Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Советы по применению изделий из газобетона AEROC

gazoblok-aeroc

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, немного пролистал тему, но не нашел ответ на свой вопрос.

Я планирую строить дом с блоков D400 400мм и утеплять 100мм минваты.

Действительно ли теплоизоляционные блоки по всем параметрам лучше минваты, или есть какие-то нюансы?

И стоит ли смотреть на трехслойные блоки AEROC ENERGY PLUS?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, немного пролистал тему, но не нашел ответ на свой вопрос.

Я планирую строить дом с блоков D400 400мм и утеплять 100мм минваты.

Действительно ли теплоизоляционные блоки по всем параметрам лучше минваты, или есть какие-то нюансы?

И стоит ли смотреть на трехслойные блоки AEROC ENERGY PLUS?

 

я виражу свою думку

я довго вивчав які стіни мені робити

хотів брати трислойні блоки спочатку

потім прийшов до висновку, що мурувати стіни такого плану є сенс лише за умови приточно витяжної системи з рекуперацією, інакше витрати на стіни ростуть а енергоефективність майже не зростає. Так як я небуду робити систем рекуперації, прийняв рішення що стіни 375 - 400 мм вистачить.

 

Мій товариш звів будинок Д400 375мм, без додаткового утеплення. Опалення газове на теплих полах. Необхідності підіймати температуру полу вище комфортної цією зимою небуло і це при тому що гб ще не вийшов на робочу вологість.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні переглядав надані Вами графіки і в мене виникло питання нове:

чому на першому графіку початкова вологість 5%, а на інших 25%? Це ваша помилка - чи я чогось не розумію?

Склалося враження, що переглядали тільки графіки а коментарів до графіків Ви не читали.

Кожен графік має свій коментар, прочитайте їх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Склалося враження, що коментарів до графіків Ви не читали.

Кожен графік має свій коментар, прочитайте їх.

 

зрозумів - а можна графік гб з початковою вологістю як у інших графіків 25-30%

мені цікаво яка різниця в висиханні від такої вологи неоздобленого та оздобленого гб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приветствую!

Нужен блок В3,5, толщина - не принципиально 300-500мм, кол-во не большое...+/- 50м3. Что можете предложить!?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені цікаво яка різниця в висиханні від такої вологи неоздобленого та оздобленого гб

Різниця з варіантом ГБ без оздоблення взагалі, ось така.

375.jpg.2a65d9d15bd8ce69e0e3648469198363.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я виражу свою думку

я довго вивчав які стіни мені робити

хотів брати трислойні блоки спочатку

потім прийшов до висновку, що мурувати стіни такого плану є сенс лише за умови приточно витяжної системи з рекуперацією, інакше витрати на стіни ростуть а енергоефективність майже не зростає. Так як я небуду робити систем рекуперації, прийняв рішення що стіни 375 - 400 мм вистачить.

 

Мій товариш звів будинок Д400 375мм, без додаткового утеплення. Опалення газове на теплих полах. Необхідності підіймати температуру полу вище комфортної цією зимою небуло і це при тому що гб ще не вийшов на робочу вологість.

 

Це Ви маєте на увазі необхідність системи рекуперації до будь-якого утеплення газоблоку чи саме до цих трьохшарових блоків?

 

У одного мого друга теж будинок з газоблоку D400 375мм без утеплення, і він задоволений, а іншого з газоблоку D400 375мм + 100 мм ППС, і він теж задоволений.

Я схильний до утеплення будинку, але не можу визначитись з матеріалом утеплення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишилось визначитись який з товаришів найбільш задоволений :lol:.

Побачивши свій блок після двохрічного простоя без обділки я всетаки вирішив його не просто оштукатурити, а захистити плитами ппс. Око не бачить душа радується :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, немного пролистал тему, но не нашел ответ на свой вопрос.

Я планирую строить дом с блоков D400 400мм и утеплять 100мм минваты.

Действительно ли теплоизоляционные блоки по всем параметрам лучше минваты, или есть какие-то нюансы?

И стоит ли смотреть на трехслойные блоки AEROC ENERGY PLUS?

Добрый день.

Нюансов несколько - плиты ENERGY абсолютно не горючие, у них твёрдая и ровная поверхность (простота отделки), стабильные размеры, очень легко монтируются, поскольку сами легкие и геометрически точные. Не поддаются воздействию вредителей и имеют практически неограниченный срок службы.

На нашем сайте есть сравнительная характеристика разных утеплителей, включающая сопротивление теплопередаче.

www.aeroc.ua/produktsiya/teploizolyatsiya

Трехслойные на данный момент производятся только под заказ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще результатів дослідів немає?

Вітаю, якщо з приводу кремового блоку, то ні, поки що.

 

Добавлено через 8 минут

Нужен блок В3,5, толщина - не принципиально 300-500мм, кол-во не большое...+/- 50м3. Что можете предложить!?

Добрый день. Продукция с такими параметрами номенклатурой компании AEROC не предусмотрена.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

gazoblok-aeroc Вітаю, якщо з приводу кремового блоку, то ні, поки що.

Для чого я скидав Вам номер телефону ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це Ви маєте на увазі необхідність системи рекуперації до будь-якого утеплення газоблоку чи саме до цих трьохшарових блоків?

 

У одного мого друга теж будинок з газоблоку D400 375мм без утеплення, і він задоволений, а іншого з газоблоку D400 375мм + 100 мм ППС, і він теж задоволений.

Я схильний до утеплення будинку, але не можу визначитись з матеріалом утеплення.

 

Ви неправильно зрозуміли суть

я маю наувазі недоцільність витрат більше за гб 375 мм.

Ви зробите стіну 500 мм наприклад, стратите на неї на 50% більше коштів, а будинок стане теплішим на 2-3%. Адже при гб 375мм та більше основні тепловтрати будуть саме через витяжні канали, тому і стає необхідною система рекуперації, для отримання суттєвого результату від товщої/теплішої стіни

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви неправильно зрозуміли суть

я маю наувазі недоцільність витрат більше за гб 375 мм.

Ви зробите стіну 500 мм наприклад, стратите на неї на 50% більше коштів, а будинок стане теплішим на 2-3%. Адже при гб 375мм та більше основні тепловтрати будуть саме через витяжні канали, тому і стає необхідною система рекуперації, для отримання суттєвого результату від товщої/теплішої стіни

 

А Ви свій будинок плануєте додатково утеплювати чи лише оздобленя фасаду штукатуркою тощо?

 

Ну поки що по словам блоки для утеплення аерок є ідеальним матеріалом, а є якийсь об'єктивний мінус в використанні цих блоків для утеплення? Чи лише ціна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компания АЭРОК, к сожалению, приняла решение с сегодняшнего дня не отвечать на вопросы форумчан в этой теме на неопределенный период.

Тема закрыта. Новая тема для обсуждения продукции АЭРОК www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=205876

Змінено користувачем FLASH
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы как обычно выложили цитаты из непонятно каких источников....

Пренебрежение правилами цитирования в данном случае сыграли с ним злую шутку. Он процитировал положение из проекта норматива.

В утвержденном же документе были учтены научные наработки в данном вопросе а также мировой опыт и диапазон применимости был расширен до С1.5 – 3.5

 

attachment.php?attachmentid=531825&stc=1&d=1476344175

 

 

ПРОЕКТ ДСТУ-Н Б В.2.6-ХХХ:201Х НАСТАНОВА З ПРОЕКТУВАННЯ ТА УЛАШТУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ БУДИНКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ВИРОБІВ ІЗ НІЗДРЮВАТОГО БЕТОНУ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДНЕННЯ

 

ДСТУ-Н Б В.2.6-202:2015 НАСТАНОВА З ПРОЕКТУВАННЯ ТА УЛАШТУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ БУДИНКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ВИРОБІВ ІЗ НІЗДРЮВАТОГО БЕТОНУ АВТОКЛАВНОГО ТВЕРДНЕННЯ

 

 

Аналогично и по соседям. Dmode приводит древние положение СТО 501-52-01-2007 Проектирование и возведение ограждающих конструкций жилых и общественных зданий с применением ячеистых бетонов в Российской Федерации. Часть 1

 

С тех пор много воды утекло и уже в более свежем СТО НОСТРОЙ «Строительные конструкции зданий и сооружений. Устройство конструкций с применением ячеистых бетонов автоклавного твердения. Правила, контроль выполнения и требования к результатам работ, рекомендации по применению» в «конструкционно-теплоизоляционную» кваливикацию попадает и В1.5, а также приводится методология и матмодель уточненяющего прочностного расчета в т.ч. и для В1.5

442014827_.thumb.jpg.df5d83cfa326f97d536e152fdbf5a3cf.jpg

Змінено користувачем амбусадор
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...