Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Прийміть і мене))).

Підкажіть будь-ласка, може хто знає, як там з ділянками в районі зоопарку? Хочу теж придбати під забудову. Та ті що продають кажуть, що ділянки під садівництво, але можна будуватись. Як це розуміти, адже це вийде дача, без номера дому, вулиці. Чи може потім можна переоформити?!. Чи я щось не розумію:unknown:? Хоча я в цих справах чайник, так би мовити початківець. Боюся викинути гроші на вітер. Підкажіть можливому сусіду хто не байдужий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Прийміть і мене))).

Підкажіть будь-ласка, може хто знає, як там з ділянками в районі зоопарку? Хочу теж придбати під забудову. Та ті що продають кажуть, що ділянки під садівництво, але можна будуватись. Як це розуміти, адже це вийде дача, без номера дому, вулиці. Чи може потім можна переоформити?!. Чи я щось не розумію:unknown:? Хоча я в цих справах чайник, так би мовити початківець. Боюся викинути гроші на вітер. Підкажіть можливому сусіду хто не байдужий.

Привіт ! Раді бачить ! Нас все більше і більше стає. Ділянки продаються , є напроти мене дві ділянки (можливо вже й продали ) також по діагоналі від мене люди продають участок. Всі ділянки йдуть як під садівництво , і в архітектурі вам дають дозвіл на будівництво садового будинку. Після того як будинок побудуєте , в сільській раді вам дадуть і номер його і вулицю. В садовому будинку , настільки знаю є якісь нюанси по приписці. А так все нормально . Купляйте і не вагайтесь . Будемо сусідами .:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Приєднуюсь до компанії РІВНЕНЧАН. Будуюсь, або краще сказати добудовуюсь, у Здовбиці біля Здолбунова. У тому році купив незавершене будівництво, в цьому продовжую будівельні роботи.

Хто де скуповує материали. Знаю епіцентр і маяк на київській. Ціни ще не встиг порівняти, шукав дробину, дивився і в маяку і в епіцентрі. Купив в епіцентрі бо більше сподобалась конструкція, а такої в маяку не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Приєднуюсь до компанії РІВНЕНЧАН. Будуюсь, або краще сказати добудовуюсь, у Здовбиці біля Здолбунова. У тому році купив незавершене будівництво, в цьому продовжую будівельні роботи.

Хто де скуповує материали. Знаю епіцентр і маяк на київській. Ціни ще не встиг порівняти, шукав дробину, дивився і в маяку і в епіцентрі. Купив в епіцентрі бо більше сподобалась конструкція, а такої в маяку не було.

Більшість матеріалів купляю в Маяку , деякими матеріалами займається син , то беру в нього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також білше купую в Маяку, поперше дешевше подруге мені ближче. + маю знижку:beer::beer::beer::beer::beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання по зоопарку, хто на скільки заглубляв фундамент і взагалі який там грунт,

А як де. В когось 1м чорнозему . В мене десь до пів метру, а дальше суглинок. Фундамент заглибили на 1,2 десь в середньому.

Криницю рити дуже глибоко, грунтові води далеко. Так що затоплення не грозить також. Воду міську вже провели.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання по зоопарку, хто на скільки заглубляв фундамент і взагалі який там грунт,
Собі робив фундамент глибиною 1,2 метра. Фото прикріпив.

DSCF0822.thumb.JPG.4691b0caaf41b4c31c85724e1ed115c4.JPG

DSCF0823.thumb.JPG.aebc53b2642abebb42f8cc34175982f1.JPG

DSCF1116.thumb.JPG.cdfd243a72002f50226d47d88bb81521.JPG

DSCF1190.thumb.JPG.80bc9f9cb95f35b72d60baa089c22c1a.JPG

DSCF1351.thumb.JPG.7a898913261071169a2783172a70c57b.JPG

DSCF0871.thumb.JPG.8fe17382e49f80ed85eaf792041756ca.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
чому ви родючий шар грунту не знімали?
Мені як копали фундамент , то я верхній шар грунту окремо звозив і висипав його в кінці участку де має бути город. Потім розрівняв . А верхній шар вже буду знімати тоді , коли буду робити повну планіровку участку .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівіться на "Рівненській барахолці" бачив там декілька оголошень.

 

Зустрічне запитання Де хто купує цемен і по яким цінам ? :beer::beer::beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де хто купує цемен і по яким цінам

 

По магазинах однакова ціна (здолбунівський 60 грн. мішок), можливо дешевше буде купувати тільки по дисконтним карткам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівіться на "Рівненській барахолці" бачив там декілька оголошень.

 

Зустрічне запитання Де хто купує цемен і по яким цінам ? :beer::beer::beer::beer::beer:

Та там вже пів року моніторю, поки нічого людського не трапилось, може хтось зі знайомих продає чи сусіди по будівництву?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні земляки! Підскажіть де можна купити вагончик або кунг по адекватній ціні?
Як їхати в сторону Обарова , то по лівій стороні там продають кунги , вони понад трасою стоять .

 

Добавлено через 1 минуту

Дівіться на "Рівненській барахолці" бачив там декілька оголошень.

 

Зустрічне запитання Де хто купує цемен і по яким цінам ? :beer::beer::beer::beer::beer:

Я собі брав Камянець -Подільський цемент , хлопець відразу привозив на участок . Звати Игорь 0977181855

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собі брав Камянець -Подільський цемент , хлопець відразу привозив на участок . Звати Игорь 0977181855

 

А в яку ціну якщо не таємниця ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в яку ціну якщо не таємниця ?

 

Хлопці, ваш же здолбунівський цемент - один із кращих в Україні (Dyckerhoff). То для чого від добра добра шукати?

Вибачаюсь, не зовсім рівненський, бо з Шепетівки, але родинні зв'язки є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в яку ціну якщо не таємниця ?
Не таємниця - за 60 мішків (3 тонни) с доставкой на Зоопарк - 2960 грн. Яка ціна на сьогодні не скажу. :( Треба дзвонити і питать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні земляки! Підскажіть де можна купити вагончик або кунг по адекватній ціні?

 

Я купував з машини біля колоденки по 58 грн за мішок. в них є здолбунівський і камянець-подільський. можна домовитись про доставку. тел.0987170817

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я купував з машини біля колоденки по 58 грн за мішок. в них є здолбунівський і камянець-подільський. можна домовитись про доставку. тел.0987170817

Тільки там може 1.5-2 кг не вистачати... Знайомий займається перевезенням, недавно перевозив фуру цементу не по 50 кг мішок, а по 48.5. От такий в українців бізнес...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли переношу мішок камянець подільського - то нема проблем, а ось Здолбуновський - щось переносити його сили малувато.;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня земляки. Підскажіть хто де і по "нормальним" цінам у Рівонму займається покрівлею ? Дійшов до періоду влаштування покрівлі, ось шукаю де дешевше та надійно придбати. Головне щоб при замовленні "європойської" не продали Березнівську . :lol::lol::):)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...