
Shturman1
Пользователи-
Публікації
353 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Shturman1
-
дякую за змістовну відповідь. А от ще така ситуація. Жила мідна, наконечник мідний луджений, шина алюмінієва. В такому випадку, це буде правильне з'єднання наконечника до шини? На скільки я правильно розумію для того і існують луджені мідні наконечники, щоб можна було мідну жилу приєднувати на алюмінієві шини? Чи я помиляюсь?
-
Беріть мідь ВВГ-4х10 і спіть спокійно. Або алюміній 4х16, якщо ціна на мідь вас шокує
-
Я би зробив так. Після трипозиційного перемикача поставив би автомат для кабеля на хозблок, від цього автомата протягнув кабель в хозблок і в хозблоці поставив би щиточок в якому на вводі змонтувати автомат або вимикач навантаження, потім той зубр ну і далі все що там ще треба (групові автомати, дифавтомати). якщо генератор інверторний, то глюків бути не повинно.
-
ну в нас ресовці коли ставлять ті стійки з лічильниками часто не узгоджуючи з замовником просто приїжають коли замовника нема вдома, ліплять ту стійку з лічильником, випускають 1 м кабеля АВВГ-4х10 і зразу пломбують. А далі роби як знаєш. Якщо замовник підведе свій кабель завчасно, то можуть підключити зразу в щит обліку. Ну ставимо автомат в додатковому щитку і нема гемора з розпломбуванням щоб завести кабель від хати напряму до лічильника. Плюс такого рішення ще в тому що біля стійки можна організувати заземлюючий пристрій і в тому додатковому щитку розділити PEN на N i PE. тут як би нема якогось спец завдання просто виходимо з того що є. Можна замість автомата поставити наприклад розподільчі силові клеми
-
хтось на практиці спостерігав накопичення саме конденсату в такій кількості що аж кабель буде в трубі в воді? тоді вже прокладати броньований кабель без труби і не паритись за це гермоввід на 32 трубу поставити це дійсно проблема. Він завеликий. Особисто я в таких випадках поступаю наступним чином. В землі прокладаю кабель в двостінній трубі ну або в тій же водопровідній діаметром 32 мм або 40 мм. Безпосередньо при виході кабеля з траншеї я перехожу на трубу діаметром 25 мм через редукційний фітинг для ПЕ труб 32/25 мм або 40/25 мм. І вже тоді вставлю гермоввід 25 мм. Це має такий вигляд. На даному об'єкті в мене ще була стрічка для герметизації з'єднання для заземлення, то додатково ще нею замотав той фітинг але герметичнічність такого з'єднання 100 %
-
чому не розглядаєте варіант підключення на три фази? Якщо будете збільшувати потужність, то можуть не дати підключитись на одну фазу нормальний. Але знов же. На майбутнє коли, наприклад треба буде три фази, то тоді вже треба чотирижильний або п'ятижильний кабель. Я б зразу проклав такий, щоб потім не було "дуже боляче" та не буде. як туди та вода має попадати? Це вже зовсім треба криворуким бути щоб прокласти трубу таким чином щоб туди вода затікала. Трубу взяти одним цільним куском щоб ніяких з'єднань не було в землі. по правильному дійсно треба обтиснути сіп. Ось такими наконечниками але для цього потрібен прес. та треба.
-
ідея не нова але і не вдала. Вище вам написали чому.
-
а ще таке питання. В інструкції на вентилятор є таке "Со стороны патрубка всасывания необходимо установить: при горизонтальной установке - воздуховод длиной не менее 1м". Тобто до першої точки забору повітря від самого вентилятора повинно бути 1 м повітроводу. Це критична вимога? Бо я планував зразу після вентилятора перейти на прямокутний повітровід і зразу встановити перший анемостат над унітазом. Якщо відступати той метр, то виходить що перший анемостат буде зміщений відносно джерела неприємних запахів.