якщо брати ідентичну деталь у офіціалів - ціна потроєна а якість одинакова. Однак, є варіанти менш імениті як по ціні так і по якості ну і є підробки чи явний ширпотреб... Також, бувають випадки, коли оригінал має типові болячки, тоді як у замінника їх уже вилизано. Прикладом є термостат на ВАГівський двигун BFQ. Оригінал летить через 2 - 3 роки. А вдвіччі дешевший замінник працює десяток і більше років...
  7. Лишень варо рожуміти, що суд, апеляція і касація може затянутись на пару років. На пару років без газу...
  8. А якщо до суду подавати? Хтось пробував? Прецендентного права у нас, на жаль, нема...
  9. А хіба предписання на повернення не законно нарахованого не буде?!
  10. Якби не посилання, можна було б подумати, що ця тема не реклама а бажання донести щось корисне до людей...
  11. Хто зна який він. На борг ще й пеню будуть нараховувати.
  12. porterlv

    О прививках деткам

    Аналогічно, загнали дітей бавитись із хворими друзами. Щось було. Симптоми не чіткі, буквально 2 прищиуи і загальне не значне ослаблення кіндера. І от хз, перехворіли чи ні а ле певен, що у такому тісному і тривалому контакті із хворими контамінація була.
  13. porterlv

    О прививках деткам

    Цікаво, коли тут появиться оговорення откровень Stanley Plotkin -а із судового процесу. Світ уже гудить.
  14. Мейлру в Україні заблокований. Обрізати фото і викласти на пряму релігія не дозволяє?
  15. Куплю, продав, прийму, віддам чи просто хвастаюсь? При купівлі/продажі прийнято ціну озвучувати. Ну і логістику (місто).
  16. Піймали на чому? Цоколь? Про два приміщення частково у землі писав. Мансарда? Бокова стіна 1,6 м висота 2,6 м. Нічого кримінального.
  17. Тут уже мені цікаво... Це з ГВС і їжею? яка система опалення? Опалювана площа? Регіон? У вас вихідні дані гірші ніж у мене, площа і темпуратура вищі а розхід менший. Мій розхід для: цоколь 400мм Д400 поверх 375мм Д400 мансарда 375мм Д300 Стрих 250 вати.
  18. Підібрав криву погодозалежної, При перепадах на вулиці +5 -15 подача на котлі міняється в діапазоні +28 +34. В приміщеннях стабільні +21 (* де ламінат, при тривалих морозах може просісти на 0,5, до +20,5 по повітрю). Котел (пальник ) працює цілодобово. Простої хіба у мізсезоння, коли мінімуму котла (4 кВт) забагато. Але кімнатний хочу, на міжсезоння, Як сонце вийде - буває піднімається повітря до +23. А котел про то не знає і якийсь час ще гріє, поки зворотка не виросте. Кімнатний з погодозалежною працює грамотно - При перевищенні по кімнатному горіння припиняється а насос ганяє вирівнюючи тмпературу по різних кімнатах.
  19. Там в теорії. По факту залежить від адекватності продавця і покупця. Було, помпу на тур повертав успішно куплену в інтренеті (Вибачився, пояснив, спитав чи можливо, звісно на умовах продавця, виконав умови - повернули). А буває, що і втулять нагло чи відмовлять бо лінь бавитись.
  20. dobber я про те, що мені, як і ви, мало хто вірить. А секретів нема. Не утеплений газоблок, 264 загальна. 200 опалювана, конденсаційний котел з по погоді напряму на ТП (без додаткових насосів, змішувальних чи гідрострілок). Подача +30 +32. і ніяких секретів. Якби дуже тре було доколупатись - не опалювані службові частково в землі.
  21. В розмову не лізу У мене за січень 249 кубів разом з ГВС і їжею на 260 квадратів. В будинку +21, на 60 квадратах тримається +12 без опалення (гараж, кладові).
  22. Погодозалежна рулить. Змішувальний з конденсаційним не потрібен. Кімнатний для корекції різких перепадів, сильного провітрювання, зміни інсоляції пригодиться. Підкажіть конкретні моделі простих кімнатних термостатів з чутливістю 0,1 - 0,2 градуси.
×
×
  • Створити...