Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Ділянка 248

Це не той, що фундамент залили і майже відразу погнали мурувати олце десь недавно? І тепер вроді вже другий поверх доганяють?

Там ще ми їздили прямо попри нього?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не той, що фундамент залили і майже відразу погнали мурувати олце десь недавно? І тепер вроді вже другий поверх доганяють?

Там ще ми їздили прямо попри нього?

 

Ні, це будинок із гострою кришою та з білим фронтоном .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Привіт ЗЕМЛЯЧКИ!!! Сьогодні теж став щасливим власником часточки української земельки, тому приєднуюсь до Вас!!! Як закрили будівельний сезон!?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як закрили будівельний сезон!?

Прийшлось поки заморозити на рівні 1 поверху, треба ж і спати вночі.;) А ніч довга, бо день короткий.:)

Дасть Бог - на весні продовжимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт ЗЕМЛЯЧКИ!!! Сьогодні теж став щасливим власником часточки української земельки, тому приєднуюсь до Вас!!! Як закрили будівельний сезон!?

На даний момент сезон по будівництву ще триває. Домуровуємо другий поверх. А далі буде видно по погоді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Моє шанування громаді.

Теж планую будуватись, між Бармаками та Городищем, якщо є сусіди відкликайтесь. Гуртом і батька легше бити! ;-)

Відразу питання:

1) можливо хтось має, бачив, будує, планує, планував зводити проект Архона Будинок в Рододендронах - відпишіть будь-ласка.

2) Можливо є сусіди по Городищу?

3) Хто знає чи може підказати по вартості проведення електрики на ділянку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привiт всiм ! Зараз оформляемо купiвлю сiльського будиночка в Рiвненськiй областi (Гощанський р-н), так що весною надiюсь станемо земляками!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт забудовникам З Рівного і області.У кого можливо будуть запитання стосовно штукатурних робіт,стяжки підлоги,звертайтеся ,допоможемо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привiт всiм ! Зараз оформляемо купiвлю сiльського будиночка в Рiвненськiй областi (Гощанський р-н), так що весною надiюсь станемо земляками!
І Вам вітання!!! Успіхів у цій не легкій справі :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І Вам вітання!!! Успіхів у цій не легкій справі :)

Приєднуюсь! Раз така ідея виникла, то це вже велика справа !!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт забудовникам З Рівного і області

шось я заплутався

хто Віктор, Николай, Сергій

які штукатурки Ви робити і які орієнтовні ціни для Рівного

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім землякам привіт. Я рівненчанка,чоловік острожанин. І хоча побудувались в василькові,київскої області,маємо на меті продаватись і їхати на малу батьківщину.куди саме ще не визначились достеменно,але мабуть десь між Рівне та Острогом. Верхів подобається,якраз та місцина що навкруги озера,її з траси видно.але мабуть земля там огого,може і на будівництво не вистачити. В будь якому випадку всім вдалого і безпроблемного будівництва.будемо знайомі.

В мене товариш продає недобудову, ось ТУТ писав, може буде цікаво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене товариш продає недобудову, ось ТУТ писав, може буде цікаво.

дякую.такий варіант не зацікавив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую форумчанам-землякам за теплий прийом !

Родився и вирic на Рiвненщинi , але в силу рiзних обставин опинився далеко за ii межами....зараз вирiшив повернутися - купив старенький будинок в селi - буду облаштовуватися... Зокрема -маю в наявностi компактну шлакоблочну установку для вигот. будiвельних блокiв - у кого е потреба на сарай, гараж , не тиждень-другий безоплатно можу дати.

Випадково , по ссилцi з сайту попав на форум forum.anastasia.ru/ ,

де знайшов цiкаву для себе iнформацiю (цiкавився виготовл. саманом на сарай)

Зрозумiв, що частина поглядiв цих людей менi близькi - я , так як i вони хочу харчуватися продуктами,у яких знаю походження або виростив сам(зокрема це стосуеться м*яса - сала , сам був в шоц1 коли зрiвняв ровенське домашне з тим що iв ранiше - не пор1внять!) , жити в житлi , в якому по м1н1муму х1м1кат1в ,iнше ,i саме головне - це - доброзичливе сп1лкування та взаемопомiч м1ж сус1дами.

Звичайно, у ц1й течii е i " ультраправi" -це т1 , як1 по максимуму в1дгороджуються в1д цив1л1зац11 - живуть общиною без св1тла i т.д. з максимальною гармонiею з природою(це iх . вибiр,я iх не осуджую )-себе до iх лав не прираховую

Хто шукае житло, мiг би допомогти iнформацiею -

Зараз в моему сел1 на продаж е :

непоганий будинок, придатний для житла з госп.буд1влями,водопостачанням та канал1зац1ею,дорога заасфальтована, знаходиться 1км в1д траси Рiвне-Киiв. 30км до Рiвного , по межi бiжить струмочок -е можливiсть обустроiти озерце, рядом ставок, вулиця дуже тиха, ц1на пом1ркована(спочатку думав дорого, але як прикинув,ск1льки коштуе завести в будинок воду, вставити пластиковi вiкна, побудувати сарай , хлiв -чого нема в мене, то зрозумiв, що цена адекват.)

в сел1 е кинутi участки - можливо щось продаеться - можу взнати...

дальше ,- з другоi сторони автотраси - десь на вiдстанi 2 км продаеться хутiр - 1га ,на участку е т1льки будинок ( остання хата на вулицi)дорога -частково грунтовка, варт1сть 20000грн

е ще хата - самовивiз (10000грн)

 

Якщо ви - без шкiдливих звичок, шукаете житло в селi, вiдкритi для сп1лкування та шукаете друзiв , пишiть ,буду радий допомогти !

 

Е потреба в шиферi б\у, також в пошуку недорогого камiння на фундамент госп.будiвель - буду вдячний за любу iнформацiю або якщо допоможете придбати..

удачi всiм!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

також в пошуку недорогого камiння на фундамент госп.будiвель
Напевно Вам потрібно поїхати в Корець на кар*єр. Там є пару кар*єрів, один як на Славуту їхати (незнаю чи він ще працює) і є в с. Морозівка, вул. Хутірська, 7(Гвіздівський гранітний кар*єр). Телефонів нажаль немає. У мене є координати на Костопільський базальтовий але звітти буде до Вас дорога доставка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую форумчанам-землякам за теплий прийом !

Родився и вирic на Рiвненщинi , але в силу рiзних обставин опинився далеко за ii межами....зараз вирiшив повернутися - купив старенький будинок в селi - буду облаштовуватися... Зокрема -маю в наявностi компактну шлакоблочну установку для вигот. будiвельних блокiв - у кого е потреба на сарай, гараж , не тиждень-другий безоплатно можу дати.

Випадково , по ссилцi з сайту попав на форум forum.anastasia.ru/ ,

де знайшов цiкаву для себе iнформацiю (цiкавився виготовл. саманом на сарай)

Зрозумiв, що частина поглядiв цих людей менi близькi - я , так як i вони хочу харчуватися продуктами,у яких знаю походження або виростив сам(зокрема це стосуеться м*яса - сала , сам був в шоц1 коли зрiвняв ровенське домашне з тим що iв ранiше - не пор1внять!) , жити в житлi , в якому по м1н1муму х1м1кат1в ,iнше ,i саме головне - це - доброзичливе сп1лкування та взаемопомiч м1ж сус1дами.

Звичайно, у ц1й течii е i " ультраправi" -це т1 , як1 по максимуму в1дгороджуються в1д цив1л1зац11 - живуть общиною без св1тла i т.д. з максимальною гармонiею з природою(це iх . вибiр,я iх не осуджую )-себе до iх лав не прираховую

Хто шукае житло, мiг би допомогти iнформацiею -

Зараз в моему сел1 на продаж е :

непоганий будинок, придатний для житла з госп.буд1влями,водопостачанням та канал1зац1ею,дорога заасфальтована, знаходиться 1км в1д траси Рiвне-Киiв. 30км до Рiвного , по межi бiжить струмочок -е можливiсть обустроiти озерце, рядом ставок, вулиця дуже тиха, ц1на пом1ркована(спочатку думав дорого, але як прикинув,ск1льки коштуе завести в будинок воду, вставити пластиковi вiкна, побудувати сарай , хлiв -чого нема в мене, то зрозумiв, що цена адекват.)

в сел1 е кинутi участки - можливо щось продаеться - можу взнати...

дальше ,- з другоi сторони автотраси - десь на вiдстанi 2 км продаеться хутiр - 1га ,на участку е т1льки будинок ( остання хата на вулицi)дорога -частково грунтовка, варт1сть 20000грн

е ще хата - самовивiз (10000грн)

 

Якщо ви - без шкiдливих звичок, шукаете житло в селi, вiдкритi для сп1лкування та шукаете друзiв , пишiть ,буду радий допомогти !

 

Е потреба в шиферi б\у, також в пошуку недорогого камiння на фундамент госп.будiвель - буду вдячний за любу iнформацiю або якщо допоможете придбати..

удачi всiм!

Ще раз вітаю на форумі. А з якого матеріалу будинок купили? Якщо з дерева, можу поділитись досвідом реставрації такого будинку (вже 5 років робимо ремонт в такій хаті!). Може якісь ідеї будуть корисними...До речі, підскажіть, як тут фото вставити?

 

Добавлено через 9 минут

Моє шанування громаді.

Теж планую будуватись, між Бармаками та Городищем, якщо є сусіди відкликайтесь. Гуртом і батька легше бити! ;-)

Відразу питання:

1) можливо хтось має, бачив, будує, планує, планував зводити проект Архона Будинок в Рододендронах - відпишіть будь-ласка.

2) Можливо є сусіди по Городищу?

3) Хто знає чи може підказати по вартості проведення електрики на ділянку?

Розглядав такий проект, не поганий, але потім передумав...

А на рахунок підключення світла, то зараз - космос!!! Знайомий казав, що ТУ на підключення в хату 1800 грн. за 1 Квт, а підведення до ділянки, це вже окремо рахують, по ситуації...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розглядав такий проект, не поганий, але потім передумав...

А на рахунок підключення світла, то зараз - космос!!! Знайомий казав, що ТУ на підключення в хату 1800 грн. за 1 Квт, а підведення до ділянки, це вже окремо рахують, по ситуації...

 

На скільки мені відомо 1800 грн за 1Квт. і вони все роблять самі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки мені відомо 1800 грн за 1Квт. і вони все роблять самі.

Ну так, але якщо кабель знаходиться на віддстані 300-400 м, то його треба тягнути своїми силами (разом з сусідами). В мене знайомий форумчанин на Зоопарку тягнув з сусідами світло до ділянки, то по 20 чи 25 тис. скидались...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз вітаю на форумі. А з якого матеріалу будинок купили? Якщо з дерева, можу поділитись досвідом реставрації такого будинку (вже 5 років робимо ремонт в такій хаті!). Може якісь ідеї будуть корисними...До речі, підскажіть, як тут фото вставити?
Будинок дерев*яний(стойки, а мiж ними дошки-брус короче).... основна проблема - одна стiна гнила - поки планую на майбутне зробити тимчасовi пiдпорки пiд балки,потiм розрушити стiну , перелити по-новому фундамент , викласти 40 см стiну з саманних блокiв ,з-надвору оббити очеретяними матами i оштукатурити - зараз вивчаю всi деталi, бо багатьох дрiбниць не знаю - напевне вiдкрию свою сторiнку i там буду задавати питання пiзнiш виложу ссилку тут

 

Вставити фото - йдете. наприклад по ссилц1 file-up.net/

там написано: загрузить фото с компа -жмете обзор, дальше- загрузить(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0) - вибираете iз компа потрiбне фото

дальше буде ваша картинка:index.php?err=0&fid=9b2910fa9e6107ca1a20140129162448.jpg(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)big_9b2910fa9e6107ca1a20140129162448.jpg

дальше читаете i вибираете 2 пункт, копiюете цей пункт(видiленням мишi) i в тому повiдомленнi , що ви пишете на форумi , пiд словом *сообщение* при наведеннi мишкою на передостанню iконку -спливають слова- *вставить изображение*-нажимаете- вставляете -i все.

тiльки написи ( IMG) - видалити .....там треба короче трохи поекспериментувати, бо i сам путаюсь

Змінено користувачем TOMAXOB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі кому потрібна недорога GSM сигналізація то звертайтесь.

 

Зараз є така тількі дешевше rozetka.com.ua/tenex_guard_3220g/p426154/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз вітаю на форумі. А з якого матеріалу будинок купили? Якщо з дерева, можу поділитись досвідом реставрації такого будинку (вже 5 років робимо ремонт в такій хаті!). Може якісь ідеї будуть корисними...До речі, підскажіть, як тут фото вставити?

 

Добавлено через 9 минут

 

Розглядав такий проект, не поганий, але потім передумав...

А на рахунок підключення світла, то зараз - космос!!! Знайомий казав, що ТУ на підключення в хату 1800 грн. за 1 Квт, а підведення до ділянки, це вже окремо рахують, по ситуації...

 

а чому передумали? щось не сподобалось в проекті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чому передумали? щось не сподобалось в проекті?

Вирішив будувати одноповерховий будинок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...