Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 819
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Бачив твої пророцтва 🤣 як казав один жид латиніній - ти натягуєш навіть не сову, в горобця на глобус
  2. Контрнаступу не було, як такого, а значить і все решту брехня))
  3. Є танці є сольні, а мазохвсту садист не потрібен, достатньо наявності страждань.
  4. Знову про утіканство))) У тебе хоча би день є, коли ти не хвалишся цим та проживанням в Іспанії?😅
  5. Я свічку не тримав, у цю всю херню з островом слабо вірю, бо там більше піз..жі, як фактів наразі, чи ти все своїми очима бачив?
  6. Цивілізація - це коли один закон для всіх
  7. При усіх недоліках не остання країна світу Америка зникне як лише перестане виконувати закони По цій самій причині Україні не світить стати цивілізованою державою у найближчі 75 років
  8. Це шкода, що американці цього не знали і стали ким стали дотримуючись законів, а могли бути, як Україна.
  9. Відсутністю покарання
  10. Звичка не дотримуватися законів, правил, інструкцій.
  11. Від хитро витраханості)))
  12. Ти ніколи не знаєш як спрацює нештатне обладнання. Досить викинути одну ланку і все може піти непрогнозовно. ПС українці не були би українцями не придумавши чергову схемку)))
  13. Ти фактично вимикаєш контроль за тягою. Все інше описав
  14. Якщо відсутня витяжка то газ не згорятиме повністю, бо йому потрібен кисень для цього. Є шанси накопичення та при сприятливих умовах вибуху.
  15. Тобто, на витік газу тут жодних шансів?))
  16. Там втрачається контроль над запалюванням та витоком газу при втручанні у схему.
  17. Тобто, якщо вибухне нежитлове приміщення то все нормально?))
  18. Чи не вперше в історії України реально садять за корупцією
  19. І що ти зараз розказав про себе?🤣
  20. Ігнат каже що неправда))
  21. Безплатне сафарі та нагода тренувати пілотів у бойових умовах Знову агент краснов дозволив чого Бідон не допускав))
  22. Частью украинских F-16 управляют американские и нидерландские пилоты-ветераны, — Intelligence Online Специализирующееся на работе с разведданными французское издание Intelligence Online сообщает, что в Украине создали эскадрилью F-16, в которую вошли украинские, американские и нидерландские пилоты. Они помогают защищать небо от российских ракет и дронов. По данным издания, эскадрилью сформировали в последние недели в строгой секретности для управления новыми F-16. Подразделение играет ключевую роль в защите неба над Киевской областью, которая постоянно подвергается ударам россиян. В состав вошли американские пилоты с огромным боевым опытом в Афганистане. Один из них недавно участвовал в операциях на Ближнем Востоке, после чего присоединился к защите Украины. Со стороны Нидерландов привлечены пилоты, обученные в элитных европейских школах воздушного боя, специализирующихся на современных тактиках перехвата и высокотехнологичной войны в воздухе.
  23. Тут один з хворою уявою придумав у своєму такому же нездоровому мозку, що я сьогодні сміюсь над справді трагічними подіями чотирьохрічної давності, а не тим, що Вадим черговий раз тупить. І це при тому, що ці події не згадувалися на останній тисячі сторінок, а розмова з вадимом відбулася хвилини тому буквально.
  24. Навряд, мабуть доктор теж рамдомні куски власного марення накидає😂
×
×
  • Створити...