Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куди пропадають повідомлення?

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Можливо Ви відповідали в темі, яку вилучили. Вилучити могли тему клонів, спамерів і тд
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 (!) повідомлення. Я стільки в одній темі рідко пишу. А можна взнати що за тема?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо це не одна тема, а декілька.

Щоб сказати, що за тема, необхідно передивитись всі Ваші повідомлення. Ніхто цим безглуздим ділом займатись не буде :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как пропадают?

если "вчера" было-- 2498

а "сегодня" стало -- 2520

 

...я бы сказал как они так быстро появляются?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как пропадают?

если "вчера" было-- 2498

а "сегодня" стало -- 2520

 

...я бы сказал как они так быстро появляются?)

Посмотрите на профиль - сейчас 2500.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб сказати, що за тема, необхідно передивитись всі Ваші повідомлення. Ніхто цим безглуздим ділом займатись не буде

А якщо заплатити? Кому скільки? Ну просто дуже цікаво

 

 

З.І. пробував самостійно - не знайшов. Хоча й сам розумію, що саме може бути видалене - воно як раз на місці. І взагалі час ціную, правила намагаюсь виконувати, у флудерських гілках не відписуватись, форум не засирати, а останнім часом навіть рідше писати. А тут так раз і 22 флудерських повідомлення. Де? коли? :unknown: Якщо на кожне повідомлення витрачати 1 хв (часто більше) то 22 хв життя коту під хвіст :(

Якось цікавився чи можна за проханням видаляти дописи - відповіли "не можна" мовляв це зачіпає інших користувачів. Очевидно ця аргументація тут не спрацювала

 

З.І.З.І. Щойно помітив - а рєпа також змінилась

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо на кожне повідомлення витрачати 1 хв (часто більше) то 22 хв життя коту під хвіст :(

Ну чому ж так зразу "коту під хвіст"? Навики то залишились... Та й фізична зарядка для пальців та мозку... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна було відповісти і ввічливіше, особливо модератору. Щось на кшталт "не зобов’язаний звітуватись" Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо заплатити? Кому скільки?

Після цих слів можна було й послати Ж-)

 

Дякувати Богу, не все в нашому житті вимірюється грошима.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А після цих?

Ніхто цим безглуздим ділом займатись не буде

Що тут такого що звичайний користувач запитав куди поділись разом 22 його повідомлення, у чому безглуздість? ЦЕ, до речі, і є робота модератора, а не тільки надування щік і видача карток. Тут доречний вислів форумчанки:

Дорогая редакция, я фигею с людей - воротят нос от работы, что ее много, при этом не хотят ее делить, потому что тогда будет мало.

Коротше ясно, закривайте тему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЦЕ, до речі, і є робота модератора

 

Може Ви ще й посадову інструкцію модератора покажете?...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

InSAn,Вместо того чтоб обьяснить человеку и четко донести правила, вы без предупреждений удаляете темы.Я например как новичок не знаю где находятся ваши золотые правила
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Baпо, Вы их вобще-то читали, надеюсь внимательно, более того, согласились, что правила правильные и обязались их соблюдать (при регистрации) ;)

Но, если не дай бог, забыли-поднимите глазки вверх страницы: точно над названием темы проходит узкая зеленая полоса меню, первый пункт "Правила"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Актуально оказалось сегодня и для меня.

 

/остальное удалено модератором: нарушение пп 1,2,3 Правил/

Змінено користувачем InSAn
пп 1,2,3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Актуально оказалось сегодня и для меня.

...

Пример: стоило мне сегодня высказать свое мнение о принципах строительства...

 

Отличное мнение - обосрать (извините за мой французский) все, что непонятно обывателю:

Особо поражают Ваши "плиты", гордо именуемые Вами УШП (утепленная ШВЕДСКАЯ плита!) Я дал название Вашему творение УНВП - утепленная НЬЮ ВАСЮКОВСКАЯ плита

...

А Вам я бы советовал пойти на кухню и там заняться своим прямым предназначением.

 

PS: Перечитайте п.2 Правил. А заодно и п.1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передивився Ваш профіль за місяць. Не знайшов навіть п'яти видалених модераторами повідомлень.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку не зрозумів що це про мій профіль. А як же тоді пропадання повідомлень? Може це видаляються старі теми? Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо. Але я не можу цього вияснити наявними в мене засобами. Можливо якийсь збій. Ми не видаляємо «з кінцями» старі теми, як, наприклад, це робиться на ХФ.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...