Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 837
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Їздив в ліс десь біля десяти км в один бік давно це було і жодних незручностей не виникало Все що ти розказуєш може стосуватися професійних занять спортом. Для звичайного велосипедиста десять градусів не критична температура. Там швидкість мінімальна і головне теплий одяг Та і хто на лижах теж таку практику має
  2. Ця температура навіть дуже комфортна для таких вправ, прохолодне повітря остуджує перегрітий організм і це значно краще за такі самі вправи літом в жару. Чи спеку, кому як подобається))
  3. Бо там корейці свій останній куй без солі доїдають, в українці перші в світі по накопиченні біткоїнів. Тобто нації насрати на безпеку та незалежність власної країни
  4. Конституція ніякий не суспільний договір, а вищий закон, який необхідно виконувати. І те що, якісь там статті не виконуються (на твій погляд) щодо тебе, то це не означає, що ти маєш право не виконувати свої обов'язки. Ти займаєшся демагогією задля оправдання власної позиції. І у певні особливі періоди окремі статті конституції можуть не виконуватися. Є обмеження прав людини в зв'язку з вище вказаними причинами.
  5. А звідки візьмемо розумних коли по статистиці їх не більше десяти процентів Це ще м'яко кажучи десять
  6. У мене є приятель з Одеси і вата ватою, пофіг що війна, йому півка і шансончіка на діванє, ну і Зеленський во всьом віноват І відповідно споживає виключно ресурси на язьке Більшість людей не обладнана такою опцією як критичне мислення. Що в жбан засунуть тим і користуватися буде
  7. Вони інсталюються через мову спілкування. Українською мовою кацапські наративи важко просувати. Спроби, безумовно,є, але це важко здійснити.
  8. Боже мій, що ти гониш?))) Язьік це середовище розмноження російських наративів. Забери його і ти не будеш думати кацапськими шаблонами
  9. На танках достатньо зірки замалювати хрестами
  10. В даному випадку це ворожий трофей і ця зброя обернена проти нас Коли ми розмовляємо російською мовою то світ бачить що ми нею розмовляємо і зараховує нас до росіян отож ця агресія цілком оправдана в їхніх очах
  11. Ну це давно відомо, що він йобнутий - ще Нємцов про це казав Знаючи про це ти йому підігрував. Ну молодець, нічого сказати.
  12. Ти ж такий великий прихильник конституції і тут раптом ігноруєш)) знову пахне шизофренією)) Захист від зовнішніх нього нападу, а не добровільного розпаду СРСР.
  13. Безумовно, Путін готувався до нападу на підставі інформації про готовність українців зустріти визволителів квітами
  14. Я гадав це органічно для українців спілкуватися українською,та виявляється це просто повинно бути мейнстрімом)))
  15. Я його не збирався захищати від розпаду.
  16. Тобто підтримуєш російську на українському ресурсі, даєш більше доказів, що в Україні російська панівна
  17. Своє кулаками здобувається, а не деклараціями Для цього необхідно відстояти свою країну і облаштувати життя відповідно до своїх уподобань, а не лізти в чужі країни зі своїми претензіями
  18. Я не обмежую, а цікавлюсь причинами такої шизофренії
  19. Так влаштований розподіл праці, місця проживання. Напевне треба тим іншим щось міняти в своєму житті, якщо це їх не влаштовує. Або змиритися. До пори до часу усіх влаштовувало забруднення Китаю. Зараз раптом зрозуміли, що це призвело до залежності від нього.
  20. Вадим проти захисту, він навіть російською тут, щоби максимально толерантно до кацапів
  21. Щоби вижити треба вбити ворогів, або скоритися їхній волі. Тут правда перетрахають жінок, знищать все що можна, але шанс вижити буде
  22. Я не обмежую себе в джерелах інформації
  23. Тобі треба ти і шукай, мене влаштовує така тенденція
  24. Та вже бачив статус людина)) все чекав коли цих кретинів пи здити будуть.
×
×
  • Створити...