Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Багато є на світі друг Гораціо. ;)

Мені в літом 15-го вдавалось отримувати на руки суми більші за ліміт.

Але відчуваю що і цей пост потруть. Хоча мабуть варто терти весь діалог, а не частину.;)

 

Хотів ще вчора написати, я постійно маю справу в бізнесі з готівковою валютою і майже постійно вона потрібна мені тут і зараз...для такої оперативності найкращий варіант -ячейка...і спиш спокійно і кошти можна отримати так швидко як до неї доїжджаєш..

 

Тримати оборотку в валюті для ведення бізнесу на картці в банку в наш час-досить сміливо і необачно...ІМХО Тут іноді 80-100 тисяч грн не завжди видадуть під кінець операційного дня, не кажучи про валюту..

 

ЗІ Про тертя всього діалогу згоден з вами..поофтопили і досить..

 

Добавлено через 2 минуты

Мені в літом 15-го вдавалось отримувати на руки суми більші за ліміт.

видно хтось ще по шапці не отримував, або не попався на перевірці доків на видачу валютної готівки...схеми не беремо до уваги..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у нас сьогодні віддача була по 24,95, якби хтось сказав би мені про це зимою чи весною - сміявся б:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у нас сьогодні віддача була по 24,95, якби хтось сказав би мені про це зимою чи весною - сміявся б:)

 

так сказали )))

раз

 

два

 

 

давно перестал вести дневную статистику и следить. тупо и жестко все давно успокоилось. не вижу смысла. курс - стабильное болото. и хорошо. наверно.

последняя запись от 11.05: межбанк 25.31-25.37, нал 25.17-25.25

 

но ... как всегда все может измениться .... )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня не выдержал, взял по 25))

 

есть время когда есть смысл переходить на среднесрочные и длинные депозиты в грн, а есть время когда нужно покупать валюту...

 

Сейчас пришло время покупать валюту...частично и с оглядкой на ситуацию

 

ЗЫ И не забываем следить за ценами на сырье...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть время когда есть смысл переходить на среднесрочные и длинные депозиты в грн, а есть время когда нужно покупать валюту...

 

О нет, депозиты в гривне - это для смелых и уверенных в себе. А я шуганый :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О нет, депозиты в гривне - это для смелых и уверенных в себе. А я шуганый :D

 

Так уже ж почистили. Бояться укр банков уже поздно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так уже ж почистили. Бояться укр банков уже поздно.

Вы Гонтареву больше слушайте... Она такая непредсказуемая...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так уже ж почистили. Бояться укр банков уже поздно.

 

Я больше гривни боюсь, чем банков. С банками пока не ошибался. Которые сдохли - без моих денег остались в первую очередь))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы Гонтареву больше слушайте... Она такая непредсказуемая...

 

так слушаю. проблем в ее действиях и решениях (в отличие от многих) не нахожу.

"счастье для всех даром и пусть никто не уйдет обиженным".

 

а для вас ее непредсказуемость чем тяжела?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот тут уже не очень хорошо:(

 

Та не , давайте выпьем валерьянки от жадности. Экономика например австралии в принципе считается сырьевой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста какие прогнозы по курсу на ближайший месяц)

Нужно заначки на гривны сейчас менять, этап подошел, вот думаю может стоит подождать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внесу трішки паніки :)

 

2 дні тому на Bloomberg вийшла дуже цікава стаття (англійською мовою) про наслідки виходу Великобританії із єврозони (принаймні на перші 100 днів)

 

www.bloomberg.com/news/articles/2016-06-13/eu-referendum-the-first-100-days-of-brexit

 

Враховуючи, що останні опитування підвищили ймовірність даного сценарію, коротко про головні моменти:

1. Курси валют на даний час відображають впевненість у тому, що Великобританія залишиться. Тому при іншому сценарії євро та фунт можуть серйозно впасти по відношенню до долара протягом перших 24 годин (24го червня).

2. Це також може спровокувати серйозну кризу Євросоюзу.

 

Що це означає для України:

1. Падіння курсу євро та ймовірне падіння цін на сировину призведуть до зменшення доларової експортної виручки.

2. Євросоюзу буде не до наших проблем у найближчі місяці, включаючи ситуацію на Донбасі, вимоги реформ та фінансову допомогу.

 

Але будемо сподіватись, що британці такого не учудять :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста какие прогнозы по курсу на ближайший месяц)

Нужно заначки на гривны сейчас менять, этап подошел, вот думаю может стоит подождать.

Меняйте, курс падает. Хотя нет не меняйте, должен снова к 27 вернуться. Что за вопрос? Кто вам такое подскажет точно? Загуглитесь и читайте, там прогнозов на любой вкус хватает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

менял в Италии евро на франки, попросили паспорт, так что не только у нас документ требуют-)

 

А для чего в Италии меняли евро на франки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що це означає для України:

1. Падіння курсу євро та ймовірне падіння цін на сировину призведуть до зменшення доларової експортної виручки.

 

Пуйлу от этого гораздо хуже.

 

2. Євросоюзу буде не до наших проблем у найближчі місяці, включаючи ситуацію на Донбасі, вимоги реформ та фінансову допомогу.

 

Але будемо сподіватись, що британці такого не учудять :)

Есть мнение что в случае выхода из ЕС, нам будет лучше: в ЕС раздуплятся и хоть как-то чесаться начнут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтоб в свицарию ехать наверное.

 

В "свицарии" давно принимают евро, а сдачу дают франками. Только я , вроде, другому адресовал вопрос???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для чего в Италии меняли евро на франки?

 

для поездки в Швейцарию, не знаю везде цены в франках, а парковка если не подземный паркинг так еще и монетами надо платить паркомату-) хотя я вообще в подземном паркинге картой платил-)

да и пишут что наличными курс в оплате евро не выгодный, ну вопрос не в том, а в том что паспорт в банке просят при валютообмене в Италии-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для поездки в Швейцарию, не знаю везде цены в франках, а парковка если не подземный паркинг так еще и монетами надо платить паркомату-) хотя я вообще в подземном паркинге картой платил-)

да и пишут что наличными курс в оплате евро не выгодный, ну вопрос не в том, а в том что паспорт в банке просят при валютообмене в Италии-)

Не тільки в Італії. В Софії в мене також паспорт просили.

В нас сьогодні з ранку ПОВи які працюють з 9 були закриті. Цікаво з чим це пов'язано? Якісь місцеві перевірки, чи щось інше? Як курс сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...