Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. У себе дав пінопласт по підлозі мансарди. Звукоізоляція ніяка... А от від теплоізоляції толку мало (уся плита була би теплоакумулятором). Вважаю, що то (пінопласт) марно викинуті гроші... А от 20 см вати на дах може бути маловато.
  2. Корпус батареї чи дохла батарея у комплекті?
  3. Про туберкульоз посміхнуло. Цікаво де корінь легенди? Чи питались ви самого стомата як він ставиться до пацієнта з повним шлунком і чому? ;)
  4. Ні, у вашому випадку економії не буде. Бо ККД звичайного котла максимальний на потужності близькій до максимальної. Реальну економію вам дасть хіба кімнатний термостат.
  5. Фігня якась. Менше 3 кВт на вводі ніколи не бачив. 6 А це 1,3 кВт. Мо 16 А а не 6?!
  6. Мария ви погрози ті зберігайте у вигляді скріншотів. А потім до справи можна буде підшити. В ідеалі спровокуйте переписку таким чином, щоб можна було прив'язати її до конкретної особи. ;)
  7. У нас подвійне а то й потрійне оподаткування. Любий хто купує в магазині - сплачує податок. Це непряма сплата податку.
  8. Пора***те тепловтрати будинку - матимете відповідь по потужності необхідный для опалення. Погано розумію, як атмосферник то регулюватиме. Модуляцією? Тоді ККД впаде...
  9. viksel усе контролюється і робиться. Але у крайніх випадках, коли нема варіантів. При ризики уже всі наголошують. Ну і про ціну питання не варто забувати. Зараз, доречі, модно під загальним (бабло косять) медикам по байдуже, адже ви перед операцією підписуєте бумагу, що усвідомлюєте ризики і берете усію відповідальність на себе.
  10. Ніхто ж не наполягає. Кожна ситуація і дитина різні. Думки почули, приймайте рішення ну і здоров'я кіндеру, спокою батькам. Мене тримали в рамках і "травмували" регулярно. Вважалось, що був затурканим. Прийшов час - розпустився достатньо Мої ж однокласники, що не мали рамок... мало хто прийшов до успіху. Хто спився, хто заліковуватиме до віку ітд. Істина десь посередині.
  11. І ми суттєво менше вимазуємось, особливо зимою. Тай митись по різному можна. Заліз в душ, начився, виключив воду. Намилився, помився, змився і пішов. Що води що газу майже нічого Я літом взагалі зимною миюсь. Мені так прикольно. madmancf з нашою водою і моєю шкірою я би здох миющись щодня з милом. Усе має бути в міру. Підмити дупу це одне, а двіччі на день з милом митись повністю - уже зовсім інше.
  12. Мою дружину так переконувало пару різних лікарів. Повезло чи ні - я хз. 2ТС - відправляйте з татком. Будете здивовані, то буд зовсім інша дитина. Хоча, як бачу коли татко з цуциком на руках приводить 4-токласника до школи і на прощання цьомає бичка синка у щічку, - єфект від такого татка сумнівний...
  13. Я хз, але мну 7-10 на ГВС + приготування їжі вистачає на 2 дорослих + 2 кіндера. Пересічна родина, нічого особливого... * Щоправда мікроохвильовка і електрочайник використовуються постійно.
  14. "Ефект" пихологічний, значить йдеться про загальний а не місцевий наркоз. Це величезний стрес для організму дитини, з ризиками неврологічних ускладнень... Якщо там не серйозна операція то: 1) зомбувати (готувати) дитину як партія жовтенят. 2) поміняти лякаря 3) трохи пригрозити і відправти з татом а не мамою. Мій молодший з мамою не давав робити нічого. У мене на колінах сидів як щур і не пікнув. Бо тато не панькається і не сюськається Як результат, без загального наркозу, під місцевим почистили канал пошкодженого зуба і запломбували у 3 гаком роки. І ніякого особливого стресу для кіндера.
  15. porterlv

    О прививках деткам

    Я волочусь від політики по принципу "в класі хтось захворів, можливо моє інфіковане, тре відразу привити". Тобто є ризик що організм уже заражений а ми йому ще додаткову дозу бацили. Мол, на, борись... Якось воно не логічно...
  16. Вам би утеплитись... Мені на 250 (200 опалювана) з комфортом (+ ГВС і газплита) іде 200 - 300. Рекорд був 235 кубів.
  17. +сую. Але ж беруть і тішаться. То й же аякс. Колись воно ляже або стане платним. По заміні батарейок і глюків. Та ж Сател - має індикацію розряду по всіх сенсорах через централь. Невже у інших брендів нема?
  18. Колір полум'я залежить від багатьох факторів. Такі як вологість, домішки, якість (кількість) притоку повітря до пальніка ітд. Калорійність плаває, це відомий факт і ніхто не заперечує.
  19. Пару років тому, як підключав газ, лічильник поставили на фасаді. Щоб винести до паркану - тре було давати багато на лапу... Знаю, що потім помінгяли норми і тепер по замовчуванню лічильник "на межі" а на фасад тільки за бабки заднім числом... Відкрите питання як саме і де на "межі". Бо якщо на вулиці, то є ризик пошкодження вандалами і, навіть, якщо воно на балансі газконтори. Платити по нормах чи середньому не дуже хочеться Якщо ж воно на подвірку під парканом - то чому би ні? Проект робив один (вроді) але точно було дві частини: зовнішня і внутрішня мережі.
  20. берете лезо від бритви або лезо для тоуючої автоплівки плівки або лезо для зрізання клею з дисплеїв моб телефонів. Під малим кутом до скла, моментально зрізаєте велику площу наклейки (без царапин і пошкоджень). Мізерні залишки змиваєте галошою чи розчинником. Скоро, якісно, дешево.
  21. В дурку зверніться. Куди вже менше 5 кВт. Порохотяг і чайник одночасно вмикати ніколи не плануєте7 Чи пралку і мікрохвильовку? Повішайте контрольний лічильник і плаитіть своє через брата. А заодно дружина зможе феном користуватись при включеному бойлері.
  22. І цей простий контролер за 900 грн вміє по теппературі розморожувати?! 290-тий то пропан? А не йопне? Скільки його в системі +-? А як систама для ГВС літом з пропаном при +25 +30? Чи у вас без ГВС? Чи у вас тільки на опалення? До речі, CliTech CAR-12XB ГВСити теж не вміє. Правда ж?
×
×
  • Створити...