Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого есть вопросы по гипсокартонным работам, задавайте, отвечу.

Олег747

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Diablopc сказал:

В принципе не очень 

Как понять какая на данный момент цена адекватная для данных видов работ? 350 грн за 1м п качественно выполненой работы ок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

имхо дороговато, сам алюминиевый плинтус 150 грн метр стоит. самое сложное там сводить углы, но при наличии торцовки и ровных стен - задача упрощается. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вечер добрый. Кто может подсказать примерную стоимость материалов на 1м кв для монтажа перегородки с гипсокартона без шпаклёвки. Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 02.03.2013 в 15:03, Олег747 сказал:

Я тут не наблюдаю темы по гипсокартонным работам, по-этому создаю. Если есть вопросы, можно задавать, постараюсь ответить.

Подскажите пожалуйста, что делать в первую очередь нишу под ТВ из гипсокортона на плиту,и потом залить теплый пол. Или сначала залить теплый пол и потом сверху стяжки собрать конструкцию. Пример ниши под ТВ выложил фото. Буду признателен за помощь.

453edd624fb6fc5fe17513fd2bced19a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Николай161 сказал:

Подскажите пожалуйста, что делать в первую очередь нишу под ТВ из гипсокортона на плиту,и потом залить теплый пол. Или сначала залить теплый пол и потом сверху стяжки собрать конструкцию. Пример ниши под ТВ выложил фото. Буду признателен за помощь.

Если примете во внимание 2 момента, то можете делать в любом порядке. 1) после укладки труб теплого пола и заливки стяжки есть вероятность повредить трубы при монтаже профиля на пол. Т.е. нужно четко знать, где трубы. 2) Если зашить ГК до заливки, то ГК намокнет при заливке. Т.е. его нужно или чем то защитить до заливки или смонтировать только профиль, а ГК монтировать после стяжки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Николай161 сказал:

Подскажите пожалуйста, что делать в первую очередь нишу под ТВ из гипсокортона на плиту,и потом залить теплый пол. Или сначала залить теплый пол и потом сверху стяжки собрать конструкцию. Пример ниши под ТВ выложил фото. Буду признателен за помощь.

453edd624fb6fc5fe17513fd2bced19a.jpg

Есть такое правило, которое написано в техкартах по ГК, что все гипсокартонные работы делаются после мокрых работ, т.е. в вашем случае после стяжки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

подскажите, ямки от саморезов на потолочном ГК надо заделывать унифлотом или финишкой ( в моем случае акриловый эльф д60)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, newbee2020 сказал:

подскажите, ямки от саморезов на потолочном ГК надо заделывать унифлотом или финишкой ( в моем случае акриловый эльф д60)?

лучше унифлотом, 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.06.2022 в 12:10, newbee2020 сказав:

подскажите, ямки от саморезов на потолочном ГК надо заделывать унифлотом или финишкой ( в моем случае акриловый эльф д60)?

уніфлот дає меньшу усадку,але теж трохи дає. але не заморочуйтесь .все одно потім 2 рази шпатлювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.06.2022 в 12:10, newbee2020 сказал:

подскажите, ямки от саморезов на потолочном ГК надо заделывать унифлотом или финишкой ( в моем случае акриловый эльф д60)?

Шви та ямки краще уніфлотом, або фугенфюллєром.  Усадка від фінішки за два слоя можете не заробити. Під боковим світлом будете бачити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Привіт усім, можливо не в ту тему написав, але підкажіть таке питання, планую робити ремонт і дружина захотіла тіньовий плінтус, покриття буде ламінта, і виникло в мене питання, яким чином в разі монтажу тіньового плінтуса буде можливо перестилити через певний період той ламніт? Завчасно дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня. Підскажіть по гіпсокартону. Є масивні балки 220×140 ( бо кераміка ), зроблено утеплення ватою і знизу пароізоляція.

1. Питання є розуміння того , щоб ГК до балок кріпити не можна - бо покрутить. Підскажіть , як це краще  зробити стелю з ГК через профіль і не впритул до стін ?

2. Стик стеля та стіна якоюсь стрічкою ?

3. Планував не всюди стелю з ГК( + підвісний) але коли почув гуркіт сходу снігу  з даху через 250 мм вати та вітру , зрозумів , що максимум потрібно шумоізоляція з ГК. Можливо крім ГК на стелі є можливість ще якось зменшити чутність ?

20230215_145252.jpg

20230215_145304.jpg

20230215_145317.jpg

20230215_145338.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Петровичи-мы сказал:

що максимум потрібно шумоізоляція з ГК. Можливо крім ГК на стелі є можливість ще якось зменшити чутність ?

 

ГК чудесно проводит звук, особенно когда смонтирован на профиле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Петровичи-мы сказав:

Є масивні балки 220×140 ( бо кераміка )

Нічого не зрозуміти: які балки (дерев'яні, двотаврові, швеллер)? яка кераміка (черепиця, цегла)? чому має покрутити ГК?

29 хвилин тому, Петровичи-мы сказав:

Стик стеля та стіна якоюсь стрічкою ?

У вас же стрічка вже є, чи мається на увазі стик ГК? То він багетом закривається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, normal сказал:

Нічого не зрозуміти: які балки (дерев'яні, двотаврові, швеллер)? яка кераміка (черепиця, цегла)? чому має покрутити ГК?

Так , балки з дерева . І вибачаюсь за своє знання рідної мови - важка ЧЕРЕПИЦЯ..

Балки бачу трохи крутить і я не хотів би до ник ГК кріпити чи все рівно якщо через профіль до балок кріпити ГК може теж по крутити ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, normal сказал:

У вас же стрічка вже є, чи мається на увазі стик ГК? То він багетом закривається

Да , саме стик ГК. Багетом чи вже потім

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, DimaF сказал:
1 час назад, Петровичи-мы сказал:

що максимум потрібно шумоізоляція з ГК. Можливо крім ГК на стелі є можливість ще якось зменшити чутність ?

 

ГК чудесно проводит звук, особенно когда смонтирован на профиле.

 :) Дякую .М-да... думав ГК трохи зменшить шум з даху. Можливо ще не має поверх вати дифузійної паропроникної плівки , але це трохи шумоїзоляції додасть.

Змінено користувачем Петровичи-мы
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Петровичи-мы сказав:

. Питання є розуміння того , щоб ГК до балок кріпити не можна - бо покрутить. Підскажіть , як це краще  зробити стелю з ГК через профіль і не впритул до стін ?

Підвіси , якими кріплять профіль до балок , скомпенсують усі рухи балок. Головне , прослідкуйте щоб ГК не прикрутили до стін.

1 година тому, Петровичи-мы сказав:

2. Стик стеля та стіна якоюсь стрічкою ?

Найкраще (найкрасивіше) взагалі без багетів та стрічок (тіньовий шов).

1 година тому, Петровичи-мы сказав:

але коли почув гуркіт сходу снігу  з даху через 250 мм вати та вітру

ІМХО. Не варто перейматись. Ви той гуркіт будете чути один (максимум два ) рази на рік , по 10секунд. 

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, andrey_ka сказал:

Найкраще (найкрасивіше) взагалі без багетів та стрічок (тіньовий шов).

Я загорівся спочатку, але на 75 м.кв. там він по 180 грн . $$$  поки думаю....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Петровичи-мы сказал:

ГК кріпити чи все рівно якщо через профіль до балок кріпити ГК може теж по крутити ?

Через профиль нормально будет.

 

4 минуты назад, andrey_ka сказал:

ІМХО. Не варто перейматись. Ви той гуркіт будете чути один (максимум два ) рази на рік , по 10секунд. 

+100)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, andrey_ka сказал:

Підвіси , якими кріплять профіль до балок , скомпенсують усі рухи балок. Головне прослідкуйте щоб ГК не прикрутили до стін.

Дякую дуже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Петровичи-мы сказал:

Я загорівся спочатку, але на 75 м.кв. там він по 180 грн . $$$  поки думаю....

Я багеты не люблю особо, но есть в продаже очень узкие, их почти не видно, и цена копеечная.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Петровичи-мы сказав:

Я загорівся спочатку, але на 75 м.кв. там він по 180 грн . $$$  поки думаю....

Це за роботу , чи як ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, andrey_ka сказал:

Це за роботу , чи як ?

Ні , ціна алюм. знайшов 150-180 грн

Screenshot_20230223-115013_Viber.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Петровичи-мы сказав:

Ні , ціна алюм. знайшов 150-180 грн

Зайва витрата коштів.

Ось , без усіляких профілів , п'ятий пост на сторінці:

https://www.stroimdom.com.ua/topic/114933-kogo-est-voprosy-po-gipsokartonnym-rabotam-zadavayte-otvechu/page/175/#comment-5094474

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...