Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вячеслав63

Пользователи
  • Публікації

    7 173
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    10

Усі публікації користувача Вячеслав63

  1. Як вам ієрархія на заставці? Вгадайте, який канал це публікує?
  2. Але для рашистської преси у нього позиція сраколиза - "При этом позиция Пригожина — «пророссийская», и никакой другой она быть не может. Президента он уважает как личность и как «фигуру планетарного масштаба» и уверен, что если бы спецоперации можно было избежать, то Путин ее бы избежал."
  3. Це так, але він не дуже поважно називає пуйла і його кодло. А це вже "інакомисліє", як мінімум.
  4. Як невдобно вийшло. Прігожин вже каже, що це фейк - «Да, у меня болит душа за страну, но я не позволяю себе говорить такие вещи, которые там опубликованы. Это всё просто не в моей компетенции» 93.ru/text/politics/2023/03/26/72166028/
  5. А може то, ви - "яке"? "ніж в гімно" - це як і навіщо?
  6. Не тільки московські воші незадоволені цим призначенням. А може вони просто всі на фронті.
  7. Семен Семенченко 7 березня о 14:23 · У новинах повідомляють, що СБУ заарештовано колишнього командира 73 центру морських спеціальних операцій ВМФ ЗСУ капітана першого рангу Едуарда Шевченка. Його називають агентом ГРУ ГШ РФ с псевдо « Майстер». З 2015 року публічно повідомляю про те, що цей подонок є безпосереднім організатором теракту проти бригадного генерала Ічкерії Іси Мунаєва в 2015 році, організатором засідки на батальйон Донбас під Вуглегірськом у січні 2015 року, організатором терактів проти командування батальйону «Донбас» та мене особисто як командира у 2014 року під Іловайськом, та у лютому 2015 року під Дебальцевим. Внаслідок діяльності цього покидька загинули: Іса Мунаєв, полковник Литвинський, полковник НГУ «Немо», солдати та сержанти Батальйону Донбас під Вуглегірськом та Дебальцевим. Незважаючи на мої публічні заяви та дані у 2015-2017 роках свідчення цей мерзотник не лише був нагороджений "За мужність" (І, ІІ и ІІІ ступенів), Орденом Богдана Хмельницького II та ІІІ ступенів., а й узятий під захист тодішнім військовим керівництвом. Зараз заявляють, що це - агент ГРУ ГШ РФ. Але Эдуард Шевченко діяв не один, у нього було відмінне посадове та медійне прикриття та спільники з якими він працював з 2014 року. Я публічно звинувачую цю людину у вбивствах українських військовослужбовців і сподіваюся, що хоча б через 8 років, вже після її офіційного викриття істина буде встановлена. Вважаю це своїм обов'язком перед пам'яттю загиблих https://www.facebook.com/dostali.hvatit/
  8. РПЦ відповідальна за війну в Україні – важлива заява Вселенського патріарха uainfo.org/blognews/1679500659-rpts-vidpovidalna-za-viynu-v-ukrayini-vazhliva-zayava-vselenskogo.html
  9. У сусіда, бувшого військового, повно колег, які живуть в раші, чи білораші. На початку війни він спілкувався декілька разів з офіцерами в білораші. Та і в нашому військовому керівництві теж є знайомі. Отак воно і працює.
  10. А де ви бачите тут гумор? Ахмедову, коли він це каже, я так розумію, зовсім не до жартів.
  11. Коментар у Гордона - NATALIJA POZDNAKOVA 1 годину тому Они проиграли "Кварталу 95"-эта фраза сделала мой день!!!
  12. Путін розмріявся, що у Росії буде втричі більше танків, ніж у ЗСУ tsn.ua/ato/putin-rozmriyavsya-scho-u-rosiyi-bude-vtrichi-bilshe-tankiv-nizh-u-zsu-2293729.html Коментуючи постачання Україні західних танків, кремлівський мрійник зазначив, що Росія за три роки модернізує та виготовить більше бойових машин, ніж отримають ЗСУ. “Підбурювачі [тобто країни Заходу] планують спрямувати в Україну 420 або 440 танків... За цей час ми виробимо нові та модернізуємо наявні понад 1600”, - пообіцяв Путін. За його словами, загальна кількість танків російської армії буде перевищувати втричі кількість танків ЗСУ. "Будівники комунізму" в дії.
  13. Нам практично вдалося відновити збройні сили Чеченської Республіки Ічкерія на території України, - Закаєв Джерело: https://censor.net/ua/n3408116 "Тому сьогодні можна сказати, що за цей рік нам практично вдалося відновити збройні сили Чеченської Республіки Ічкерія саме на території України. І ось цей легіон, ці батальйони, які ми тут створили, вони, в принципі, стануть авангардом деокупації і відновлення чеченської державності на території Чечні". Непогана ідея.
  14. Отаке от - Німеччина планує вислати із країни понад 30 російських дипломатів, - ЗМІ Джерело: https://censor.net/ua/n3408109 "Органи безпеки Німеччини вважають, що дипломати з Росії можуть використати свій імунітет для незаконного вербування німецьких інформаторів із політики, бізнесу, науки та Збройних сил. Вони потрібні їм для проведення в країні диверсійних чи дезінформаційних операцій. "Резиденції російських секретних служб, які розміщені в посольстві в Берліні та в кількох консульствах укомплектовані щільніше, ніж під час холодної війни і налічують близько 160 офіцерів", - йдеться у матеріалі.
  15. От вам і шахеди - В ДНР из Ирана пришел вредитель, уничтожающий дыни. Донецк, 25 мар — ДАН. Насекомое дынная муха начало распространяться на территории ДНР. Об этом сегодня ДАН сообщил заведующий лабораторией проблем биоинвазий и защиты растений Донецкого ботанического сада кандидат биологических наук Владимир Мартынов. «Совсем недавно у нас появился еще один серьезный вредитель — это дынная муха. Это вид чужеродный, родом из Ирана, специализируется на уничтожении тыквенных культур. Одна из излюбленных для него — это дыня, отсюда и название. Муха развивается внутри плода и начинает его поедать. Но даже не в поедании дело, она больше наносит вред через вторичное инфицирование. То есть, при проникновении заносит вторичную инфекцию — гнилостные грибы, которые развиваются внутри и плод выгнивает. Плод полностью уничтожается именно в процессе гниения», — рассказал ученый.
  16. ЗСУ не можуть почати контрнаступ через нестачу озброєння, - Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3408009
  17. Ну, не вистрілила його "харизма". Буває. Ви ще скажіть, що йому Бєня заплатив, бо Яценюк тут зовсім не при ділах.
  18. Терорист Гіркін підтримав нашу владу - Касаемо предстоящего выселения нынешних насельников Киево-Печерской Лавры - по просьбе читателей прямо и конкретно отвечаю на вопрос: Нет, я не злорадствую. Но я КАТЕГОРИЧЕСКИ ЗА выселение ЭТИХ. В борьбе Русского народа против врагов его и Божиих - ЭТИ (не все, но в значительной части, включая всех архиереев) пытались и «и невинность соблюсти, и капиталы сохранить»… но с явным уклоном в строну сохранения капитала. Теперь настал «час истины» - теперь надо или вспомнить о Боге, или окончательно предаться Сатане. Позицию «и нашим, и вашим» больше не удержать никак. И только через борьбу и (раз уж речь не о мирянах, а о монахах) мученичество можно «отделить семя от плевел»… девять лет назад всего этого можно было избежать… но тогда ЭТИ тоже предпочли отсидеться в привычном комфорте. Пришло время расплаты и окончательного выбора. И это хорошо и правильно.
  19. Коли пішов Гройсман на вибори? Ви ж розумієте, що після того, як людина побувала і спікером парламенту і прем'єр-мінстром, вона вже не хоче бути "креатурою Порошенка", вона хоче самостійності. Тим більше, що будучи при владі, найкращі друзі, на раз, можуть стати заклятими ворогами. "Відповідаючи на запитання, "Чи не образилися у чинного президента Порошенка на те, що Гройсман йде на парламентських виборах окремої політсилою?", Луценко заявила, що Гройсман має право робити будь-які заяви. "Гройсман має право робити будь-які заяви. У нього є команда своїх однодумців. Але ця команда однодумців є частиною команди Петра Порошенка", - заявила Луценко." www.rbc.ua/ukr/news/poroshenko-prokommentirovali-zayavlenie-groymana-1556182869.html
  20. Бєня і Зеленський цілком підходять під цю логіку, бо живуть в одному часі. Точно так же, як і Порошенко з Гройсманом.
  21. З точністю до навпаки. Якраз, особисто, я і реагую на спроби зліпити "святого Петра". І це не "поливання лайном", а констатація фактів.
  22. Те, що ви прочитали в вікіпедії - "27 лютого 2014 року на запрошення прем'єр-міністра України Яценюка зайняв посаду віцепрем'єр-міністра" - це добре. Але ви ж і далі читайте і вмикайте критичне мислення - "До Верховної Ради обирався за списком Блоку Петра Порошенка" Оскільки уряд був коаліційним, то Гройсман йшов по квоті БПП. Та і те, що Гройсман і Порошенко були обидва з Вінниці вас на які думки не наштовхує? І те, що виживши Яценюка, Порошенко (БПП) висунув Гройсмана в прем'єри вас теж, дивлюся, не дуже переконує - "БПП висунув Гройсмана в прем'єри (оновлено) "Народний фронт" готовий розглянути цю кандидатуру." lb.ua/news/2016/03/24/331103_bpp_vidvinul_groysmana_premeri.html Може це вас в чомусь переконає - "Гройсман-прем’єр: самостійний гравець чи аватар Президента?" dif.org.ua/article/groysman-premer-samostiyniy-gravets-chi-avatar-prezidenta "Під вигуки «ганьба», з «політичною натяжкою» голосів Україна отримала нового прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Раніше цілком і повністю креатура Порошенка, нині Гройсман уже потрохи почав показувати свої зуби. Яким же буде уряд на чолі з прем’єром-стабілізатором, як його вже охрестили деякі експерти, читайте у статті «Вголосу». Хоч загалом за прем’єрство Гройсмана проголосували 257 депутатів, однак це рішення підтримали лише 131 депутат з БПП і 75 нардепів з «Народного фронту». При цьому 4 депутати з «Блоку Порошенка» проголосували проти, а 3 утрималися. Фактично нового прем’єра вдалось обрати лише завдяки голосам позафракційних і депгруп «Відродження» та «Воля народу». Раніше голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що до коаліції увійшли 235 депутатів, з яких 227 належать до фракцій БПП та «Народний фронт»." Цікаво, якщо це креатура Яценюка, то, чому за Гройсмана проголосувало так мало депутатів з "Народного фронту? А добивати довелося голосами депутатської групи "Відродження" (власники Хомутинник і Кернес) і "Воля народу", частина якого були депутатами партії регіонів. От такі-от непримиримі вороги. Але, коли є можливість дорватися до корита, то вже і друзі. А оце ваше "Яценюк наполіг, щоб передали діла Гройсману" нічого, крім сміху не викликає. Це була звичайна двохходівочка від Порошенка. Краще ж мати "свого" прем'єра, ніж ділитися з Яценюком і Ко.
×
×
  • Створити...