Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Советы по применению изделий из газобетона AEROC

gazoblok-aeroc

Рекомендовані повідомлення

Ну может и было в свое время, У застройщиков используется ЭППС тока из-за того что он дешевле той же самой минеральной ваты. А то что коэф. паропроницаемости 0.02, и из-за него его и нерекомендуют

 

Вибачте, але це просто маячня та профанація. Мова йшла про утеплення армопоясу, а не про утеплення будинку. А для утеплення армопоясу саме ЕППС дуже вдалий вибір. Можна і звичайний ППС використовувавти, можна і мінеральну вату, але ЕППС краще за все, тому що не пропускає вологу. Доречі - в альбомі технічних рішень Аерок теж рекомендується пінополістерол або мінеральна вата для утеплення перетинок з U блоків.

 

 

Высота армопояса урезанная? Неужели 140мм высоты мало??? это не нагрженная перемычка.
Так, 140 - то армпояс вельми куций, навіть 20см куций. Я робив армопояс висотою 250мм над першим та другим поверхом - це вже хоч трохи схоже на армопояс. Думаю, що ви просто не розрізняєте армопояс та розподільчий пояс.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

агов агов

повторю - покажіть мені ЕППС що струх чи розпався, та й ППС покажіть - це пусті балачки - фото в студію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот от ЭППС если есть возможность избавится при газобетоне, то нада избавляться.

 

Простіше позбутися таких недолугих "професіоналів" як ви та використовувати рекомендації виробника. Ця тема по блокам виробництва Аерок і саме вони рекомендують використовувати пінополістерол для утеплення в U блоках.

 

Разговор зашел про технологию установки 100мм вместо опалубки. Толщина в 500мм тут и не акцентировалось, ибо ЭППС воовще будет лишним.

 

Ну у мене стіна з газобетону 500мм. Звісно армопояс довелось утеплювати, тому що я вмію рахувати та дослуховуюсь до рекомендацій кваліфікованих інженерів та виробника газобетону. Пиріг у зоні армопоясу наступний: 100мм газобетон; 50мм ЕППС; 275мм залізобетон; 75мм газобетон. Все це висотою 250мм. Без такого утеплення цей вузол міг перетворитися на помітний місток холоду. І в моєму вараінті його теплові характеристики не найкращі, але значно кращі ніж взагалі без утеплення.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если дом одноэтажный с деревянным перекрытием то такой пирог армопояса будет нормально или нет: газоблок - 100 мм; ЭППС 100 мм.; железобетон - 200 мм. и газоблок 100 мм; высота 200 мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если дом одноэтажный с деревянным перекрытием то такой пирог армопояса будет нормально или нет: газоблок - 100 мм; ЭППС 100 мм.; железобетон - 200 мм. и газоблок 100 мм; высота 200 мм.

На мой взгляд отличный пирог, который позволит сделать АП не менее "тёплым" чем остальная площадь стен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну почнемо спочатку

Вибачте, але це просто маячня та профанація. Мова йшла про утеплення армопоясу, а не про утеплення будинку. А для утеплення армопоясу саме ЕППС дуже вдалий вибір. Можна і звичайний ППС використовувавти, можна і мінеральну вату, але ЕППС краще за все, тому що не пропускає вологу. Доречі - в альбомі технічних рішень Аерок теж рекомендується пінополістерол або мінеральна вата для утеплення перетинок з U блоків.

Якщо ви переглянете написане, то моя пропозиція була замінити ЕППС на газобетон. Якщо ви неутеплюєтесь ЕППС, то заради утеплення перекриття будете їхати його купляти? Простіше взяти пару блоків порізати.

 

Що стосується альбому технічних рішень, дякую перегляну, хоча з 2010го продукція змінилася трохи, можливо і рішення були б інші.

 

 

 

Так, 140 - то армпояс вельми куций, навіть 20см куций. Я робив армопояс висотою 250мм над першим та другим поверхом - це вже хоч трохи схоже на армопояс. Думаю, що ви просто не розрізняєте армопояс та розподільчий пояс.

 

Може ви щось плутаєте? Розподільчий пояс мабуть неармований? Знов прошу перечитати уважно, мова йдеться не про несучи перемички, не про несучі балки, а саме армований пояс під плити перекриття, і як раз в цьому випадку висота не грає суттєвої ролі.

 

Добавлено через 6 минут

агов агов

повторю - покажіть мені ЕППС що струх чи розпався, та й ППС покажіть - це пусті балачки - фото в студію

 

Машину часу маєте?

 

А ППС можете пошукати самі. Будинки з побудовані з термоблоків, але незакриті зовні. Два-три роки і проводиш рукою - сипеться верхній шар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ширины 200 мм.железобетона не мало ?

В армопоясе высота важней. В любом случае сечение армопояса Вам в проекте укажут. У меня оба АП в проекте имеют сечения 200*200. Над центральной стеной - по ширине стены.

Будинки з побудовані з термоблоків, але незакриті зовні. Два-три роки і проводиш рукою - сипеться верхній шар.

Ну во-первых не сыпится а пылится на глубину максимум пару мм. Причём термодома и лет по 7-10 бывает стоят без отделки. Я вот только не пойму как УФ сможет проникнуть сквозь ГБ и разрушить утеплитель в армопоясе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простіше позбутися таких недолугих "професіоналів" як ви та використовувати рекомендації виробника. Ця тема по блокам виробництва Аерок і саме вони рекомендують використовувати пінополістерол для утеплення в U блоках.

Рекомендації?

www.aeroc.ua/produktsiya/u-obraznye-bloki

на малюнку чомусь мінвата

А тепер альбом технічних рішень: аркуш 40-41, аркуш 28.

Доречі на аркуші 41 написані рекомендації по армопоясу із U блоків.

 

Ну у мене стіна з газобетону 500мм. Звісно армопояс довелось утеплювати, тому що я вмію рахувати та дослуховуюсь до рекомендацій кваліфікованих інженерів та виробника газобетону. Пиріг у зоні армопоясу наступний: 100мм газобетон; 50мм ЕППС; 275мм залізобетон; 75мм газобетон. Все це висотою 250мм. Без такого утеплення цей вузол міг перетворитися на помітний місток холоду. І в моєму вараінті його теплові характеристики не найкращі, але значно кращі ніж взагалі без утеплення.

А десь я сказав що утеплювати непотрібно? Потрібно, але як рекомендують виробники, в данному випадку рекомендація Аерок. З ваших же слів.

 

Добавлено через 8 минут

Ну во-первых не сыпится а пылится на глубину максимум пару мм. Причём термодома и лет по 7-10 бывает стоят без отделки. Я вот только не пойму как УФ сможет проникнуть сквозь ГБ и разрушить утеплитель в армопоясе...

Ну да, ерунда за два года 2-3мм.

 

Ладно, уболтали почти. Надоело спорить про то, что легко не использовать и заменить на рекомендации. Ответьте на пару вопросов только:

1. Сколько долговечность ЭППС и сколько ППС?

2. Что с ним становится потом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви переглянете написане, то моя пропозиція була замінити ЕППС на газобетон. Якщо ви неутеплюєтесь ЕППС, то заради утеплення перекриття будете їхати його купляти? Простіше взяти пару блоків порізати.

 

Мова йшла не про утеплення перекриття, а про утеплення армопоясу. Кількість ЕППС для утеплення армопоясу мізерна так що можна або з'їздити, особливо беручи до уваги, що теплові характеристики ЕППС десь на 40% кращі ніж у AEROC Energy.

 

Може ви щось плутаєте? Розподільчий пояс мабуть неармований?

 

Буду вважати що ваше припущення про "не армований", то є ваша невдала спроба пожартувати.

 

Знов прошу перечитати уважно, мова йдеться не про несучи перемички, не про несучі балки, а саме армований пояс під плити перекриття, і як раз в цьому випадку висота не грає суттєвої ролі.

 

Скажу зовсім прямо - вы несете вкрай примітивну маячню. Йдіть вчитись та не ганьбите себе надалі на форумі. Армопояс розраховують конструктори і там розрахунки не самі прості. Щодо висоти, то його висота там навіть більш суттєва ніж ширина.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Сколько долговечность ЭППС и сколько ППС?

2. Что с ним становится потом?

Вы запустили пугалку про полное испарение ПСБс за 10 лет в трёхслойной стене. Спасибо что хоть про мышей не упомянули... На форуме есть примеры, когда застройщики демонтируют старые постройки и при демонтаже бывает и пенопласт попадается. Вас это удивит, но утеплитель после 30 лет эксплуатации выглядит как только уложенный. Одно условие - нет доступа УФ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну почнемо спочатку

 

 

Машину часу маєте?

 

А ППС можете пошукати самі. Будинки з побудовані з термоблоків, але незакриті зовні. Два-три роки і проводиш рукою - сипеться верхній шар.

 

то Ви ще й гуморист

:good:

 

про дію ультрафіолетового випромінювання чули?

А от мій кум живе в будинку з пінопластових блоків - нез"ємна опалубка

то знаєте - за 10 років ще з ППС нічого не сталося, поштукатурив чоловік одразу після зведення будинку.

 

У Вас немає на горищі упаковок з телевізора, пральної машинки чи ще чогось, щоб років 10-20 провалялося там. Я Може Вас здивую - але повірте ППС з упаковок що зберігається в гаражі чи на горищі буде у відмінному стані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова йшла не про утеплення перекриття, а про утеплення армопоясу. Кількість ЕППС для утеплення армопоясу мізерна так що можна або з'їздити, особливо беручи до уваги, що теплові характеристики ЕППС десь на 40% кращі ніж у AEROC Energy.

Ви самі ж кажете, що ширина утеплення армопоясу несуттєва, і при різниці в 40%, реальна економія буде ще меньшою. Так чому не використати мінвату чи ще простіше газобетон? Чому ви так зациклилися на ЕППС?

 

Скажу зовсім прямо - вы несете вкрай примітивну маячню. Йдіть вчитись та не ганьбите себе надалі на форумі. Армопояс розраховують конструктори і там розрахунки не самі прості. Щодо висоти, то його висота там навіть більш суттєва ніж ширина.

 

Аргументи закінчилися, з"явилося "сам дурак"?

Опір матеріалів вивчив свого часу дуже добре. Як розраховувати конструкції засвоїв з будівельною механікою та сапром. Хот щас іди студентів вчи.

 

А тепер по суті. Армований пояс під перекриття перерозподіляє навантаження від плит перекріття і не дає стінам розлізтися.

Якби пояс провисав, то абсолютно з вами погодився би, бо b*h*h/6, дійсно важливіша висота. Але пояс лежить на стіні з газоблоку, який непрогинається!!! Тому розрахунок зводится горизонтальний тільки до F/A.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ой

доречі

якраз в тему згадав

 

пару років назад ставив кондиціонер в панельному 9-пов. будинку

був здивований, бо всі панельні в нас утеплені всередині керамзитом, а тут попався мені з ППС

ППС був у відмінному стані, коронкою я його вибрав - мов живий (читати як новий)

Будинку років зо 35-45, помоєму перша багатоповерхівка панельна в моєму місті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендації?

www.aeroc.ua/produktsiya/u-obraznye-bloki

на малюнку чомусь мінвата

 

На світлині показана мінвата тому що це один з рекомендованих виробником матеріалів в цьому вузлі. Його характеристики дещо гірші ніж у ЕППС, але його використання припустимо.

 

А тепер альбом технічних рішень: аркуш 40-41, аркуш 28.

Доречі на аркуші 41 написані рекомендації по армопоясу із U блоків.

То може процитуєте? А то я припускаю, що ви можете просто не розуміти про що йде мова. Я можу надати цитати:

 

Аркуш 40: "В зовнішніх стінах U-подібні блоки повинні мати утеплювач з зовнішньої сторони, що вкладається в блоки перед початком бетонування." Ще є в декількох місціх про плитний утеплювач, а що за утеплювач мається на увазі при використанні U блоків для перемичок є на аркуші 45: "У випадку виготовлення перемички для зовнішньої стіни, в U-подібні блоки встановлюється шар утеплювача з пінополістиролу або мінеральної вати."

 

А десь я сказав що утеплювати непотрібно? Потрібно, але як рекомендують виробники, в данному випадку рекомендація Аерок. З ваших же слів.
Ух... ну це вже просто занадто! Я надав відповідь саме на вашу заяву та ПРОЦИТУВАВ її. Ви нездатні зрозуміти навить те що самі пишете? Ось ви що написали: "Разговор зашел про технологию установки 100мм вместо опалубки. Толщина в 500мм тут и не акцентировалось, ибо ЭППС воовще будет лишним". Якщо ви не зрозуміли що саме ви сказали, то я вам поясню - ви сказали, що при стіні в 500мм утеплення буде зайвим, на що я і заперечив. Нагадую - мова йде не про утеплення стіни, а про утеплення армопоясу, а то з вас станеться навіть це забути.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то Ви ще й гуморист

:good:

 

про дію ультрафіолетового випромінювання чули?

А от мій кум живе в будинку з пінопластових блоків - нез"ємна опалубка

то знаєте - за 10 років ще з ППС нічого не сталося, поштукатурив чоловік одразу після зведення будинку.

 

Я б не жив би в такому будинку.

 

Таке враження що накинулися захищати ЕППС його виробники, чи ділери які на ньому заробляють.

 

Щоб не було вже смішно:

1. Замінити ЕППС можна іншим утеплювачем? який незабороняють виробники газоблоків?

2. Яка реальна довговічність ППС та ЕППС?

3. Що з ним відбувається з часом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аргументи закінчилися, з"явилося "сам дурак"? Опір матеріалів вивчив свого часу дуже добре. Як розраховувати конструкції засвоїв з будівельною механікою та сапром. Хот щас іди студентів вчи.

 

Це не аргумент "сам дурень", а прямим текстом звинувачення вас у вкрай низькому рівні обізнанності в темі, оскільки заява про неважливість висоти в армопоясі це вже було занадто.

 

А тепер по суті. Армований пояс під перекриття перерозподіляє навантаження від плит перекріття і не дає стінам розлізтися. Якби пояс провисав, то абсолютно з вами погодився би, бо b*h*h/6, дійсно важливіша висота. Але пояс лежить на стіні з газоблоку, який непрогинається!!! Тому розрахунок зводится горизонтальний тільки до F/A.
У мене, та і у деяких інших людей армопояс не всюди лежить на стіні. Він проходить ще над вікнами та дверями, а ширина там більше 2-х метрів прольотів. І це всеж залишається армопоясом. Тому, користуючись саме вашою заяваю "Якби пояс провисав, то абсолютно з вами погодився би", я очікую від вас абсолютного погодження з тим, що говорячи про армопояс ви повели себе як невіглас та не взяли до уваги всі можливі варіанти. Функції у армопоясу є різні, я вам нвіть натякав про розподільчий пояс і армопояс якпоняття, що можуть різнитись.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не жив би в такому будинку.

 

Таке враження що накинулися захищати ЕППС його виробники, чи ділери які на ньому заробляють.

 

Щоб не було вже смішно:

1. Замінити ЕППС можна іншим утеплювачем? який незабороняють виробники газоблоків?

2. Яка реальна довговічність ППС та ЕППС?

3. Що з ним відбувається з часом?

 

і я б не жив - тому обираю матеріали з високою паропроникністю

 

1. можна, можна вату, можна еппс - ви ж самі технічку читали - і цитували вам вже її

2. Я ще не бачив ППС і тим більше ЕППС який би пропав, іспарився, злігся... До ППС зараз є зауваження, бо роблять в кожному колгоспі і плотність майже ніколи не відповідає заявленій але мені важко сказати чи ці характеристики впливають на довговічність. Я маю ППСи яки під 40 років, вони живєє всєх живих.

3. Що з ним відбувається з часом??? ППС залишається ППС, ЕППС ЕППСом. Ну якось так.

час поняття розтяжиме

мо й зникне через 100 чи 200 років, а на відведені мені максимум ще 50 (за ідеальних умов :D) точно нічого не станеться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Замінити ЕППС можна іншим утеплювачем? який незабороняють виробники газоблоків?

 

При утепленні армопоясу в U блоках чи їх аналогах ЕППС краще мінеральної вати та ППС. Навіщо кращий матеріал замінювати на гірший? Мінеральна вата та ППС можуть насичуватись вологою та від цього втрачати свої теплові характеристики, а з ЕППС такого не відбувається. Для свого будинку я обрав кращий варіант. Так, він значно дорожче ніж варіант з ППС та зовсім трошки дорожче мінеральної вати. Але це той випадок коли не варто економити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

QUOTE=Raha;3806108]На світлині показана мінвата тому що це один з рекомендованих виробником матеріалів в цьому вузлі. Його характеристики дещо гірші ніж у ЕППС, але його використання припустимо.

Ну невже? Нарешті вирішили що Аерок рекомендує – мінеральну вату а не ЕППС.

 

То може процитуєте? А то я припускаю, що ви можете просто не розуміти про що йде мова. Я можу надати цитати:

Аркуш 40: "В зовнішніх стінах U-подібні блоки повинні мати утеплювач з зовнішньої сторони, що вкладається в блоки перед початком бетонування." Ще є в декількох місціх про плитний утеплювач, а що за утеплювач мається на увазі при використанні U блоків для перемичок є на аркуші 45: "У випадку виготовлення перемички для зовнішньої стіни, в U-подібні блоки встановлюється шар утеплювача з пінополістиролу або мінеральної вати."

Правильно ви самі пишете – плитний утеплювач. І цитату вставляйте повністю: «У випадку виготовлення перемички», тобто зводиться до полоси метри два.

Але на аркуші 28.: «Використання в якості утеплювача пінополістирольних плит забороняється» Який матеріал рекомендується в якості плитного утеплювача???

Ух... ну це вже просто занадто! Я надав відповідь саме на вашу заяву та ПРОЦИТУВАВ її. Ви нездатні зрозуміти навить те що самі пишете? Ось ви що написали: "Разговор зашел про технологию установки 100мм вместо опалубки. Толщина в 500мм тут и не акцентировалось, ибо ЭППС воовще будет лишним". Якщо ви не зрозуміли що саме ви сказали, то я вам поясню - ви сказали, що при стіні в 500мм утеплення буде зайвим, на що я і заперечив. Нагадую - мова йде не про утеплення стіни, а про утеплення армопоясу, а то з вас станеться навіть це забути.

Повторюю ще раз, утеплювач можна замітити газобетоном, особливо якщо використовується як рекомендує Аерок для зовнішніх стін D300. Звісно краще D150,

 

Добавлено через 6 минут

і я б не жив - тому обираю матеріали з високою паропроникністю

 

1. можна, можна вату, можна еппс - ви ж самі технічку читали - і цитували вам вже її

2. Я ще не бачив ППС і тим більше ЕППС який би пропав, іспарився, злігся... До ППС зараз є зауваження, бо роблять в кожному колгоспі і плотність майже ніколи не відповідає заявленій але мені важко сказати чи ці характеристики впливають на довговічність. Я маю ППСи яки під 40 років, вони живєє всєх живих.

3. Що з ним відбувається з часом??? ППС залишається ППС, ЕППС ЕППСом. Ну якось так.

час поняття розтяжиме

мо й зникне через 100 чи 200 років, а на відведені мені максимум ще 50 (за ідеальних умов :D) точно нічого не станеться

 

1. Замінити ЕППС на ЕППС, проїхали

2. Іспарився мені сподобалося :D. мабуть мені свого часу невезло з виробником.

3. Фантастика. Бетон з часом руйнується навіть, а ППС вічний!!!

 

Добавлено через 7 минут

Мінеральна вата та ППС можуть насичуватись вологою та від цього втрачати свої теплові характеристики, а з ЕППС такого не відбувається.

 

Краще за все, коли конструкція однорідна за характером матеріалу. А ви переживаєте що стіна буде мокрою постійно? і тоді поганим буде термічний опір?

 

Добавлено через 14 минут

Це не аргумент "сам дурень", а прямим текстом звинувачення вас у вкрай низькому рівні обізнанності в темі, оскільки заява про неважливість висоти в армопоясі це вже було занадто.

 

У мене, та і у деяких інших людей армопояс не всюди лежить на стіні. Він проходить ще над вікнами та дверями, а ширина там більше 2-х метрів прольотів. І це всеж залишається армопоясом. Тому, користуючись саме вашою заяваю "Якби пояс провисав, то абсолютно з вами погодився би", я очікую від вас абсолютного погодження з тим, що говорячи про армопояс ви повели себе як невіглас та не взяли до уваги всі можливі варіанти. Функції у армопоясу є різні, я вам нвіть натякав про розподільчий пояс і армопояс якпоняття, що можуть різнитись.

 

Перечитайте початок діалогу, там чітко було прораховано висотність поверху. При стандартних вікнах перетинка почнеться на висоті 2400мм, висота ж над дверима буде 2100-2200. З"єднати перетинки з армопоясом під перекриття? :o Якщо ж у вас монолітні балки на широкі прольоти, то треба не тільки висоту збільшувати, але і кількість арматури. А зробити такий армопояс скрізь --- багата ви мабуть людина.

 

Я можу не знати всіх тонкощів ЕППС(не працював я з ним і ніколи його нерекомендував), але не конструктива.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну невже? Нарешті вирішили що Аерок рекомендує – мінеральну вату а не ЕППС.

 

Берешете і відповідно то є факт що ви брехун. Аерок рекомендує використовувати в U блоках пінополістерол або мінеральну вату, а не виключно мінеральну вату.

 

Правильно ви самі пишете – плитний утеплювач. І цитату вставляйте повністю: «У випадку виготовлення перемички», тобто зводиться до полоси метри два.
Ви читати вмієте взагалі? З якого переляку ви мені радите вставляти цитату повністю "У випадку виготовлення перемички" коли саме ця фраза присутня в моїй цитаті?

 

Але на аркуші 28.: «Використання в якості утеплювача пінополістирольних плит забороняється» Який матеріал рекомендується в якості плитного утеплювача???
Як все складно. То є розділ про зовнішнє утеплення багатошарових стін, а ми говоримо про утеплення в U блоках. Що, знову не змогли прочитати текст чи знову збрехати спробували?

 

Повторюю ще раз, утеплювач можна замітити газобетоном, особливо якщо використовується як рекомендує Аерок для зовнішніх стін D300. Звісно краще D150
Я цифру наводив наскільки гірше D150 при утепленні армопоясу у порівнянні з ЕППС. Використовувати можно, але результат значно гірший вийде.

 

Краще за все, коли конструкція однорідна за характером матеріалу. А ви переживаєте що стіна буде мокрою постійно? і тоді поганим буде термічний опір?
Ми розмовляємо про утеплення в армопоясу, що зроблений в U блоках. Сама ситуація з ймовірністю 100% виключає однорідність, оскільки вже включає газобетон та залізобетон. То про що ви кажете? Клепки повилітали чи що?

 

Перечитайте початок діалогу, там чітко було прораховано висотність поверху. При стандартних вікнах перетинка почнеться на висоті 2400мм, висота ж над дверима буде 2100-2200.
Я вам чітко написав "У мене, та і у деяких інших людей армопояс не всюди лежить на стіні. Він проходить ще над вікнами та дверями, а ширина там більше 2-х метрів прольотів". Ну і навіщо мені читати, що там щось у когось ще зроблено, коли я привів саме свій випадок де армопояс виконує функції не тільки розподільчого поясу, але і інші. Так що можете абсолютно погоджуватись зі мною, як самі обіцяли.

 

Якщо ж у вас монолітні балки на широкі прольоти, то треба не тільки висоту збільшувати, але і кількість арматури. А зробити такий армопояс скрізь --- багата ви мабуть людина.
Мені не треба збільшувати, у мене ВЖЕ все розраховано та зроблено і будинок стоїть. Арматури пішло дійсно не мало та і з D16 не легко працювати. Взагалі у мене два міцних армопояси, а під мауерлат ще окремий невеличкий є розподільчий пояс.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

QUOTE=Raha;3806108]

 

 

1. Замінити ЕППС на ЕППС, проїхали

2. Іспарився мені сподобалося :D. мабуть мені свого часу невезло з виробником.

3. Фантастика. Бетон з часом руйнується навіть, а ППС вічний!!!

 

 

ааа

он воно що

1 - проїхали - неясно що. Ви спитали - я відповів. Я невірно відповів на питання №1? чи вірно? конкретизуйте

2 - Намололи шо попало - непереймайтеся - ми володіємо навиками телепатії та супермистецтвом тролінгу. Самі здогадаємося, що кому везло і тд і тп

3 - залізобетонні будинки зруйнувалися? Все руйнується - нічто нє вєчно под луной - читайте класику! Всім руйнуванням є час. Ви знаєте напевне через який термін зруйнується (унеможливить експлуатацію) ЕППС та ППС та вата? Я думаю відповіді ви не дасте - її немає, ні в Вас ні в нас.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берешете і відповідно то є факт що ви брехун. Аерок рекомендує використовувати в U блоках пінополістерол або мінеральну вату, а не виключно мінеральну вату.

Спіймали одну строчку і все? Хай є рекомендація для утеплення перетинок з ППС. А на решта де рекомендація?

Ви читати вмієте взагалі? З якого переляку ви мені радите вставляти цитату повністю "У випадку виготовлення перемички" коли саме ця фраза присутня в моїй цитаті?

Браво. Недочитав що ви написали, але я на цьому вам поставив акцент, де саме використовувати.

Як все складно. То є розділ про зовнішнє утеплення багатошарових стін, а ми говоримо про утеплення в U блоках. Що, знову не змогли прочитати текст чи знову збрехати спробували?

Якщо стіна неоднорідна, вона є багатошарова.

Прочитайте уважніше, зовнішнє утеплення багатошарових стін. Утеплення в U блоках ми розглядаємо всередині? Чи U блок знаходиться не в стіні, яка є неоднорідною за рахунок армопоясу?

Я цифру наводив наскільки гірше D150 при утепленні армопоясу у порівнянні з ЕППС. Використовувати можно, але результат значно гірший вийде.

На ширині в 200 чи 250мм, яка буде економія? Я можу чітко сказати, що якщо немає напусків то ви і 40% не отримаєте. Прора***те термоопір у всіх напрямках цього вузла.

Ми розмовляємо про утеплення в армопоясу, що зроблений в U блоках. Сама ситуація з ймовірністю 100% виключає однорідність, оскільки вже включає газобетон та залізобетон. То про що ви кажете? Клепки повилітали чи що?

А без хамства і матюків вже не вміємо? Наче чоботар тут сидите

 

Добавлено через 6 минут

ааа

он воно що

1 - проїхали - неясно що. Ви спитали - я відповів. Я невірно відповів на питання №1? чи вірно? конкретизуйте

2 - Намололи шо попало - непереймайтеся - ми володіємо навиками телепатії та супермистецтвом тролінгу. Самі здогадаємося, що кому везло і тд і тп

3 - залізобетонні будинки зруйнувалися? Все руйнується - нічто нє вєчно под луной - читайте класику! Всім руйнуванням є час. Ви знаєте напевне через який термін зруйнується (унеможливить експлуатацію) ЕППС та ППС та вата? Я думаю відповіді ви не дасте - її немає, ні в Вас ні в нас.

 

Перше питання про можливість заміни пінополістиролу на інший матеріал, при чому пінополістирол будь-який залишается з приблизно обнаковими властивостями,

Решта :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо стіна неоднорідна, вона є багатошарова.

Чисто технически вероятно да, но Вы наверняка и сами понимаете что под многослойной стеной принято понимать несколько иное. Мне симпатично Ваше стремление переспорить всех и вся, но по-моему пора остановиться. У Вас весьма своеобразные представления об утеплении отдельных узлов в однослойной кладке. Полагаю это потому, что Вам ещё не довелось строить такие стены в своём доме. И соответственно не приходится думать о минимизации теплопотерь и соответственно расходов на энергоносители.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вам чітко написав "У мене, та і у деяких інших людей армопояс не всюди лежить на стіні. Він проходить ще над вікнами та дверями, а ширина там більше 2-х метрів прольотів". Ну і навіщо мені читати, що там щось у когось ще зроблено, коли я привів саме свій випадок де армопояс виконує функції не тільки розподільчого поясу, але і інші. Так що можете абсолютно погоджуватись зі мною, як самі обіцяли.

 

Мені не треба збільшувати, у мене ВЖЕ все розраховано та зроблено і будинок стоїть. Арматури пішло дійсно не мало та і з D16 не легко працювати. Взагалі у мене два міцних армопояси, а під мауерлат ще окремий невеличкий є розподільчий пояс.

 

Під мауерлат то це зрозуміло, і я здогадуюсь що теж армований..

Погодьтесь, що арматура d16 не потрібна на пояс під плитами перекриття. (Ваші прольоти по 2м не розглядаємо), Як і велика висота поясу.

У вас будинок 2+ поверхи що є два армованих пояси? Чи залитий моноліт на фундаменті ви теж рахуєте за пояс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...