k-master
Пользователи-
Публікації
1 041 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача k-master
-
Люди котрі генерували в мережу з двостороннім лічильником навіть отримували гроші за те що продано до заключення договору, без штрафів. Ті хто генерував без двостороннього лічильника - платив за те що продавав.
-
Якщо зробити як на схемі то ПЗВ повинен спрацювати якщо він не електронний бо струм у фаз та нулі різний. На цю тему непогано б аодивитись інструкцію від виробника. В інструкції нічого немає? I-0-II нуль вміє комутувати?
-
Переноска 1,5 квадрата довжиною 20 метрів при споживанні кіловат загубить десь процент. 10 Вт не повинні суттево нагріти кабель такої довжини та привести лдо пожежі. Є купа онлайн калькуляторів, ра***те. Кабель від мережі до інвертора - на 2-х кіловатний інвертор 1,5 квадрата повинно вистачити, там ще 50% запас до максимума буде. Головне щоб там дійсно було 1,5 квадрата, а не 1,2-1,3. В переноску вмикайте як подобається, головне треба дивитись на якість тої переноски. Інвертор можна вимикати кнопкою, але чи є в тому сенс? Нехай стоїть працює, тримає батарею зарядженою. На кабель у напрямку інвертора треба автомат бо як інакше його вимкнути якщо щось треба зробити? Та й принцип - на кожен кабель треба ставити автомат котрий його захищає ніхто не відміняв.
-
Не треба їх докручувати. Якось взяв я шуруповерт, виставив на ньому як написано у хагера в паспорті автомату - коли після цього рукою крутиш таке враження що не затягнуто.
-
Під час заряджання в батарею 2-х кВт він теж особливо не гріється. Режими можуть бути різними але за відчуттям він починає трохи вмикати кулери десь після тривалого навантаження кіловата в 4.
-
А в інструкції до інвертора?
-
Так коли є грід але нема сонця він нічого не робить. Тому й тихий. От ті інженери працювали-працювали і як результат одночасно з інвертором зробили інструкцію де на схемі встановлення намалювали між інвертором та батарейкою автомат.
-
Невже немає окремого входу для зовнішнього термостата?
-
Ну так термостат й повинен вимкнути котел. Чи термостат тупо стоїть на подачі та йому байдуже що там у кімнатах?
-
Котел підключений до інвертора. При відключенні світла котлу дають команду вимкнутись. Треба перевірити чи встигне котел вимкнутись раніше ніж інвертор вимкнеться від перенавантаження.
-
Питання мабуть у тому чи це "миттево" настільки швидко що інвертор не встигне вимкнутись.
-
Для того щоб обмежити потужність генератора треба просто мати на вході генератора датчик струму. Коли струм генератора доходить до максимума то вимикаємось чи починаємо розряджати батарею.
-
В мене щит зібраний 6-ю при підключених 15-ти кіловатах. Тобто там ніколи більше ніж десь 25А не може бути. Коли інвертор продає вдень 8-10 кВт в тепловізор можна дуже гарно роздивитись шлях струму у щітку, дроти на пару градусів тепліше. Тобто втрати є, а у вас на 30-ти метрах я б порахував опір, втрати у звичайному режимі, максимальному та при зеленому тарифі.
-
Кинути 16 квадратів алюмінію?
-
Ну в мене котел раз на день на хвилину це коли він вимкнений не термостатом, а якщо вимкнений термостатом то він кожні 5-15 хвилин воду ганяє. Точний інтервал не пам'ятаю.
-
Там жеж на вході котла повинен бути сухий контакт. Я б просто у розріз дроту від таймера до котла поставив реле котре б гарантовано розривало зв'язок між таймером та котлом. Не знаю що в вас за котел, але в мене у котла є 2 входи - термостат та увімкнути котел. В мене увімкнутий котел котрий не гріє бо термостат не дозволяє споживає більше електроенергії ніж вимкнутий. Він там ще періодично воду ганяє насосом.
-
Та там вже на кроку обрати стм з вайфаем чи езернетом виникнуть складності. STM32 у кращому випадку має езернет (ну там ще додатково LAN8720 треба, але у есп езернет такий самий). І готових плат на али з стм та хочаб езернетом я не бачив (ну дев боарди за велики грощі не рахуємо). Хоча в принципі езернет на STM32 працює:
-
Здається він це робить при відсутності продажу чи ще якісь налаштування у цьому приймають участь. В мене здається так робив, але зараз - ні: Якщо виникають такі питання то мабуть інвертор ставити трохи рано
-
З есп насправді 2 проблеми: 1. залізо - китайці могли у конкретному пристрої щось наекономити від чого воно буде іноді виснути. Вилікується вачдогом та заміною пристрою на інший якщо проблема постійна. Ну наприклад висне коли поруч спрацьовує контактор. 2. програмний - esp-idf китайці постійно переписують та плюють на сумісність з попередніми версіями. Але якщо користуватись чимось типа esphome то рано чи пізно це помітять та вилікують. Але поки вилікують може бути купа проблем типа «воно перестає працювати просто на рівному місці», причому проблема може бути у тому що сама операційна система працює та нічого не перезавантажується, але те що треба не працює. Але це теорія, на практиці мільйони пристроїв працюють без усяких проблем.
