Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 838
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Та вже бачив статус людина)) все чекав коли цих кретинів пи здити будуть.
  2. У вигляді свиней які вважають що за все вони платять
  3. Виживання завжди завдяки об'єднанню зусиль відбувається. Що тебе не влаштовує?
  4. Я це не заперечую))) А я вважаю недоцільним використання бензинових двигунів в майбутньому При тому ти проти кацапів нібито, але сприяєш поширенню язьіка
  5. Тут на сайті всі розуміють українську і жодних причин переходу на кацапську не спостерігається
  6. А давай я поживу у твоєму житлі просто так і ти ще мені будеш доплачувати Зловживання гостинністю господарів це для тебе прояв демократії?
  7. Уроди спаскудили абсолютно нейтральну символіку і ти погоджуєшся з цією забороною, кацапські уроди спаскудили російську мову, її варто теж обмежити в користуванні, але ти якогось хрена тут її вживаєш. Хоча у її вживанні тут жодного сенсу.
  8. Окремі комюніті обмежують використання бензинових смердючок у містах. Чи в рекреаційних зонах. Тримай свого дизель в своїх Сумах. Гадаю, там ще довго не буде обмежень. Хоча, це не точно)))
  9. Після виборів двічі не судимого це немає жодного значення
  10. Так ще Мойсей дурив жидів вигулюючи їх сорок років по пустині. Нічого з тих пір не змінилося.
  11. Наполеоне, проснися або поклич санітара)))
  12. Так цю кількість вже шість разів знищили. І що? Їх зараз в п'ять разів більше на лінії бз.
  13. Жодної логістики не існує щоби так забезпечити зсу навіть якщо вважати бійців безсмертними. Не кажучи вже про те що і зброї в таких кількостях просто немає Ядрьона бімба лише, та хто її дасть
  14. Якщо в так званій кіл зоні збільшити кількість противника в10 разів, то він голими руками дійде до тиси
  15. Та їх було 150 тисяч проти зсу кількістю один млн
  16. Чим бити? Хто буде бити? Якщо потенціал противниками збільшиться в десять разів, то яка оборона його стримає?
  17. Не питання. Для цього необхідно, щоби противник наступав кількістю живої сили у 6-10 разів більше, як сьогодні. Щоби нейтралізувати цю силу треба би збільшити на порядок озброєння зсу. Лише стільки озброєння не випускають всі країни заходу разом з США. То фантастика, синку (@) Наступаючи такою кількістю противник легко би прорвав фронт на всіх напрямках. Нікому і нічим було би його зупинити.
  18. А чому не по 60 тисяч, або 600? Міг би написати, один хрен це абсолютно нереально)))
  19. Гадаю, що виробники віників перманентні фашисти, а також продавці та всі, хто цим користуються
  20. Ну так, купуючи акції космічних компаній ти зобов'язаний в космос летіти, а акції виробника жіночих трусів лише такі носити))))
  21. Не повіриш, але я мільйон корисних для інших речей не купую собі. І вони, уяви собі, ці речі, існують якось та і ті люди теж.
  22. Твоє мислення мало що має спільного з реальністю. Люди вкладають в сектор, який вважають перспективним в очікуванні прибутку, а зовсім не тому, що вони якось планують цим самі займатися. Хоча і це не виключено.
  23. Мені поки що моя стара тойота гібрид дає кращий економічний ефект. Я не такий багатий щоби зараз купувати нове авто та тримати його на прив'язі Ще пару років тому я би міг відбити ціну такої машини за рік легко
  24. Я взяв гібрид коли електричок навіть не було в продажу. Тесла була диковинкою на дорогах
  25. В тому базисі не враховували нервів, комфорт та здоров'я Хоча тоді і машин не було
×
×
  • Створити...