Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого есть вопросы по гипсокартонным работам, задавайте, отвечу.

Олег747

Рекомендовані повідомлення

Доброго всем дня! По арке вроде разобралась, но есть вопросы по монтажу потолка. Может у кого есть ссылка под рукой на техкарты, а то у меня черти что открывается. Размер помещения 7,8х4.4 + эркер с аркой и возле окна еще для карниза нишу хочу сделать. Плюс теневой профиль и подсветка лед. В общем хотела попроще - не получается . Ребенок требует лед подсветку по периметру. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Хочу зробити ГК стелі на 2 поверхах за ситемою D113. Стелі прості 1 рівневі, лише в головній кімнаті 1 поверху хочу зробити ніші для карнизів і тіньовий шов по периметру.

ГК планую в 1 шар 12,5мм. Не можу зрозуміти який крок профілів робити.  Якщо зробити 60смх60см це норм чи занадто? А який тоді робити відступ від стін теж 60см?

Ще питання по 2 поверху. Там стеля підшита 2см дошками. Потрібно кріпити підвіси до балок (між якими відстань теж 60см) чи можна до тих 2-сантиметрових дошок просто густіше (наприклад через кожні 40см)?

 

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Куркуль сказав:

Якщо зробити 60смх60см це норм чи занадто?

Норм.

15 годин тому, Куркуль сказав:

А який тоді робити відступ від стін теж 60см?

Такий відступ можна робити , коли ви використовуєте УД профіль в якості несучого , тобто прикручуєте ГК до нього. В такому разі між стіною та УД профілем потрібно прокладати демпферну стрічку , щоб компенсувати розширення ГК. У разі не силового використання УД , СД профіль кріпиться приблизно 100мм. від стіни. В такому варіанті ГК не можна прикручувати до УД.

ПС.. Хоча я роблю , ще дещо по іншому , на попередні сторінці викладав фото , як.

16 годин тому, Куркуль сказав:

Ще питання по 2 поверху. Там стеля підшита 2см дошками. Потрібно кріпити підвіси до балок (між якими відстань теж 60см) чи можна до тих 2-сантиметрових дошок просто густіше (наприклад через кожні 40см)?

Скоріш за все дошка там 25мм мінімум , і вона спокійно витримає ваш варіант стелі навіть без частішого використання підвісів. Але враховуючи якість сучасних матеріалів , гірше не буде. 

ПС.. 400мм то забагато , достатньо буде 700мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я за порадою.

Будь ласка допоможіть.

Вводная:

Ванная комната гипсокартон. 2 раза покрыт гидроизоляцию. 

Кафель внутри душевой кабины. Больше кафеля не будет. Это без вариантов.

Но, тропический душ с потолка 3 метра. При пользовании, в процессе купания капли (грамм 50) отбивает вверху на стену.

Забить на это и покрасить? Бред.

Если покрыть эту часть (3-4м2) чем наружная отделка домов, палитра богатая. Поможет?

Вентиляция и отопление помещения в порядке. 2 человека по 3 минуты под душем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ще задам кілька питань.

В одній з кімнат 1 поверху стеля буде 5м*3,64. Намалював таку розкладку з листів 2*1,2:

image.png.6f5911f86219f44deca149ea74163baf.png

Виходить, що зсув листів буде всього 36см. Як бути в цій ситуації? Розрізати в непарних рядах 2м лист навпіл і формувати цей ряд з частинок 1+1,64+1?

І ще питання по 2 поверху. Якщо робити по системі 112 (2 рівня профілів то кріпити профілі все ж в поперек балок чи вдовж? Якщо в поперек то думав про варіант прикручувати скоби не просто в балку дірявлячи пароізоляцію а в місця перетину балок і дошок чорнової стелі, тоді вийде що дирка в пароізоляції буде міцно затиснута між деревом і деремом.

І останнє питання як правильно обіграти оцей участок:

image.png.2c639c05df59e73940d4bcf06a35974c.png

Зелене - це вже зроблена ГК фальшстіна для вбудованої шафи, боюся що тут може піти тріщина в сторону вікна, може тут краще спеціально зробити тіньовий шов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...