Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А есть здесь рыбаки?

BrotherSam

Рекомендовані повідомлення

Это да. Для меня сезон уже закончился, а вон на след.весну поставлю на свой спиннинг, а то на донке тоже обрывал:Search:

 

cезон для флюра только начинается )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, я здесь одна рыбачка? :D

 

В Сб-Вс были на местных озерах :flag2:. Фото в альбомах. У меня ловился в основном карп, хотя там были и толстолоб, и линь.

 

picture.php?albumid=7826&pictureid=92013

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, я здесь одна рыбачка? :D

 

В Сб-Вс были на местных озерах :flag2:. Фото в альбомах. У меня ловился в основном карп, хотя там были и толстолоб, и линь.

 

picture.php?albumid=7826&pictureid=92013

 

я уже боюсь свою приобщать к рыбалке ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему? Это так увлекательно. Меня отец приобщил. :D

 

вот приезжаю с рыбалки, а кушать дома нечего )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот приезжаю с рыбалки, а кушать дома нечего )))

 

Я на рыбалке успела наготовить. Сюрпа из мяса косули на костре, шашлычки, рыбка жаренная, оладушки из кабачков, икра из баклажан. Все вроде сыты были. :D

 

То Вы не пробовали жену брать. С ней веселее. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на рыбалке успела наготовить. Сюрпа из мяса косули на костре, шашлычки, рыбка жаренная, оладушки из кабачков, икра из баклажан. Все вроде сыты были. :D

 

То Вы не пробовали жену брать. С ней веселее. :)

 

ее в лодке укачивает ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поняла? Найду сотню отмазок, лишь бы не брать :lol:.

 

Значит я здесь одна рыбачка :D

 

не, если на Десне, то ее место в зрительном зале на раскривушке ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это да. Для меня сезон уже закончился, а вон на след.весну поставлю на свой спиннинг, а то на донке тоже обрывал:Search:

 

Я на спінінг чистий шнур не використовую, тільки з поводком з флюрокарбону . На вдсх ракушка та каміння січень його. На Дністрі каміння. На Пруті шнур лякає головня.

Саме більше напрягає вузол морквинку вязати. Хоча на скалах часті обривисті тому там використовую тройний вузол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на спінінг чистий шнур не використовую, тільки з поводком з флюрокарбону . На вдсх ракушка та каміння січень його. На Дністрі каміння. На Пруті шнур лякає головня.

Саме більше напрягає вузол морквинку вязати. Хоча на скалах часті обривисті тому там використовую тройний вузол.

 

чего там сложного ? отработал тактику, 2 мин и готово...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чего там сложного ? отработал тактику, 2 мин и готово...

Ви про морквинку?

Вдома я можу її за 1 хвилину зав'язати. А от якщо йду на малька. Де треба по дну тягнути. І де шоклідер навіть довжиною в 2 метри не рятує від перетирання до каміння, та ракушок, мені простіше 6-7 раз перев'язати трійним хірургічним за 5 секунд.;)

Я ловлю в місцях де окунь стоїть внизу скали. І ти тягнеш через неї. Полюбому шнур треться. Флюрик рятує звісно, але все одно попадається що шнур черкає по камнях. З човна ловити не варіант. Як правило вже дубарь. нормально не висушиш, та й на холоді його складати не дуже мені подобається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на спінінг чистий шнур не використовую, тільки з поводком з флюрокарбону . На вдсх ракушка та каміння січень його. На Дністрі каміння. На Пруті шнур лякає головня.

А який шнур в лібрах використовуєте та діаметр та довжину флюрокарбону при ловлі головня.Цікавить блешня та воб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви про морквинку?

Вдома я можу її за 1 хвилину зав'язати. А от якщо йду на малька. Де треба по дну тягнути. І де шоклідер навіть довжиною в 2 метри не рятує від перетирання до каміння, та ракушок, мені простіше 6-7 раз перев'язати трійним хірургічним за 5 секунд.;)

Я ловлю в місцях де окунь стоїть внизу скали. І ти тягнеш через неї. Полюбому шнур треться. Флюрик рятує звісно, але все одно попадається що шнур черкає по камнях. З човна ловити не варіант. Як правило вже дубарь. нормально не висушиш, та й на холоді його складати не дуже мені подобається.

 

ну да. я не на столько продвинут в головне, в Киеве этих мест практически нет. Я больше по судаку, 10-20 метров...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який шнур в лібрах використовуєте та діаметр та довжину флюрокарбону при ловлі головня.Цікавить блешня та воб?

 

8 лб. В мене один шнур який і на водосховищі на судака з окунем і на головня.

Флюс 0.16 довжина 1-1.5 метри. Глибина на перекатах до 1 метра. А зачасту менше.

Блешні мікроколивалки 2-3.5 грами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть одесситы тут?)

еде к даме в одессу. беру спиннинг крокодил. интересует рыбалка в черте одессы. далеко ехать не хочу.

кто, где на что и что ловит? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть одесситы тут?)

еде к даме в одессу. беру спиннинг крокодил. интересует рыбалка в черте одессы. далеко ехать не хочу.

кто, где на что и что ловит? :)

 

на креветку норм клюет. Морской окунь и много чего другого ;):)

Я в прошлом году ловил на Фонтанке. Но нужно очень рано выползать. И, желательно, на лодке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на креветку норм клюет. Морской окунь и много чего другого ;):)

Я в прошлом году ловил на Фонтанке. Но нужно очень рано выползать. И, желательно, на лодке.

 

лодки нет. криветки я так понял с десяток и рукаи наловлю.

спасбо:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лодки нет. криветки я так понял с десяток и рукаи наловлю.

спасбо:beer:

 

Сачком :) :beer: В инете загуглите, там много способов ее ловли. Я ловил сачком, но особо много не получилось поймать :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сачком :) :beer: В инете загуглите, там много способов ее ловли. Я ловил сачком, но особо много не получилось поймать :(

 

может воблерок похожий на криветку?:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может воблерок похожий на криветку?:)

 

ХЗ, не пробовал :) Попробуйте, буду ждать от вас интересный рассказ! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Щуки сьогодні не бачив, у рибаків під ехолот брала часок до 8-00 і то дрібна. За день видавив з десяток окунів, перепробував весь арсенал, брав на віброхвостик червоно жовтий 2 см, 2 гр груз, 0,16 поводок ліска і то з твічем і паузами, 20 м проводка 3-4 хв . Мабуть тиск, хоч і стабільний, але зависокий
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щуки сьогодні не бачив, у рибаків під ехолот брала часок до 8-00 і то дрібна. За день видавив з десяток окунів, перепробував весь арсенал, брав на віброхвостик червоно жовтий 2 см, 2 гр груз, 0,16 поводок ліска і то з твічем і паузами, 20 м проводка 3-4 хв . Мабуть тиск, хоч і стабільний, але зависокий

 

на какой глубине ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...