karbo
Пользователи-
Публікації
11 842 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Я не втікав і на шию державі не сідав, за халявою не ганявся
-
Втекло бидло, нормальні люди захищають свою країну. По крайній мірі хернею за кордоном не займаються, якщо вони навіть туди виїхали. Але у відсотках бидла більше Ю4ю́ це типовий зріз тих хто втік. Бидляк на бидляку і бидляком поганяє Чим ти мене хотів здивувати?
-
Бо право на політичний притулок легше доказати Ви там у є бани. Увесь світ знає тому і погоджується.
-
Бо за людей не вважають
-
Європа масово скоротила видачу кацапам візи. Бо не вважає їх людьми. Це ж факт. Навіть вонюча вагіна латиніна про це чуть не кожен день плаче
-
Мабуть вважали вас орків за людей і чекали що опам'ятаєтесь
-
Не дали зброї щоби добити кацапа, який драпав з опущеними штанами. Натомість, надали йому можливість мобілізуватись, окопатися, поміняти управління військами.
-
Раніше можна було здогадуватися, а тут вже очевидно без прикриття
-
Так це всім зрозуміло ще з літа 22 року
-
Так він їх гонить замість адаптації. Роботи вже на підході. Американці залишаться без роботи Нехай робот буде коштувати сотні тисяч, так він повністю замінить людину, продуктивність 24/7 без відпустки та страхових внесків
-
А хто проти них воював? Може Україні літаки дали сучасні? Все що робиться це для сидіння в окопах. Бо такої задачі як перемогти РФ не ставиться взагалі Задача стримувати наступ та наносити ущерб, який може стати неприйнятним для ведення цієї тупої війни
-
Навіть мігрантів виганяють з США, бо йде роботизація всіх процесів
-
Падає дохід РФ. І це ціль.
-
Живе на імпорті. Замінять його іншими виробниками і твоєму Китаю жопа
-
Страховка росте, супровід конвоєм лише піднімає затрати
-
Вже достали цим "мисленням" звичайні монголоїдні злодії Як Штати підняли Китай так його і опустять
-
Так помирає, що лише в листопаді скоротили імпорт з Китаю на 29%))))
-
Трамп вже обісрався зі страху
-
Саме тому він розхерячив цьому другу нафтову промисловість?)))
-
Експорт із Китаю в США впав у листопаді на 29% не дивлячись на призупинку торгової війни
-
Це він проти закупівлі європою російської нафти та газу Це він робить все щоби витіснити РФ та Китай з Венесуели де найбільші запаси нафти А тепер думайте наскільки це в інтересах України, звісно, якщо є чим
-
Я не читаю його книги, бачу дії і балаканину. І це різні речі. Це він заставив Європу озброюватися та фінансувати Україну. А сам переключився на Китай.
-
Лише не треба робити з Трампа примітивну особу, там вісім ходів в одному. Гадаєш, у нього Китай в друзях? Якщо його слухати, то виключно так. А якщо глянути на дії? У нього Путін друг, але глянь на ціну нафти, глянь як завдяки його наводці нпз знищуються та танкери Його слова це димова завіса, яка прикриває справжні наміри та дії.
-
@vadimv «New EU car registrations rose by 1.4% year-to-date… Despite these gains, total vehicle volumes remain lower than pre-pandemic levels» Далі йде блок про структуру ринку: частка battery‑electric vehicles (BEV) – 16,4% ринку за січень–жовтень 2025 hybrid‑electric vehicles (HEV) – 34,6% plug‑in hybrid (PHEV) – зростають сукупна частка бензин + дизель впала до 36,6% (було 46,3%) Це підтверджують кілька джерел, зокрема Motor Finance / Yahoo та інші, що прямо посилаються на ACEA.
-
Трампу треба позбутися електорату демократів, подавити розвиток Китаю, а на твою премію миру тупо насрати. Якщо він її і потребує, то лише заради заплювати очі виборцям. Мир для Трампа просто ширма за якою він провертая власні оборудки.
