Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Роздуми по металочерепиці.

DidMazay

Рекомендовані повідомлення

Чтобы получить более-менее приличный вид металлочерпицы, так чтобы швы не было заметно, нужно сначала соединять листы между собой, а затем только крепить к основанию.

В противном случае не состыковка будет, даже при креплении вниз волны.

Примеров можно увидеть море..

По поводу крепления в верх волня, для меня это только теория, на практике не применял, поэтому не скажу как оно и к чему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а розум підсказує, що в МЧ типу "EVERTILE" технологія продуманіша. Подивіться хоча б кріплення снігозатримувачів. Єдине, що дратує ціна. І навіщо мені та посипка?

 

С интересом бы по смотрел на снегозадержатели мелкоштучной металлочерепицы с посыпкой....не видел в той технологии,именно благодаря посыпке они там и не нужны.Также благодаря посыпке нет и "барабанного" звука.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С интересом бы по смотрел на снегозадержатели мелкоштучной металлочерепицы с посыпкой....не видел в той технологии,именно благодаря посыпке они там и не нужны.Также благодаря посыпке нет и "барабанного" звука.

 

А что за посыпка? что-то минеральное?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что практичное Вы посоветуете?

 

Я всегда в этом ценовом сегменте советовал битумную черепицу Катепал,если человек не хочет,не "нравицца" тогда Раниллу(Рууки).Из плюсов МЧ выделяю только два: быстрота монтажа и цена(кровля обходиться на 10 % дешевле чем Катепал).

П.С.На счёт МЧ не горит...пару лет назад был случай,сварщик что то варил на верхнем уровне,снизу был большой навес покрытый МЧ ПЭ,загорелся этот ПЭ и горел низким голубым пламенем,огнетушители не помогли,вызваные пожарные еле залили огонь,который впрочем уже сам почти догорел вместе со стропилкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається, що роздуми на рахунок шурупів і протікання на них трішки безпідставні. Якщо монтувати згідно правил і норм, використовувати хороші шурупи, то все буде норм.

По своїй роботі часто буваю в котеджах, які побудовані і накриті МЧ вже 7-8 а то і більше років. якщо нормально зроблені, то ніяких проблем немає...(а запороти можна і ППЧ і ЦПЧ і інші...та і шифер можна запороти ;))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається, що роздуми на рахунок шурупів і протікання на них трішки безпідставні. Якщо монтувати згідно правил і норм, використовувати хороші шурупи, то все буде норм.

По своїй роботі часто буваю в котеджах, які побудовані і накриті МЧ вже 7-8 а то і більше років. якщо нормально зроблені, то ніяких проблем немає...(а запороти можна і ППЧ і ЦПЧ і інші...та і шифер можна запороти ;))

 

Дуже багато - Якщо. Вам не кажется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається, що роздуми на рахунок шурупів і протікання на них трішки безпідставні. Якщо монтувати згідно правил і норм, використовувати хороші шурупи, то все буде норм.

По своїй роботі часто буваю в котеджах, які побудовані і накриті МЧ вже 7-8 а то і більше років. якщо нормально зроблені, то ніяких проблем немає...(а запороти можна і ППЧ і ЦПЧ і інші...та і шифер можна запороти ;))

 

Согласен полностью ,хочу добавить что при монтаже применяется подкровельная пленка на случай мелких подтеканий,конденсата и пр.. Важнее будет обратить внимание на заделку вентеляционных и дымоходных труб,ендов, мансардных окон,коньков и др. Вероятность подтеканий там больше чем у шурупов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається, що роздуми на рахунок шурупів і протікання на них трішки безпідставні. Якщо монтувати згідно правил і норм, використовувати хороші шурупи, то все буде норм.

По своїй роботі часто буваю в котеджах, які побудовані і накриті МЧ вже 7-8 а то і більше років. якщо нормально зроблені, то ніяких проблем немає...(а запороти можна і ППЧ і ЦПЧ і інші...та і шифер можна запороти ;))

 

Дуже багато - Якщо. Вам не кажется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mirock

дже багато "якщо" - є в будь-якій справі...і якщо руки криві або матеріал неякісний, то можна запороти що завгодно.

Така вже технологія монтажу МЧ, а якщо страшно - то купуйте таку МЧ, як я дав ссилку...дам дирок на зовні немає, відповідно нічого підтікати не буде (але мені от в ній інше не подобається, що вона такими невеликими частинами складається, і що між тими частинами може затікати, а звичайну МЧ я зверху-донизу одним куском - раз, і готово...O:-))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mirock

дже багато "якщо" - є в будь-якій справі..

 

Вы не правы. Они то есть. Но в одних делах все видно и контролируемо а в других меньше. В третьих вообще хрен поймешь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну якщо Ви боїтеся, що МЧ потече по шурупазх - то відмовтесь від накриття даху цим матеріалом...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть розвіяти сумніви по МЧ. Як я розумію, товщина, фарба, профіль - то все вторинне. Головне спосіб вкладання. Мені чомусь здається, що найдовше буде стояти "фальцева". За нею типу "метробонд". А найменше звичайна металочерепиця. Ну не можу я повірити, що в дірки від саморізів вода не потече. Може хтось бачив звичайну РЕ МЧ, але штамповану як "метробонд"? Або такий варіант - саморіз закручувати не в руслі води, а як в "метробонді" знизу в виштамповку? При нахилі даху 45 вода вгору по саморізу ж не піде.

 

 

Все верно в общем то вы думаете!!! Саморез по технологии онтажа металочерепицы, необходимо менять каждые 5 лет, резиновая прокладка всеравно ссыхается, и пропускает влагу....это не смертельно но всетаки! Просто никто об этом не говорит!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Тернополі продають нову МЧ з Z-замком, тобто дирок ззовні зовсім немає...

 

rost.te.ua/?page=consult

rost.te.ua/?page=consult&consultid=47&sub=

 

П.С. Не реклама, жодного відношення до фірми/реалізації не маю...8-)

 

Собі таку хотіли класти, але по грошах не потягнули. А те що малими кусками то ніби й краще, вони як нам говорили підходять на обидві сторони (права-ліва) і відходу на складній криші менше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шифер фарбований облазить навіть з спецфарбою. Поліестер поза конкуренцією. А натуральна черепиця через кілька років має жахливий вигляд. Я походив по Києву надивився.

 

У тестя шифер покрашен 2-мя слоями Дн-вской водоэмульсионной краски (марку не ипомню) 7-мь лет стоит как новый ( правда лопнул кой де) . У меня Метробонд перезимовал разок, вроде ничё, нравится!:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Тернополі продають нову МЧ з Z-замком, тобто дирок ззовні зовсім немає...

 

rost.te.ua/?page=consult

rost.te.ua/?page=consult&consultid=47&sub=

 

П.С. Не реклама, жодного відношення до фірми/реалізації не маю...8-)

 

Ось що вони мені відповіли.

 

Металочерепицю Z-lock виготовляємо з таких металів:

-Англія (Corus,220г./м.кв цинку +5%алюміній), Австрія (VoestAlpine, 275г/м.кв цинку) поліестер глянцевий (25мкм) - 78грн/м.кв.

-Швеція (SSAB, 275 г./м.кв. цинку) поліестер глянцевий (25мкм.) - 85 грн./м.кв.

-Бельгія (Arcelor, 220 г/м.кв. цинку), поліестер матовий (35мкм) - 78грн/м.кв.

-Німеччина (Tissen Kroup, 275 г/м.кв цинку) поліестер матовий (35мкм) 85 грн/м.кв

Кольорова гама досить обширна, напишіть який колір вас цікавить.

На 300м.кв буде знижка 6%.

Нажаль зараз в нас не має представників в м.Львові.

 

Але що саме цікаве ГАРАНТІЇ НЕ ДАЮТЬ ВЗАГАЛІ НІЯКОЇ :shock:

 

Як казав Чунгачгук "Азачем она тогда такая нужна" :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мда...то цікава кантора, вони гарантї не дають на жодний вид/тип черепиці...

 

П.С. Гнуть черепицю в Тернополі (принаймні звичайну, а може і цю теж). Метал привозять в великих бухтах, а тут вже станки і катають по повній програмі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Тернополі продають нову МЧ з Z-замком, тобто дирок ззовні зовсім немає...

Ось! Як завжди ледь не винайшов велосипед. Дякую за підсказку. Тільки що подивився в інтернеті. Виявляється цю МЧ катають з 2006 року в Дніпропетровську під назвою "Z-lock" та в Києві під назвою "Rokua". Буду 7 раз думати, але певно вже тільки в цьому напрямку. Вдячний всім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось! Як завжди ледь не винайшов велосипед. Дякую за підсказку. Тільки що подивився в інтернеті. Виявляється цю МЧ катають з 2006 року в Дніпропетровську під назвою "Z-lock" та в Києві під назвою "Rokua". Буду 7 раз думати, але певно вже тільки в цьому напрямку. Вдячний всім.

 

Доречі на сайтах написано, що дають 20 років письмової гарантії :good:

Ціни знайти не зміг, а відповідей на мої листи ще не отримав.

 

Хто знає ціни на Z-lock ???

 

І ще якщо Z-lock така хороша, то чому так мало виробників її виготовляє :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ціни на МЧ Тернопільського виробництва наведені вище...просто не розкручений бренд напевне...

 

Був на презентації цієї МЧ - чесно кажучи не все сподобалося в цій конструкції...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був на презентації цієї МЧ - чесно кажучи не все сподобалося в цій конструкції...

Будь ласка детальніше, що не сподобалось. Для мене це важливо, поки не купив. У виробників інструкцій на сайтах - одна ідея. Я не може зрозуміти як її кріпити знизу на косих зрізах (на ендові). А чому не поширена зрозумів, коли порахував - на дах площею 330м потрібно 572 листки. А щоб їх закріпити - 2300 шурупів!!! Який будівельник від цього зрадіє. Ні ця черепиця для тих, хто сам клепав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от саме те і не подобається, що вона складається з такої великої кількості частин...

Крім того, спеціально їздив на обєкт, який такою МЧ накривали - майстри були не в захваті (і не від кількості шурупів) а від того, є куски МЧ не всі ідеально-точного розміру - тобто 1-3 мм є різниця (а самі розумієте. в що така різниця може вилитися на даху)...+ ризик того, що під впливом температурних коливань з роками саме ці стики почне потрохи піднімати, підкорожувати (яскравий приклад дахів під звичайною МЧ, які накриті короткими кусками великі проміжки даху і простояли ну хоча б 7-8 років...).

 

Так що собі брав на хлів (6,5*12,5м. - єдине, що треба буде доставити снігоуловлювачі, а то чуть не завалило мене лавиною під час попереднього відвідування будови :)) звичайну МЧ і на будинок буду брати таку ж...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є куски МЧ не всі ідеально-точного розміру - тобто 1-3 мм є різниця ....

що під впливом температурних коливань з роками саме ці стики почне потрохи піднімати, підкорожувати (яскравий приклад дахів під звичайною МЧ, які накриті короткими кусками великі проміжки даху і простояли ну хоча б 7-8 років...)

Мені здається порівняння з звичайною МЧ не доречне через принципову різницю в способі кріплення. А при зазорах 1-3 мм зникне капілярний ефект. Враховуючи висоту хвилі 65 мм та розмір 1116 х 751мм цю черепицю слід порівнювати з асбоцементним шифером старого зразка, якщо пам'ятаєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто знає ціни на Z-lock ???

І ще якщо Z-lock така хороша, то чому так мало виробників її виготовляє :unknown:

13 березня купив Rokua РЕМА з металу Австрія по 75грн. При розрахунку потрібно брати на 20% більше реальної площі даху. 20% - це перекритя листків. Питав чому не катають з дешевшого металу - сказали, що пробували, але профіль не тягнеться з металу низької якості (рветься).

Питав чому мало виробників - сказали, що прокатна машина набагато дорожча за звичайні і засновники фірм економлять чи бояться що не окупиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...