k-master
Пользователи-
Публікації
1 041 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача k-master
-
Але якщо сонця мало то він починає її розряджати до ХХ з налаштувань, потім вимикається, вона заряджається до 100 і ми починаємо це коло знову.
-
Не факт що спростить. Якщо сонця не вистачає на все споживання то смартлоад дозволить підійти к вечору з рівнем заряду наприклад 85 чи скільки там в налаштуваннях прописано. Але буде наприклад у бойлері трохи гарячої води. Без смартлоада не буде гарячої води, але батарейка буде мати заряд 100%. Але доведеться цим руками керувати.
-
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Так там є контролер котрий керує потоком повітря. -
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Після усіх змін температура димаря знизилась до 110-120 градусів. Час нагріву котла якщо й змінився то в межа похибки, пара хвилин. Витрата палива здається трохи стала меншою, але якщо й стала то на 100-200 гр на годину. І для підвищення ККД приходять усяки ідеї - якщо робити нормальну якусь конструкцію для зменшення швидкості диму замість нарізаних кусков металу що залишились з будівництва то може зробити ящик щоб коптити м'ясо чи рибу? В когось є такий досвід? -
Ну у вас потужність панелей менше ніж дозволена потужність. Я б не переймався. Проблема коли дозволена 12, інвертор на 12,а панелей 15 - тут писали що іноді починають рахувати по панелям. Тиждень чи два, я не пам'ятаю.
-
Це мабуть залежить від інспектора. В мене інспектор перевіряв та фотографував інвертор, фотографував встановлені панелі (правда тоді були не усі). Якщо все піде швидко то що робити інспектору у вас?
-
А скільки дозволеної потужності?
-
Я б собі поставив лед ленту адресну, чи світильники з такими платами - www.adafruit.com/product/5162 А потім вже хоч по одному світлодіоду на невеликій яскравості вмикай.
-
На хвилину, я собі це змінив на 30 секунд.
-
Я не впевнений що це правда бо намагався шукати джерело але не знайшов - Я десь читав що нічний тариф десь прописаний у европейських нормах і поки Україна приєднана до європейської енергомережі та й в принципі йде до Європи його просто так рішенням НКРЕ відмінити неможливо. Ще раз - наскільки це правда я не знаю.
-
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Схожий, але я альтеп жовтий ніколи не бачив. -
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Сьогодні зробив "турбулізатори", просто щоб подивитись що буде. З урахуванням що за ними з'явилась горстка попілу то вони якось працюють. Якщо вчора температура була десь 125-147, то сьогодні трималась на рівні 115-125. Буду далі дивитись. Дякую за ідею. -
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Лямбда зонд ще й коштує $400 (точніше контролер котрий приєднується до мого контролера), але я буду намагатись зробити сам. Очікую бюджет як вартість лямбда зонду + $20-30 на електронику не враховуючи свого часу. В мануалі нічого такого нема. Воно в принципі непогано працює на налаштуваннях за замовчанням. І в характеристиках котла написано що температура газів 100-180, от максимум 170 я й бачив. -
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Цікава ідея, спробую. Спробував знизити потужність та зменшити повітря. Температура впала на 20 градусів, але тривалість нагріву зросла. У результаті годинна витрата палива менша, але часу більше у в результаті палиться так само. Пограюсь так, а до наступного сезону мабуть доведеться ставити лямбдда зонд. -
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Зменшив подачу повітря у 2 рази (в процентах у налаштуваннях), на температуру топкових газів це не вплинуло аж ніяк. Але - після того як бочка нагрілась та котел перейшов на половину потужності температура знизилась до 120-ти. -
Напряму ніяк. Язнаю 2 варіанта 1. github.com/syssi/esphome-jk-bms?tab=readme-ov-file 2. github.com/maxx-ukoo/jk-bms2pylontech Мій другий, коли я це починав жодного варіанта в публічному доступі я не бачив. Після того як я написав, з'явився той перший. А зараз можна знайти багато варіацій. Багато хто вказує ці 2 проекта як оригінал. В мене без жодних проблем працює з лютого 2023, десь по Україні мінімум десяток плат прошили і теж працюють. Так що варіант робочий. У будь якому випадку доведеться щось паяти чи шукати готове. Я бачив десь за $100+ готову плату Ну й третій варіант якщо інвертор дозволяє виставляти напруги це підключити як свінець та виставити правильну напругу заряду/розряду.
-
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
Сьогодні я повісив датчик темперутури диму на віході з котла - 165 градусів. Це багато чи ні? -
Як дізнатись нормально горить пелета чи ні?
k-master опублікував темі в Котли на твердому паливі (ТП)
Як зрозуміти чи нормально горить пелета чи треба далі щось налаштовувати? Може хтось має віде як виглядає котел коли пелета горить нормально? В мене зараз так: Це за пару днів насипало. -
Я собі ще не робив, але думав: 1. Блок живлення може грітись, а ще він може зламатись, як його потім дістати? 2. Ну паралелити дешевше, але будуть з'єднання. А не паралелити - багато кабеля. Треба задати питання - воно буде вмикась усе чи треба буде керувати окремою сходинкою? 3. Відповідно до потужності 4. Та у вас жеж купа варіантів. Хоч зверху, якщо там потім буде куди його сховати, хоч знизу з отвором до кожної сходинки. Треба зрозуміти що за світильники та як їх потім обслуговувати якщо щось станеться. Я б собі зробив одну лед ленту з адресними світлодіодами та отвори через бетон до кожної сходинки. А живлення на початок, середину та кінець ленти. В сходинках профрезеровані канали до отворів у бетоні.
-
Може кривий китайський переклад і ті 60А заряду то максимальний розряд?
-
Якщо нема замкнутого кола то нічого не буде. Буде при підключенні батареї до інвертора бо там на вході інвертора конденсатор. Я щоб іскр не було взяв дріт з крученої пари, додав резистор та перед з'єднанням тим дротом зарядив конденсатор та приєднав потім батарею. А робив це бо на форумах пишуть що у момент увімкнення автомату бмс може піти у захист від того пускового струму. А кнопки для старта бмс в мене немає, може вона б у вимкненому стані й зарядила крнденсатор але то я вже не перевіряв. Стартанув бмс, а потім підключав домінвертора.
