Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запотевание окон

euli

Рекомендовані повідомлення

В мене будинонок утеплений , але батереї під вікнами відсутні-тепла підлога. Вікна якісні. Для експеременту поставив на одне вікно оконний провітрювач- не допомагає. Що порадите ? Осушувач повітря? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене будинонок утеплений , але батереї під вікнами відсутні-тепла підлога. Вікна якісні. Для експеременту поставив на одне вікно оконний провітрювач- не допомагає. Що порадите ? Осушувач повітря? Дякую.

 

ИМХО, проблема в вентиляции в доме! Думаю её и надо решать и с окнами наладиться... Постучитесь в профильные ветки по вентиляции, возможно принудительной вентиляции!

А из чего построен дом? Пирог стен? Уже в нём живёте или на этапе отделки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Используйте осушители воздуха. Они, могут стоит дорого, потреблять энергию и шуметь, но зато конденсат на окнах однозначно больше не появится.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок побудований з газоблоку 30 см Київська обл.+утеплення базальтова вата 10см 65кг/м.куб.,всередині машинна гіпсова штукатурка. Вентиляційна решітка є у ванні та на кухні, але цього мабуть мало.Живемо у будинку 2 роки. Перший рік думав,що після будівництва не вся волога зникла. На другий рік те саме і цього року бачу все повториться.:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как бы не пересушить воздух то... климат Сахары не всем полезен.:)

 

Да, пересушить можно, тут надо аккуратней быть. А то ОРЗ заработать можно. Как вариант, нужно просто меньше наружного воздуха 😊

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...