Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Привіт!!! Я теж до Вас, приймете? Надіюсь на поради і моральну підтримку земляків... Намагаємось вдвох з дочкою довести до ладу придбану на хуторі стареньку хатину.

Може хтось знає координати толкового пічника?

Дуже близькі мені вподобання Томахова...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!!! Я теж до Вас, приймете? Надіюсь на поради і моральну підтримку земляків... Намагаємось вдвох з дочкою довести до ладу придбану на хуторі стареньку хатину.

Може хтось знає координати толкового пічника?

Дуже близькі мені вподобання Томахова...

Звісно приймемо !!! Чим зможем тим поможем !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!!! Я теж до Вас, приймете? Надіюсь на поради і моральну підтримку земляків... Намагаємось вдвох з дочкою довести до ладу придбану на хуторі стареньку хатину.

Може хтось знає координати толкового пічника?

Дуже близькі мені вподобання Томахова...

Вітаємо в компанії... А де саме знаходиться хутір? Може десь в сусідньому селі краще пічника шукати, бо не кожен захоче їхати з Рівного і жити там певний час... Ми теж купили 5 років тому купили старенький будиночок в селі і шукали пічника на місці (потрібно було перекласти стару пічку) бо ніхто не хотів їхати... Наразі ремонт і впорядкування майже закінчили, тому за порадами стосовно ремонту звертайтесь...Може буде кому цікаво, поділюсь фото...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров'я всім!

Дуже рада, що відгукуєтесь! Мені це дуже важливо, бо порадитись ні з ким. А питань у мене сила-силенна...

Хутір знаходиться на межі Рівненського та Дубнівського районів(за Грушвицею). Хатина дуже старенька, в погребі на стіні написано 1934р, але боюсь, що це під час ремонту писалось)))

Минулого літа хату трохи облаштувала. Грубки мурував пічник з Рівного, вартувало те небагато, але і якість роботи бажає кращого. В цьому році планую закінчити літню кухню - є тільки накрита коробка. Хочу там піч+плита. І ще багато чого хочу... Тільки з фінансами - як в анекдоті: якщо гроші вимірювати кучками, то в мене(після ремонту/будівництва) - ямка:(

Ну, і після хникання прошу допомоги порадами(наводками):

1. Де недорого купити пісок?

2. Який насос купляти в криницю? Труби в хату заведені,є приямок біля криниці.

3. Чи можна зробити фундамент з місцевого каменю(ракушняк?) і залишити його до кращих часів?

4. Які водостічні труби бюджетні, але нормальної якості?

5. Що робити з електронапругою, яка дуже слабенька?

6. Газоблок можна штукатурити глиняно-піщаним розчином? Сітка обов'язкова?

 

Зупиняюсь, бо дуже розігналась)))

Якщо згодні будете вислуховувати бабський брєд - продовжу в слідуючому пості.

Дякую.

 

Добавлено через 5 минут

landrijko, виставляйте фото - дуже цікаво!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок печі подумайте над таким варіантом плити на твердому паливі: Термо Роял 720 ПЛЮС, або без водяного контуру: МБС 3. Функціональна штука і не переживати за якість роботи пічника.

 

Добавлено через 13 минут

1. Де недорого купити пісок?

 

На теренах інтернету знайшов згадки про піщаний карєр в Варковичах. Поцікавтесь там, або запитайте в сільського голови чи є щось подібне поряд і домовляйтесь там.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров'я всім!

Дуже рада, що відгукуєтесь! Мені це дуже важливо, бо порадитись ні з ким. А питань у мене сила-силенна...

Хутір знаходиться на межі Рівненського та Дубнівського районів(за Грушвицею). Хатина дуже старенька, в погребі на стіні написано 1934р, але боюсь, що це під час ремонту писалось)))

Минулого літа хату трохи облаштувала. Грубки мурував пічник з Рівного, вартувало те небагато, але і якість роботи бажає кращого. В цьому році планую закінчити літню кухню - є тільки накрита коробка. Хочу там піч+плита. І ще багато чого хочу... Тільки з фінансами - як в анекдоті: якщо гроші вимірювати кучками, то в мене(після ремонту/будівництва) - ямка:(

Ну, і після хникання прошу допомоги порадами(наводками):

1. Де недорого купити пісок?

2. Який насос купляти в криницю? Труби в хату заведені,є приямок біля криниці.

3. Чи можна зробити фундамент з місцевого каменю(ракушняк?) і залишити його до кращих часів?

5. Що робити з електронапругою, яка дуже слабенька?

6. Газоблок можна штукатурити глиняно-піщаним розчином? Сітка обов'язкова?

 

Зупиняюсь, бо дуже розігналась)))

Якщо згодні будете вислуховувати бабський брєд - продовжу в слідуючому пості.

Дякую.

 

Добавлено через 5 минут

landrijko, виставляйте фото - дуже цікаво!

О, і в нас будиночок у Дубнівському р-ні...Екологічно чисте місце...

В нас теж хата старенька... Як купляли то власник казав що їй 40-45 років, а вже потім сусіди розповідали що їй може бути під 100 років!!!

Але це таке, головне, що вона була в "живому стані", нормальні стіни, ціла підлога, система даху вся в ідеалі (осикові балки!), черепиця вся ціла і крепка, навіть вся столярка в суперовому стані (вхідні дубові двері, які ми вдвох ледь зняли для регулювань; соснові вікна, які пахнуть живицею, коли зішкрібали стару фарбу і т.д.)... Короче все старе, запущене (15 років ніхто не жив!), але піддавалось реставрації...Так що не переживайте, може не все так погано...

На рахунок питань, то спробую на деякі відповісти...

-1) Пісок, мабуть, буде краще брати десь на місці (спитати місцевих, і кіньми чи трактором привезти), бо доставка з Рівного буде не дешевою...

-2) Насос (точніше насосну станцію) треба вибрати згідно глибини колодязя (проконсультуватись на базарі чи в магазині...) Я не дуже в цьому компетентний, бо в нас звичайний погружний насос "Малиш" за 250 грн., який ми опускаємо в криницю коли приїздимо, і витягуємо як їдемо з дачі...( в хату воду не тягнув, бо не бачу в цьому потребу- в нас це літній будиночок: душ на дворі, а в рукомийник, який в хаті набрати відро води для миття посуду я не лінуюсь).

-3) ракушняк для фундаменту не зовсім підходить, він крихкий для цих робіт. Краще бутовий камінь. Але можна дешевий фундамент зробити і без каміння - стовпчико-лєнточний...

-4) водосточні труби з недорогих краще брати з оцинковки (я брав б.у. в рівненській барахолці, вийшли дуже дешево і в пристойному стані, або купити на вул. Будівельників, вони самі роблять, але там уже ціна набагато вища...)

-5) купити стабілізатор напруги (в нас такий є, але чесно кажучи не дуже задоволений ним, нормальний буде коштувати від 2500 грн., а в нас 750 грн.)

-6) це зовнішня штукатурка? Якщо так, то не варто... А внутрішня думаю може бути такою, але не впевнений (краще запитати компетентних будівельників), але обов"язково з сіткою...

 

І фото для підняття духу!

 

IMG_7800_800.jpgi.gifIMG_7802_800.jpgi.gif

Змінено користувачем landrijko
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Всім привіт.

Приймайте й мене до себе у громаду. Будуюся у Колоденці. Фактично вже проживаю та добудовую. Будинок на дві сім'ї. Будуть питання - задавайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто там біля зоопарку будується? Сьогодні вже відновили роботу після зими.:)

Поле підсохло, машиною під участок підїхав без проблем.:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до земляків, на строїмдом вже 3 роки.

Кому потрібно допомогти (я займаюсь вентиляцією та кондиціонерами) -звертайтесь. Оптові ціни гарантую.

Хто знає де можна купити б/у плити перекриття недорого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто знає де можна купити б/у плити перекриття недорого?

 

На "Рівненській барахолці" багато там продав і купив. Так що рекомендую, бачив там такі оголошення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуюсь до земляків, на строїмдом вже 3 роки.

Кому потрібно допомогти (я займаюсь вентиляцією та кондиціонерами) -звертайтесь. Оптові ціни гарантую.

Хто знає де можна купити б/у плити перекриття недорого?

Як їхати з Рівного в сторону аеропорту , то за Окко є поворот направо , повернули і метрів 400 проїхати і злівого боку продавали б/у плити перекриття . Можливо ще залишилися , телефона нажаль не памятаю , хоча там на плитах побачите номер .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як їхати з Рівного в сторону аеропорту , то за Окко є поворот направо , повернули і метрів 400 проїхати і злівого боку продавали б/у плити перекриття . Можливо ще залишилися , телефона нажаль не памятаю , хоча там на плитах побачите номер .

 

Дякую заїду......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відпишеш якщо там шось є??? ОК!?
Вітаю ! Скажіть вже сезон по будівництву розпочали чи ще ні. А то був позавчора в себе , то бачу камази туди - сюди ганяють по вашій лінії .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці підкажіть будь-ласка до кого звернутися щоб відбити межі на ділянці за зоопарком.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці підкажіть будь-ласка до кого звернутися щоб відбити межі на ділянці за зоопарком.
На орлова , є контора яка зробить вам геодезію і заодно відібє межі по кадастровому номеру. Вони через GPS бачать координати і ставлять стовпчики по периметру вашого участка , ще скажіть який номер ділянки у вас , можливо сусіди . (В мене 210)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці підкажіть будь-ласка до кого звернутися щоб відбити межі на ділянці за зоопарком.

Дружина працює землевпорядником в Земельній компанії, таке роблять...

Якщо цікавить, номер стукайте в ЛС...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На орлова , є контора яка зробить вам геодезію і заодно відібє межі по кадастровому номеру. Вони через GPS бачать координати і ставлять стовпчики по периметру вашого участка ,

 

 

Там ціни не земні !!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...