Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите выбрать пирог стен

адно

Рекомендовані повідомлення

а вата як потяне в себе влагу вона втрачае свій єфект так чи ні

в том то и засада,что когда намокает хоть утеплитель хоть сама стена то коэффициент теплопроводности резко возрастает и утеплитель (или стена) перестают быть таковыми,пока не высохнут,но если утеплитель не намокает (пенопласт ,пеностекло ,пенополиуретан и тп),то пар не может из стен нормально на улицу проникать,без хорошей вентиляции

интересно а не правильнее сделать просто толстые стены типа полторы ракушки (или два кирпича) и не заморачиваться вообще никакими теплоизоляциями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в том то и засада,что когда намокает хоть утеплитель хоть сама стена то коэффициент теплопроводности резко возрастает и утеплитель (или стена) перестают быть таковыми,пока не высохнут,но если утеплитель не намокает (пенопласт ,пеностекло ,пенополиуретан и тп),то пар не может из стен нормально на улицу проникать,без хорошей вентиляции

интересно а не правильнее сделать просто толстые стены типа полторы ракушки (или два кирпича) и не заморачиваться вообще никакими теплоизоляциями?

 

ні 1матеріал уже закуплений

2 утеплять нада однозначно.

3 а може вату винисти на ружу і пощикатурить якщо й вата намокне то бистриш висохне як буде краще підскажить ато на весну думав ложить стіни. просто робота по утепленю бескоштовна сам роблю не профі але робив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо у вас є ракушка і цегла, то я б рекомендував би зовнішні стіни зробити з ракушки,а внутрішні з цегла і зовні утеплив би ватою та поштукатурив
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо будинок буде будуватись то дешевше зразу вкладати утеплювач в середину стіни.Скажімо цегла+(утеплювач,або паропроникний утеплювач з вент зазором ,чи з паробарєром)+ракушка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо будинок буде будуватись то дешевше зразу вкладати утеплювач в середину стіни.

і як воно буде дешевше, тим паче цегла бу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і як воно буде дешевше, тим паче цегла бу

Вартість муровки +вартість утеплення фасаду. виходить дорожче ніж вартість муровки з монтуванням в стіну утеплювача+ штукатурка.+поштукатурина ракушка піщано цементною штукатуркою набагато довговічнішіша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, но удаляюсь :)

Арфографичиские ашипки я ищо мог не замичать, но когда пасматрел, как написана слово ЖЫтомЫр.... мне фвсе стала ясна :)

Ачивидна, эта фейк.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо у вас є ракушка і цегла, то я б рекомендував би зовнішні стіни зробити з ракушки,а внутрішні з цегла і зовні утеплив би ватою та поштукатурив

 

якщо утеплять по ракушці я думаю крипиться буде погана дюбель зонік

 

Добавлено через 9 минут

Якщо будинок буде будуватись то дешевше зразу вкладати утеплювач в середину стіни.Скажімо цегла+(утеплювач,або паропроникний утеплювач з вент зазором ,чи з паробарєром)+ракушка.

 

підскажіть де можна почитать про це який сайт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підскажіть де можна почитать про це який сайт

поиск рулит, гуля все знает :)

 

Якщо будинок буде будуватись то дешевше зразу вкладати утеплювач в середину стіни.
при таком варианте нужен шире фундамент, это доп расходы, да и нагрузка на него увеличится, так же проблемно утеплять цоколь.

да и кладка многослойной стены под штукатурку, какая тут экономия?

 

якщо утеплять по ракушці я думаю крипиться буде погана дюбель зонік
что не хуже чем в газоблок, главное подобрать правильной длины и качества, ИМХО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підскажіть де можна почитать про це який сайт

www.wayhome.tv/

Точно незнаю яка тема,але знайти можна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасиба всім хто може чув чи знае про целюлознне утепленя юнизол як воно може можна ним заповнять воздушку чи всеж краще вата.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[С НОВЫМ ГОДОМ! УСПЕХОВ ВСЕМ В ЭТОМ ГОДУ! Я решился на постройку дома, но не знаю какую конструкцию стен выбрать, как просчитать теплопатери? Говорят паропрозрачная стена хорошо, а говорять непаропрозрачная тоже еще лучше.... Как быть???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Говорят паропрозрачная стена хорошо, а говорять непаропрозрачная тоже еще лучше.... Как быть???

Сделайте одну такую-одну такую. Потом будет видно, что хуже переделаете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[С НОВЫМ ГОДОМ! УСПЕХОВ ВСЕМ В ЭТОМ ГОДУ! Я решился на постройку дома, но не знаю какую конструкцию стен выбрать, как просчитать теплопатери? Говорят паропрозрачная стена хорошо, а говорять непаропрозрачная тоже еще лучше.... Как быть???

В паропроникні стіни в інерційних будинках.Апаронепроникні в безінерційних.Якщо прораховувати вартість будинку суттєвої різниці практично немає.В безінерційному будинку обовязково потрібна вентиляція з рекуперацією якщо її небуде жити в такому будинку некомфортно+це постійна енергозалежність.

Я вище вже давав силку на блог.Ще раз повторюсь.Там найдете відповіді на питання,також можна замовити консультацію.www.wayhome.tv/

Успіхів вам в будівництві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Громадное спасибо!!! Ка Вы смотрите на то, что стена из кирпича в 1,5 обложенная пеностеклом в 10 см., а затем клинкерным кирпичем???? заранее благодарю... Да вот вентиляции там принудительной не планирую....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Громадное спасибо!!! Ка Вы смотрите на то, что стена из кирпича в 1,5 обложенная пеностеклом в 10 см., а затем клинкерным кирпичем???? заранее благодарю... Да вот вентиляции там принудительной не планирую....

Якщо правильно розрахуєте товщину ПС і ТР буде постійно в утеплювачі,то ваща стіна буде мати всобі вологу в парообразному стані_це нестрашно.А що до вентиляціх то для стаховки вентиляція повинна бути в вас надійна.Надмірна волога в стані пари не надасть вам комфортності.+ шви міжПС неможуть бути пароїзольовані та через них всежтаки може проходити пар а дальше йому перешкоджає клінкер.Вважаю що краще використовувати паропроникні матеріали і робити вент фасад.І також при використанні ПС робити вент зазор_ідеально все пароїзолювати неможливо то краще перестрахуватись вент зазором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо еще раз! Я так понял, что если рассчитать толщину пеностекла и его ложить в виде кирпича со швом 1,5 см, а затем сделать клинкер с вентканалом, то в принципе буден нормально!!!????? А вот не подскажете, кто может подсчитать толщину пеностекла??? С уважением Михаил...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо еще раз! Я так понял, что если рассчитать толщину пеностекла и его ложить в виде кирпича со швом 1,5 см, а затем сделать клинкер с вентканалом, то в принципе буден нормально!!!????? А вот не подскажете, кто может подсчитать толщину пеностекла??? С уважением Михаил...

Незовсім так.Такий шов може бути вам мостиком холоду+ПС має погану адгезію з цементними розчинами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Добрый день. Подскажите пожалуйста. Имеется фундамент толщиной в 40см под дом, Киевская область, Вышгородский район. Планируется внутреннюю стену дома сделать из ракушняка толщина 18см, а наружную выполнить из силикатного кирпича. Вопрос, чем заполнить пространство между внутренней и внешней стеной, чтобы было тепло в доме. Заранее Благодарен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый вечер ,тоже подходит пора строить стены,фундамент у меня 50 см,дом 1 этаж,планирую бутерброд из кирпич 25см+10см минвата+3 см вентзазор+12см клинкер,нормальная толщина внутреней стены 25см?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый вечер ,тоже подходит пора строить стены,фундамент у меня 50 см,дом 1 этаж,планирую бутерброд из кирпич 25см+10см минвата+3 см вентзазор+12см клинкер,нормальная толщина внутреней стены 25см?

Маловато.Хотяби 1.5 цегли. Хоча залежить від вашого регіону проживання.Ви про регіон нічого неописали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маловато.Хотяби 1.5 цегли. Хоча залежить від вашого регіону проживання.Ви про регіон нічого неописали.

 

регіон м . РІВНЕ

якщо півтори цегли тоді бутерброд не виходть ,37+12клінкер а утеплювач нема вже куди ложить....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...