Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 838
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. У мене гібрид і купив задовго до буму електричок З певних причин я і зараз вагаюсь чи мені особисто вартує купити електричку, але це не заперечує їхню перспективу Таксі буде на електричних авто
  2. Комфорт та безпека не вимірюється залишковою вартістю.
  3. Це саме той випадок коли нафтові лоббі не дали розвивати електричкам
  4. У мене тойота І фільтр не рятує від постійного запаху ззовні
  5. Я учора подихав цим цілющим повітрям сидячи на хвості якогось ідіота )) Дякую, я сильно відвик від такої радості
  6. Розробки ведуться, рано чи пізно такий стрибок відбудеться. І тоді твої двз лише в музеях та ідіотів будуть))
  7. Тобто отруювати жителів заради прибутку нафтових магнатів
  8. За увесь спектр vs бензин/дизель
  9. Навіть при знятті пільг ринок показує ріст покупців електричок. Всупереч політичному тренду.
  10. Нє, ти хотів сказати що Путін напав щоби Україна не виготовила цю брудну цілу аж одну бомбу. Не відхиляйся від методички.
  11. А що тебе гребе українська бомба?
  12. Це демонструє настрій покупців, його прихильність до електричок
  13. В чому питання? Суди тих негідників правда, важко зрозуміти за що? Напевне за те, що в такий спосіб протестували проти розвороту України від Європи в сторону Росії. Тобто, не віддавали свою країну чужій країні У такій ситуації Янукович не зміг передати в мирний спосіб Україну Росії. Прийшлося Путіну забирати війною. У той час армією командував руський, СБУ руський, прем'єр міністр руський. Громадяни Росії.
  14. Швидше навпаки, він звинувачує Україну у нападі на мирну Росію)))
  15. Яким хреном боротьба з внутрішнім сепаратизмом до війни з РФ??? Боротьба з озброєними сепаратистами.
  16. У тебе з пам'яттю проблеми, війну не Зеленський розпочав, він тоді ще членом по роялю махав. А зараз він виконує вимоги конституції по захисту України. Якщо деякі люди не хочуть до воєнкомату, то їх запрошують.
  17. Яким буде мир і на яких умовах вирішують політики враховуючи настрої народу. Я в не втручаюся, я морально не маю на це права, бо довший час не проживаю в Україні.
  18. Ти так і не відповів на мій пост щодо продажу авто в Європі
  19. Мамлюче, де я закликав воювати чужими руками? Я писав, якщо народ не хоче, то пора за мир думати.
  20. Мій виїзд, його час та причини ніяк не пов'язані з подіями в Україні.
  21. Я не втікав і на шию державі не сідав, за халявою не ганявся
  22. Втекло бидло, нормальні люди захищають свою країну. По крайній мірі хернею за кордоном не займаються, якщо вони навіть туди виїхали. Але у відсотках бидла більше Ю4ю́ це типовий зріз тих хто втік. Бидляк на бидляку і бидляком поганяє Чим ти мене хотів здивувати?
  23. Бо право на політичний притулок легше доказати Ви там у є бани. Увесь світ знає тому і погоджується.
×
×
  • Створити...