Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как организовать приток воздуха в топку

domikoff

Рекомендовані повідомлення

Мож все таки лучше максимально отобрать тепло от дымохода, с пользой для себя любимого.:beer:

Нюанси таки що при охолодженні димоходу

1) зменшується тяга,

2) осідає багато конденсату при падінні температури нижче точки роси.

 

Готові димоходні системи типу Шідель мають канал для притоку повітря в димоході, але стінки каналу теплоізольовані. Основне призначення каналу саме забезпечити приток а не нагріти повітря.

 

З практики я робив приток повітря з горища термоїзольованим каналом через навколотопочний простір під топку Nordpeis Panorama. Але навіть термоізоляція не забезпечувала того що приточне повітря залишалося холодним - воно нагрівалося в трубі. В результаті чого я фіксував вихід теплого повітря на горище. Тому змушений був ставити додатковий вентилятор щоб "проштовхнути" холодне повітря з горища вниз під топку.

Хочу зауважити що в топці Nordpeis Panorama немає каналів для приточного повітря - воно всмоктується з навколотопочного простору. Щоб не створювати великий перепад температур я гофрованою трубою з отворами розприділив холодне повітря по периметру навколотопочного простору - і охолодження топки рівномірніше, і конвекція краща.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В этих топках подача воздуха из вне больше принесёт вреда чем пользы,так как подаётся воздух непосредственно в зольник а значит будет всегда раздувать огонь и выхолаживать топку.Соответственно регулировать горение будет невозможно.Для краток это такая рекламная фишка и не более-дурка называется

 

А заслонка дросель зачем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А затем чтоб закрыть и не пользоваться никогда:)

 

А регулировать количество воздуха чё нельзя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А регулировать количество воздуха чё нельзя?

Если есть желание ,почитайте здесь в теме www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=162204

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если есть желание ,почитайте здесь в теме www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=162204

 

читал тут не о том

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда не понемаю куда Вы хотите поставить дросельную заслонку?

 

На приток подачи "холодного воздуха"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один конец подачи на улицу а второй куда?

 

С улицы забор а второй конец в топку снизу в анал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Есть вопрос к специалистам.

Возле дома колодец для скважины глубиной 4м и диаметром 1,25м. Возникла мысль углубиться на 1,5м и 100мм трубой подать воздух из колодца в топку камина. Будет работать такая схема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гіпотитично можна,але цуй забір повітря має бути підключений таким чином щоб був уклон для стікання конденсату... а якщо вона буде виведена в колодязь,то кондинсат буде там!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гіпотитично можна,але цуй забір повітря має бути підключений таким чином щоб був уклон для стікання конденсату... а якщо вона буде виведена в колодязь,то кондинсат буде там!

Дякую за відповідь, в мене шахта скважини глибина 4м дно пісок, а про уклон я теж думав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гіпотитично можна,але цуй забір повітря має бути підключений таким чином щоб був уклон для стікання конденсату... а якщо вона буде виведена в колодязь,то кондинсат буде там!

 

Конденсат в приямке к скважине будет всегда и так, так что на это можете не зважати)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, в мене шахта скважини глибина 4м дно пісок, а про уклон я теж думав.

 

І ще незабудьте утиплити трубу якою будете вести забір,щоб повітря яке надходить в камін зимою неболо мінусовим!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще незабудьте утиплити трубу якою будете вести забір,щоб повітря яке надходить в камін зимою неболо мінусовим!

Дякую за пораду, але мені здається, що утеплення буде зайвим, трубу закопаю на 1,5м в грунт і 3 м до фундамента

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возникла мысль углубиться на 1,5м и 100мм трубой подать воздух из колодца в топку камина. Будет работать такая схема?

Будет.

 

А мона спросить? :)

А накуя такое решение притока, да еще небось для закрытой топки? Какой тайный смысл сего мероприятия ?

 

Тока не обижайтесь. Это сродни тому, что при "наличии" молодой и красивой жены покупать резиновую бабу. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будет.

 

А мона спросить? :)

А накуя такое решение притока, да еще небось для закрытой топки? Какой тайный смысл сего мероприятия ?

 

Тока не обижайтесь. Это сродни тому, что при "наличии" молодой и красивой жены покупать резиновую бабу. :beer:

Наверное, человек хочет теплый воздух в печку загонять:)

Или чтобы примок зря не простаивал:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будет.

 

А мона спросить? :)

А накуя такое решение притока, да еще небось для закрытой топки? Какой тайный смысл сего мероприятия ?

 

Тока не обижайтесь. Это сродни тому, что при "наличии" молодой и красивой жены покупать резиновую бабу. :beer:

Вы считаете , что не нужен приток воздуха к закрытой топке из вне? Траншею надо рыть однозначно под воду и эл-во заодно туда кину трубу воздушную, да и у резиновой голова никогда не болит, будет две.

Змінено користувачем kp300
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потребность в воздухе для закрытой топки чуть-ли не на порядок ниже, чем для открытого камина. Умножьте мощность топки (кВт) прим. на 1м3/час - получите смешную цифру. :)

При заборе воздуха из приямка/колодца в доме могут появиться неприятные запахи.

Если организуете приток в доме для себя любимого, то для топки проблема снимется сама собой. А то за топку переживаете, а чем дышать будем - многим фиолетово. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно,чи непотрібно робити нам забір це ж не ми повинні визначати!

потрібно переглянути нюанси:яка топочка,яка кілната де стоятиме,чи є в кімнату притоки повітря з інших джерел... і тоді можливо взагалі немає різону брати повітря з колодязя і в свою чергу понижувати в топочні камері ККД!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно,чи непотрібно робити нам забір це ж не ми повинні визначати!

потрібно переглянути нюанси:яка топочка,яка кілната де стоятиме,чи є в кімнату притоки повітря з інших джерел... і тоді можливо взагалі немає різону брати повітря з колодязя і в свою чергу понижувати в топочні камері ККД!!!!!

Дякую всім за підтримку сьогодні вже проклав трубу, а заглушити завжди можна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за підтримку сьогодні вже проклав трубу, а заглушити завжди можна

 

А такий варіант, як Вам?

 

641533319_Ross125.jpg.1429645a3f10f8fa365d874836c1cfb0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А такий варіант, як Вам?

 

[ATTACH]400230[/ATTACH]

Дякую за допомогу:beer:, але буду притримуватись свого варіанту, не хочу щоб із землі ще одна труба стирчала, зробив ввід в шахту.:flag1:І якщо система мене не влаштує завжди можу приєднати трубу вверх і буде ваш варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...