Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

а каким боком нам от этого песо? :)

Мабуть таким що не всюди долар вниз пішов.

Он в сусідній сировинній економіці він також вверх пішов.

А чим в нас економіка не сировинна?

Не люблю давати посилання на еспрессо, там часто таке в статтях пишуть...., але от одна з думок espreso.tv/news/2016/11/09/ekspert_rozpovila_scho_bude_z_gryvneyu_cherez_peremogu_trampa

"Перемога Трампа - це для України не дуже добре. Всі міжнародні світові інвестори переходитимуть у інші валюти, не в долари: в золото, в японську грошову одиницю. А в Україні економіка залежна від долару. У довгостроковій та середньостроковій перспективі це не дуже добре відіб'ється на гривні", - сказала Олена Коробкова.

Експерт також додала, що вкладникам не слід поспішати здавати долари та прокоментувала перспективи покупки золота.

"Золото - це довгострокова інвестиція, яка завжди буде тільки підійматися в ціні. Долари не потрібно здавати, якщо курс буде зростати. Це не так швидко відобразиться. Можливе зростання до однієї гривні, не більше", - додала експерт.

Зберегти

Зберегти

 

Добавлено через 22 минуты

Про реальность? На бигмире написали, что вроде уже официально объявлено....

Курс пішов вниз не після оголошення результатів, що вже виграв, а коли до 276 голосів було трішки далеко. Пам'ятається розподіл йшов 240-215, але вже було зрозуміло, що перемога Трампа більш ніж реальна. І тоді курс пішов вниз. В купі з котируваннями на біржах.

Зберегти

Змінено користувачем -electron-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть таким що не всюди долар вниз пішов.

Сумы, чорный рынок, прием по 26.40

Прошлые недели был по 26.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сумы, чорный рынок, прием по 26.40

Прошлые недели был по 26.

курс гривны всегда колеблется перед выборами каких то ключевых политических игроков, которые влияют косвенно или не косвенно на Украину , мне кажется доллар поднялся за несколько дней перед выборами... перестраховались ..а вот почему не падаем??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фигасе падение...

Понеділок прийом 26,20 вівторок 26,30. І це я зранку дивився, під вечір вже могло бути 26,40. Так що за цю добу ріст 10 коп всього. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так що за цю добу ріст 10 коп всього.

Я к тому что все вокруг кричат про падение...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я к тому что все вокруг кричат про падение...

Я дав посилання що не всюди падіння. Але мабуть людям хочеться на гірках покататись і заробити трішки. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а почему нет?, качели национальная забава)) Я сдавал знакомому валютчику. У него может Пий по 26,55 взял))) (сдал 600 у.е.)

Приноса бакса особого нет, продают с оборота под заказ. Скупают на себя с удовольствием.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сдавал знакомому валютчику. У него может Пий по 26,55 взял))) (сдал 600 у.е.)

 

Гы-гы.Казалось бы-да напиши на форуме продам-нет,накормили рыло:)

 

Добавлено через 1 минуту

У кого какие мысли - будут разгонять?

Та у меня ответ один-будит токо дорожать.

Вопрос когда и насколько.

Думаю,как обычно-к февралю/марту увидим средний 28.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос - к 26 еще сходим, или ужо нет?

Думаю,нет.

Да и цифра неправильная.

Мне больше 25 нравилось.Легко и просто-40шт-лям гривен.

30 тоже хорошая цифра,легко высчитывать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я уверен что откатимся на 26

 

Серьезно? Я вот думаю,что после первых повышенных зарплат хоть бы в районе 30-ти удержались.:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серьезно? Я вот думаю,что после первых повышенных зарплат хоть бы в районе 30-ти удержались.:(

 

Объясните пожалуйста каким образом повышение минималки повлияет на курс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже поболее чем 3200 получаю.Но в основном больше продавать ,чем покупать приходится. Разве для выплаты такой минималки гривны напечатают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато українців внаслідок традиційного осіннього психозу перекинули гроші з гривні у валюту. Депутати і чиновники як красномовний приклад. Які економічні причини зростання курсу гривні до долара? Є тільки прискорення продовольчої інфляції (агфляція) внаслідок лібералізації урядом цін на продовольство і зняття законодавчих обмежень на зростання цін.

Міжбанк тримають в межах 25.50-25.60. Почався приток грошей від експорту аграрної сировини. Всі, хто бажав купити долари задорого по 25-27 вже скупились. Депутати на 80-90% у валюті, якщо вірити деклараціям.

Тому не виключено, що до 01.01.2017 гривня повернеться в діапазон 24-25 гривень за долар і на готівковому ринку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причем не скинули даже по 36. :flag1:

 

А у меня друзья покупали по 32-33 на пике, уж не знаю считают ли они меня до сих пор другом, или обиделись.\

 

P.S. Я не предлагал и не заставлял, наооборот по свойски "помогал купить по хорошей цене", на 50 коп. дешевле рынка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объясните пожалуйста каким образом повышение минималки повлияет на курс?

 

Потому что,кроме слов премьера(которому не верю), я лично,не вижу где взять денег,кроме как напечатать:D

 

Добавлено через 40 секунд

Почему вдруг 26,8 сейчас?

 

Добавлено через 1 минуту

Багато українців внаслідок традиційного осіннього психозу перекинули гроші з гривні у валюту. Депутати і чиновники як красномовний приклад. Які економічні причини зростання курсу гривні до долара? Є тільки прискорення продовольчої інфляції (агфляція) внаслідок лібералізації урядом цін на продовольство і зняття законодавчих обмежень на зростання цін.

Міжбанк тримають в межах 25.50-25.60. Почався приток грошей від експорту аграрної сировини. Всі, хто бажав купити долари задорого по 25-27 вже скупились. Депутати на 80-90% у валюті, якщо вірити деклараціям.

Тому не виключено, що до 01.01.2017 гривня повернеться в діапазон 24-25 гривень за долар і на готівковому ринку.

 

Уже не 20-22 ? :lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Уже не 20-22 ? :lol::lol:

Та ладнааа. Тут наші форумні "аналітики" за рік тричі змінювали курс. Навіть пости писали, чому буде саме такий як вони кажуть. А через пару місяців нові пости і курси. ;)

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рейтинговое агентство Fitch повысило долгосрочный рейтинг Украины в иностранной и национальной валютах с уровня CCC (возможен дефолт) до B- со стабильным прогнозом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...