karbo
Пользователи-
Публікації
11 839 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Звичайно же)) нібито ніколи не ходив колядувати чи щедрувати цілими зимовими днями та вечорами)) і це маленькою дитиною був тоді Чи в школу 3 км пішки у будь-яку погоду
-
Це не для професійних занять велосипедним спортом. Для звичайного дядька на побутовому велосипеді в рамках комфорту.
-
Їздив в ліс десь біля десяти км в один бік давно це було і жодних незручностей не виникало Все що ти розказуєш може стосуватися професійних занять спортом. Для звичайного велосипедиста десять градусів не критична температура. Там швидкість мінімальна і головне теплий одяг Та і хто на лижах теж таку практику має
-
Ця температура навіть дуже комфортна для таких вправ, прохолодне повітря остуджує перегрітий організм і це значно краще за такі самі вправи літом в жару. Чи спеку, кому як подобається))
-
Бо там корейці свій останній куй без солі доїдають, в українці перші в світі по накопиченні біткоїнів. Тобто нації насрати на безпеку та незалежність власної країни
-
Конституція ніякий не суспільний договір, а вищий закон, який необхідно виконувати. І те що, якісь там статті не виконуються (на твій погляд) щодо тебе, то це не означає, що ти маєш право не виконувати свої обов'язки. Ти займаєшся демагогією задля оправдання власної позиції. І у певні особливі періоди окремі статті конституції можуть не виконуватися. Є обмеження прав людини в зв'язку з вище вказаними причинами.
-
А звідки візьмемо розумних коли по статистиці їх не більше десяти процентів Це ще м'яко кажучи десять
-
У мене є приятель з Одеси і вата ватою, пофіг що війна, йому півка і шансончіка на діванє, ну і Зеленський во всьом віноват І відповідно споживає виключно ресурси на язьке Більшість людей не обладнана такою опцією як критичне мислення. Що в жбан засунуть тим і користуватися буде
-
Вони інсталюються через мову спілкування. Українською мовою кацапські наративи важко просувати. Спроби, безумовно,є, але це важко здійснити.
-
Боже мій, що ти гониш?))) Язьік це середовище розмноження російських наративів. Забери його і ти не будеш думати кацапськими шаблонами
-
На танках достатньо зірки замалювати хрестами
-
В даному випадку це ворожий трофей і ця зброя обернена проти нас Коли ми розмовляємо російською мовою то світ бачить що ми нею розмовляємо і зараховує нас до росіян отож ця агресія цілком оправдана в їхніх очах
-
Ну це давно відомо, що він йобнутий - ще Нємцов про це казав Знаючи про це ти йому підігрував. Ну молодець, нічого сказати.
-
Ти ж такий великий прихильник конституції і тут раптом ігноруєш)) знову пахне шизофренією)) Захист від зовнішніх нього нападу, а не добровільного розпаду СРСР.
-
Безумовно, Путін готувався до нападу на підставі інформації про готовність українців зустріти визволителів квітами
-
Я гадав це органічно для українців спілкуватися українською,та виявляється це просто повинно бути мейнстрімом)))
-
Я його не збирався захищати від розпаду.
-
Тобто підтримуєш російську на українському ресурсі, даєш більше доказів, що в Україні російська панівна
-
Своє кулаками здобувається, а не деклараціями Для цього необхідно відстояти свою країну і облаштувати життя відповідно до своїх уподобань, а не лізти в чужі країни зі своїми претензіями
-
Я не обмежую, а цікавлюсь причинами такої шизофренії
-
Так влаштований розподіл праці, місця проживання. Напевне треба тим іншим щось міняти в своєму житті, якщо це їх не влаштовує. Або змиритися. До пори до часу усіх влаштовувало забруднення Китаю. Зараз раптом зрозуміли, що це призвело до залежності від нього.
-
Вадим проти захисту, він навіть російською тут, щоби максимально толерантно до кацапів
-
Щоби вижити треба вбити ворогів, або скоритися їхній волі. Тут правда перетрахають жінок, знищать все що можна, але шанс вижити буде
-
Я не обмежую себе в джерелах інформації
