Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

подвал под гаражем, каким должно быть перекрытие?

Sed

Рекомендовані повідомлення

Планирую подвал под гаражем. Размер подвала 8х3,5. Как правильно сделать перекрытие, чтоб и надежное, и лишний бетон не перерасходовать. Буду лить частями 4х1, так как под монолит нет опалубки. Арматура квадратом 150х150мм по всей площади.

Какой должна быть толщина бетона? Может целесообразно через 3 м. балки , ребра жесткости сечением 400х200 мм сделать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня просто плиты обычные. 30 лет все отлично.

 

обычные промышленные железобетонные панели?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС прям с языка вопрос снял. :)

Тока сам хотел задать вопрос... Если перекрытия делать из панелей перекрытия пустотных? По идее должно выдержать. Нагрузка на панель - 800 кг на кв.метр. если машина будет весом 2000 кг, то с учетом 4 колес получаем распределенную нагрузку в 500 кг на кв.метр. Вроде как вписываемся...

 

А если подвал делать из ФБС блоков? Какой под них нужен фундамент?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если подвал делать из ФБС блоков? Какой под них нужен фундамент?

ФБС - блоки фундаментные... :) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выдержит ли такое перекрытие легковой автомобиль? Как расчитать?

Розрахувати то можна, і навіть триматиме, але питання чи зможете на практиці технологічно чітко дотримати розрахункових показників. Крім того цегла накопичуватиме конденсат, який в купі з промерзанням наробить шкоди. І взагалі навіщо такий головняк, киньте плити або моноліт по-правилах і забудьте про клопіт.

 

просто ставить на землю?

Якщо ґрунти дозволяють - так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розрахувати то можна, і навіть триматиме, але питання чи зможете на практиці технологічно чітко дотримати розрахункових показників. Крім того цегла накопичуватиме конденсат, який в купі з промерзанням наробить шкоди. І взагалі навіщо такий головняк, киньте плити або моноліт по-правилах і забудьте про клопіт.

 

В мого діда подібне перекриття в погрібі під неопалюваною літньою кухнею. Тільки там не залізобетонні балки, а двотавр металевий. Стоїть вже 50 років. От тільки дід не памятає як воно робилось, чим засипалось. І в кухню заїхати не можу, щоб перевірити навантаження:D

 

Інтерес очевидний. На таке перекриття мені потрібно 1700шт цегли, арматури 64 метри, бетон. І все це можу спокійно робити самостійно, без найму спец техніки.

 

Якщо панельне, то потрібно тільки на панелі 6500 грн. + доставка + послуги автокрана + щілини між панелями, які потрібно буде заливати. Монолітне по правилам ще дорожче обійдеться. От і ра***те, економія суттєва

 

Конденсат для цегли дійсно проблема, якщо він промерзатиме, але в погрібі за звичай плюсова температура.

 

В будь якому випадку досить цікава і на мій погляд несправедливо забута технологія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ґрунти дозволяють - так

 

А как определить позволяют грунты или нет? Или скажем так - какой должен быть грунт чтобы плиты ставить тупо в землю скажем в 5 рядов? ( понимаю что должна быть не глина, а лучше всего песок...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выдержит ли такое перекрытие легковой автомобиль? Как расчитать?

 

не зная размеров, могу сказать, что ориентировочно может выдержать, так как по вашему эскизу у вас получится монолитное балочное перекрытие. вопрос только какие пролеты и как авто будет становится, а кирпичные своды будут как несъемная опалубка и геморой в исполнении ИМХО.

не проще перекрыть пустотками или залить монолит по проф настилу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы поперек положил швеллер (двутавр лучше) 12-14 с шагом около 1-1,2 м. Между швеллерами арматура, снизу - опалубка и заливаем бетоном.

Или профнастил использовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагрузка на панель - 800 кг на кв.метр. если машина будет весом 2000 кг, то с учетом 4 колес получаем распределенную нагрузку в 500 кг на кв.метр.

В товариша перед заїздом в двір канава (там в усіх так на вулиці, для відводу дощової води). Лежать плити перекриття пустотки, приблизно 6м. Заїжджає зілом кожен день, часом загруженим. Так вже років 10, як купив цей будинок. Прольот в повітрі десь біля 4м, плити цілі. Тому обдумайте варіант з панельним перекриттям та фундаментними блоками - в цілому якщо все порахувати буде дешевше, ніж монолітити (хіба що лишньго часу багато, чи проблеми з під'їздом крана).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інтерес очевидний. На таке перекриття мені потрібно 1700шт цегли, арматури 64 метри, бетон. І все це можу спокійно робити самостійно, без найму спец техніки.

Якщо панельне, то потрібно тільки на панелі 6500 грн. + доставка + послуги автокрана + щілини між панелями, які потрібно буде заливати. Монолітне по правилам ще дорожче обійдеться. От і ра***те, економія суттєва

В погребі то плюсова але без опалення перекриття промерзає, читати: руйнується. До того ж на відміну від дідового нестиме точкове навантаження.

Будь-яке перекриття за однакових характеристик має співрозмірні витрати. Цегла, арматура і бетон (щебінь, пісок, цемент) також коштують грошей і потребують доставки. Для перекриття підвалу стандартного гаража 6*4 потрібно 2шт плити ПК 63.15 за ціною ~1400грн/шт якщо нові. + звичайно залити пару квадратів щілини ~0.25м3 або +3шт ПК 63.12 ~1150грн/шт якщо без оглядової ями. Натомість отримаєте відносно вічне перекриття з гарантованою несучою спроможністю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если подвал делать из ФБС блоков? Какой под них нужен фундамент?

армоподушка. на перекрытия - панели все выдержит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

армоподушка. на перекрытия - панели все выдержит

 

А просто на подушку из песка не покотит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які у вас грунти? Якщо материковий пісок то покатить просто на грунт без будь-якої подушки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня 9 метровые плиты 220мм(800кг/м)

5тон на 4 колеса проверял

но чесно говоря если бы вернутся назад взял бы 300мм плиты

а еще плиты лутче 1м шириной

так половина у меня 1.2 а другая 1.5

1.5 больше играют

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плити ПК 63.15 за ціною ~1400грн/шт якщо нові. + звичайно залити пару квадратів щілини ~0.25м3 або +3шт ПК 63.12 ~1150грн/шт

 

А де по таким цінам можна придбати панелі? Підкажіть будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...