Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Ніразу за зиму трактор не заїзджає?

Ви призначення ділянки з садової на "для будівництва" змінювали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чув що вода зі скважин "не дуже", робили аналізи, що скажете, є сенс чекати водогону?

Он кажуть уже дзвонили. І треба на воду давати. Ось думаю. Ще ж там не живу. Може більше набереться і дешевше буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніразу за зиму трактор не заїзджає?

Ви призначення ділянки з садової на "для будівництва" змінювали?

Мене також цікавить це питання....

Хто змінював цільове призначення???????? І до кого звертатись? Яка процедура?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні розмовляв з нашим председателем садового товариства. До кінця місяця потрібно оприділитись хто буду вести собі до участків централізоване водопостачання. На сьогодні є нас на бумазі 60 чоловік.(Як буде насправді невідомо) По грошах 12500 гривень магістраль + 2500 гривень підведення на участок (проект+колодязь+ лічильник і т.д.) Кого цікавить пишіть тут або дзвоніть по номеру 0677278097 Олександр.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні розмовляв з нашим председателем садового товариства. До кінця місяця потрібно оприділитись хто буду вести собі до участків централізоване водопостачання. На сьогодні є нас на бумазі 60 чоловік.(Як буде насправді невідомо) По грошах 12500 гривень магістраль + 2500 гривень підведення на участок (проект+колодязь+ лічильник і т.д.) Кого цікавить пишіть тут або дзвоніть по номеру 0677278097 Олександр.

Канєшно цікавить!!! Але там як? сума остаточна чи чим більше людей, тим менше коштує? Буду тільки ліпить фундамент але вода і світло я думаю що треба зробить....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канєшно цікавить!!! Але там як? сума остаточна чи чим більше людей, тим менше коштує? Буду тільки ліпить фундамент але вода і світло я думаю що треба зробить....

Я думаю , що можливо сума може і змінитись , якщо нас буде більше. Все залжить скільки назбирається людей. По світлу також можете звернутись до Саши. Тим більше чув що у вас на лінії нібито 4 чоловіки якоби хочуть тянути собі як світло так і воду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ підскажіть, після погодження в архітектурі та інспекції, необхідно повідомить сільську раду і пожарніків на протязі 7 днів, Підскажідь будьласка адреси куда саме звертатись і до кого. Може в когось десь є зразок заяви як вона пишеться , чи там все скажуть? чи можливо вже їм готове повідомлення віддавать.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ підскажіть, після погодження в архітектурі та інспекції, необхідно повідомить сільську раду і пожарніків на протязі 7 днів, Підскажідь будьласка адреси куда саме звертатись і до кого. Може в когось десь є зразок заяви як вона пишеться , чи там все скажуть? чи можливо вже їм готове повідомлення віддавать.....

 

Їдете в Білокриницьку сільраду. (По трасі за світлофором повертаєте направо , там її буде видно) Піднімаєтесь на 2- й поверх до секретаря і пишете заяву. Зразок в них є. До пожарних їдете і також пишите заяву , вони її реєструють і дають вам номер . (Ви просто записуєте собі номер і зним уже йдете в архітектуру ) Знаходиться біля авторинку , всторону Луцького кільця.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

йдете в архітектуру ) Знаходиться біля авторинку ,

нє а , вул. П Могили , навпроти райвідділу МВС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт землякам! я теж місцевий! будуюсь у Здолбунові. Кому треба розробити проект або якусь консультацію надати по конструктивам, законодавству або оформленню паперів - це до мене! Буду радий допомогти!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їдете в Білокриницьку сільраду. (По трасі за світлофором повертаєте направо , там її буде видно) Піднімаєтесь на 2- й поверх до секретаря і пишете заяву. Зразок в них є. До пожарних їдете і також пишите заяву , вони її реєструють і дають вам номер . (Ви просто записуєте собі номер і зним уже йдете в архітектуру ) Знаходиться біля авторинку , всторону Луцького кільця.

 

А навіщо знову вертатись в архітектуру? Може в інспекцію? але тоже нашо? там кругом добро дали, попередив усіх і вперед...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт землякам! я теж місцевий! будуюсь у Здолбунові. Кому треба розробити проект або якусь консультацію надати по конструктивам, законодавству або оформленню паперів - це до мене! Буду радий допомогти!

 

 

І Вам вітання :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо знову вертатись в архітектуру? Може в інспекцію? але тоже нашо? там кругом добро дали, попередив усіх і вперед...

Пожарники вже біля прод ринку, там в пожарці у них через прохідну. Можуть ще захотіти ксерокопію повідомлення. У нас попросили, а вони у нас уже були. Ну ми й дали.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу проконсультувати стосовно земельних питань - купівля-продаж , проекти відводу , тех документація , "гєморні" ситуації і т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую братци!!!! Понаписував усі повідомлення, вроді завад більше немає.... Правда в пожарніків сидить в канцеляріїї ЯГА!!! але хоть на копії поставила свою резолюцію.. А так тепер можна рить землю...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Останный наш замовник казав, що ми залили прекрасний фундамент його сусіду. 4 дні назад закінчили йому будинок у Фастові. В наступному році десь весною будемо робити гаражище брату його жінки. Тут на форумі також залили одному замовнику фундамент. Якщо потрібно можемо допомогти. Ми з Дубровицького району. т 0989569792 Сергій.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Привіт землякам !! Бачу тут майже всі будуються за зоопарком. У мене ділянка і починаю будівництво с. Бармаки. Буде вільний час створю тут свою "гілочку".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Всім землякам привіт. Я рівненчанка,чоловік острожанин. І хоча побудувались в василькові,київскої області,маємо на меті продаватись і їхати на малу батьківщину.куди саме ще не визначились достеменно,але мабуть десь між Рівне та Острогом. Верхів подобається,якраз та місцина що навкруги озера,її з траси видно.але мабуть земля там огого,може і на будівництво не вистачити. В будь якому випадку всім вдалого і безпроблемного будівництва.будемо знайомі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верхів подобається,якраз та місцина що навкруги озера,

якщо інтерес реальний - напишіть у приват

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...