karbo
Пользователи-
Публікації
11 838 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
У мене гібрид і купив задовго до буму електричок З певних причин я і зараз вагаюсь чи мені особисто вартує купити електричку, але це не заперечує їхню перспективу Таксі буде на електричних авто
-
Комфорт та безпека не вимірюється залишковою вартістю.
-
Це саме той випадок коли нафтові лоббі не дали розвивати електричкам
-
У мене тойота І фільтр не рятує від постійного запаху ззовні
-
Я учора подихав цим цілющим повітрям сидячи на хвості якогось ідіота )) Дякую, я сильно відвик від такої радості
-
Розробки ведуться, рано чи пізно такий стрибок відбудеться. І тоді твої двз лише в музеях та ідіотів будуть))
-
Тобто отруювати жителів заради прибутку нафтових магнатів
-
За увесь спектр vs бензин/дизель
-
Навіть при знятті пільг ринок показує ріст покупців електричок. Всупереч політичному тренду.
-
Нє, ти хотів сказати що Путін напав щоби Україна не виготовила цю брудну цілу аж одну бомбу. Не відхиляйся від методички.
-
А що тебе гребе українська бомба?
-
Це демонструє настрій покупців, його прихильність до електричок
-
В чому питання? Суди тих негідників правда, важко зрозуміти за що? Напевне за те, що в такий спосіб протестували проти розвороту України від Європи в сторону Росії. Тобто, не віддавали свою країну чужій країні У такій ситуації Янукович не зміг передати в мирний спосіб Україну Росії. Прийшлося Путіну забирати війною. У той час армією командував руський, СБУ руський, прем'єр міністр руський. Громадяни Росії.
-
Швидше навпаки, він звинувачує Україну у нападі на мирну Росію)))
-
Яким хреном боротьба з внутрішнім сепаратизмом до війни з РФ??? Боротьба з озброєними сепаратистами.
-
У тебе з пам'яттю проблеми, війну не Зеленський розпочав, він тоді ще членом по роялю махав. А зараз він виконує вимоги конституції по захисту України. Якщо деякі люди не хочуть до воєнкомату, то їх запрошують.
-
Яким буде мир і на яких умовах вирішують політики враховуючи настрої народу. Я в не втручаюся, я морально не маю на це права, бо довший час не проживаю в Україні.
-
Ти так і не відповів на мій пост щодо продажу авто в Європі
-
Мамлюче, де я закликав воювати чужими руками? Я писав, якщо народ не хоче, то пора за мир думати.
-
Мій виїзд, його час та причини ніяк не пов'язані з подіями в Україні.
-
Я не втікав і на шию державі не сідав, за халявою не ганявся
-
Втекло бидло, нормальні люди захищають свою країну. По крайній мірі хернею за кордоном не займаються, якщо вони навіть туди виїхали. Але у відсотках бидла більше Ю4ю́ це типовий зріз тих хто втік. Бидляк на бидляку і бидляком поганяє Чим ти мене хотів здивувати?
-
Бо право на політичний притулок легше доказати Ви там у є бани. Увесь світ знає тому і погоджується.
-
Бо за людей не вважають
