Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Я вас услышал. Люди перестанут кушать, а заправлять трактора станет нечем. Пусть будет так.

 

Заробитчане не из-за цены нефти перестанут валюту завозить, а из-за коронавируса.

 

Причины тут не важны, нефть посыпалась, когда Китай заявил о пандемии, а люди да не станут кушать меньше, просто цена на С/Х продукцию упадет.А значит в страну станет меньше поступать валюты Всегда смотрите графики,нефть-пшеница, нефть-кукуруза и т.д и т.п.Смотрите, сопоставляйте, анализируйте, делайте выводы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самсунг в дупі, і це його проблеми.

 

Я чудово в темі. І той же Самсунг продає офіційно телевізори з Європи, а не з РФ. Переорієнтувався.

 

Балалайку , пацани.Купа інет магазинів продає тв із буквочками ru і насєлєніє купує не задумуючись.А самсунг з європи як перестав працювати на початку року так і не працює.

Пішов ще покурю тему- може десь найду інфу як патріоти спалили вагон телеків з вошляндії:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насєлєніє купує не задумуючись

Це проблема насєлєнія.

А самсунг з європи як перестав працювати на початку року так і не працює.

Це ви говорите за сірий самсунг, а не офіційний, який тепер завозиться теж з Європи. Але чи варто купувати тепер Самсунг незалежно від країни походження - питання риторичне.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це проблема насєлєнія.

 

.

Так отож...

 

Добавлено через 11 минут

 

Це ви говорите за сірий самсунг, а не офіційний, який тепер завозиться теж з Європи. Але чи варто купувати тепер Самсунг незалежно від країни походження - питання риторичне.

Написав товаришу.Працює в югконтракті (фокстрот) -на 10 рускіх 1 з європи і того ще не бачили.

Далі продовжувати про "утрату связєй":p?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить Самсунг ще й бреше. ОК, викреслюємо цей бренд :) .

 

Але поясність мені, як ціна на нафту вплине на курс в Україні через телевізори, вироблені в РФ, якщо ми їх там купуємо і ціна на них впаде (бо ж там всі в рублях рахують, тому в доларах ціна знизиться, що зекономить Україні валюту).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить Самсунг ще й бреше. ОК, викреслюємо цей бренд :) .

 

Але поясність мені, як ціна на нафту вплине на курс в Україні через телевізори, вироблені в РФ, якщо ми їх там купуємо і ціна на них впаде (бо ж там всі в рублях рахують, тому в доларах ціна знизиться, що зекономить Україні валюту).

 

А при чем цена в рублях к сборочным мощностям гнусмаса?

 

А вот падение цены нефти на мировых рынках говорит о снижении активности промышленности и сокращение спроса (то есть падение цен) на сырье, экспортируемое из Украины. То есть нефть это индикатор здоровья рубля, который точно отражает состояние экономики Украины (и гривны).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить Самсунг ще й бреше. ОК, викреслюємо цей бренд :) .

 

Але поясність мені, як ціна на нафту вплине на курс в Україні через телевізори, вироблені в РФ, якщо ми їх там купуємо і ціна на них впаде (бо ж там всі в рублях рахують, тому в доларах ціна знизиться, що зекономить Україні валюту).

 

Головне в тому що і у них і у нас ручна економіка.І руки ці в половині випадків ті ж самі(це головне).Тому як у них так і у нас .І це ну дууууже надовго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що , хто встиг продати валюту?

 

ага..продашь.... у них курс покупки 27 , а продажа 29 )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я , а що?.

хто не встигнув, той запізнився.

 

Добавлено через 5 минут

ага..продашь.... у них курс покупки 27 , а продажа 29 )))

 

ну не знаю, по 28,2-28,3 до 12 ще приймали, з 12 різко вниз...... На вечір вже по 28 продають, прийом 27,5...

це я про чорний ринок...

 

Он-лайн-банкінг: зараз можна ще по 27,3 здати в Альфі...27,2 в укрсіб і приват.

 

PS Це ви напевно про OTP 27/29 ))

PPS Ще й євро просто душечка -3,5% за 2 дні...цікаво європейці теж ахають-охають з цього приводу?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто не встигнув, той запізнився.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

ну не знаю, по 28,2-28,3 до 12 ще приймали, з 12 різко вниз...... На вечір вже по 28 продають, прийом 27,5...

це я про чорний ринок...

 

Он-лайн-банкінг: зараз можна ще по 27,3 здати в Альфі...27,2 в укрсіб і приват.

 

PS Це ви напевно про OTP 27/29 ))

 

И это все причины вашего оптимизма? Если честно не густо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надолго ли? ;)

 

]

 

Ви хоч той ролик дивились?Взрівающєєся акамулятори:lol:.Галаксі нот7:lol:.Ау на дворі 20 рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И это все причины вашего оптимизма? Если честно не густо

 

ви теж 19 чекаєте?:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви хоч той ролик дивились?Взрівающєєся акамулятори:lol:.Галаксі нот7:lol:.Ау на дворі 20 рік.

 

Конечно. Полностью. Только что. А, Вы? Там суть совсем не в аккумуляторах, если шо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фух, заспокоїли.

 

 

..я ще сподіваюсь на горочку до 30 на прийом ....але оптимізм поступово спадає, вранці вже частково не витримав..

 

Добавлено через 1 минуту

Всі чекають 40.

 

ну це була б просто пісня...але не буде(...як мінімум до осені.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно. Народ с десятью баксами продует сделать гешефт. :lol:

Вот только как говорил рэбэ Саре перед первой брачной ночью - хоть надевай ночнушку, хоть не одевай. Кстати, Мойша, это ответ и на твой вопрос.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно. Полностью. Только что. А, Вы? Там суть совсем не в аккумуляторах, если шо.

 

Я вата тв в себе засуну не можу,звиняйте.

Ясно що не про акамулятори.Ви серйозно таку муть дивитесь : баевое атравляющєє вєщєство кока кола:lol::lol::lol:.Я був про Вас кращої думки, ну серйозно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ну це була б просто пісня...але не буде(...як мінімум до осені.

 

Та движение активное в эту сторону.

Исходя из предыдущих всплесков можно спрогнозировать что до 55-60 и потом стабилизируется на 50 к осени.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви трохи не в темі.Інакше знали б як, наприклад самсунг, з подачі рускіх ,недавно взув тих що з Європи.

 

И получилось что в рашке заблокировали телеки контрабас из Европы.

 

 

В рашку таскают контрабандисты контрабас из Европы, а наши контрабандисты таскают контрабас из рашки в Украину дорогие рашкиного производства. :fool:

А почему наши контрабандисты не могут таскать дешевые из Европы, им деньги не нужны?

 

Хоть сам то понял что двигаешь в массы?

 

Самсунг делал официальную заяву на своей странице что не будет из рашки возить в Украину. Эти ребята слово держат ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я пока на позитиве. Будем по сорок - хорошо, недвига подешевеет. Вернут по 25 - тоже хорошо, беднеть не стану, так как доходы в гривне. Умейте из всего извлекать позитив. :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И получилось что в рашке заблокировали телеки контрабас из Европы.

 

 

В рашку таскают контрабандисты контрабас из Европы, а наши контрабандисты таскают контрабас из рашки в Украину дорогие рашкиного производства. :fool:

А почему наши контрабандисты не могут таскать дешевые из Европы, им деньги не нужны?

 

Хоть сам то понял что двигаешь в массы?

 

Самсунг делал официальную заяву на своей странице что не будет из рашки возить в Украину. Эти ребята слово держат ;)

 

По перше : ми з Вами, шановний одну дівку за банею не товкли, тому тыкайте будь ласка своїм друзям.

По друге: сірі тв з Європи у нас не працюють.Сірі тв з вошляндії працюють( можливо поки що).Ті інет магазини в яких я раніше брав сірі з Європи завалені вошляндськими,а європейських практично немає .Хотлайн в допомогу.Офіційні з вошляндіїї (принймні по фокстроту(а це вже не мало)) їдуть 9 із 10(принаймні на сьогодні).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...