Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поменяйте мой ник

Тепловизор

Рекомендовані повідомлення

Вам огромное спасибо. Весь вечер промучился, ответа в личку не получил.Про это ни полслова в правилах форума. Это коим образом я я должен был догадаться , что в каждой ветке свои правила?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 6 місяців потому...

Регался на форуме ради просмотра тем по недвижимости. Сейчас уже затянуло в ремонты и ник buy_flat не отражает цели пребывания на форуме и, если возможно, хотелось бы стать IT. Проверил, пока не занят. Очень прошу добавить подпись под ником, хотя бы на пару-тройку месяцев (чем больше, тем лучше) "бывший buy_flat".

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Поміняйте будь-ласка і мені нік на AXID.

На всіх форумах реєструюсь під ним і на цьому пробував, але щось пошта не приходила... При другій спробі видавало повідомлення, що нік зайнятий.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Поменяйте, пожалуйста, ник на Fantazzy12345. Заранее спасибо )))

 

Лена вы хоть десяток сообщений напишите для начала:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну извините)) хочу просто поменять имя аккаунта, но все не могла понять как) тем более имя Fantazzy12345 свободно:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вам? Пишите в личку, поменяю:D

 

Прошу сменить мой ник на: Лепсе

 

Добавлено через 1 минуту

Прошу сменить мой ник на: Лепсе

 

Добавлено через 8 минут

Прошу смените мой ник на: ЛЕПСЕ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу сменить мой ник на: Лепсе

 

Добавлено через 1 минуту

Прошу сменить мой ник на: Лепсе

 

Добавлено через 8 минут

Прошу смените мой ник на: ЛЕПСЕ

Ща не торопись, подожди 5 мин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья я сразу выполняю все просьбы в личку, ну не читаю я каждый день эту ветку.....:)

И еще, убедитесь что НИК НЕ ЗАНЯТ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поменяйте пожалуйста мне ник на Evgenij_S

Друзі, зрозумійте, нік міняти само-собою можна, але все не так просто. Справа в тім, що коли нік міняє "новачок" - тО одне, а от коли міняє "старожил" треба якось позиціонувати такі зміни. Отже...

Попоную зміни ніків зробити платними. А що? Зайшов, зареєструвався під ніком "трираздвап"ять..." написав один пост і, увага, ВИМАГАЮ - поміняйте мені нік. Адміни, воно Вам треба? Внесіть правку до правил, що нік може міняти користувач, який написав не менше 50 або 100 постів в професійних темах форуму.

Жодним чином не маю передвзятого ставлення до "новачків", але все ж просто - реєструєшся? Прочитай правила, задумайся над СВОЇМ ім"ям на форумі, спілкуйся але стався відповідально до свого спілкування... Ато "кверті", а потім Адміни - поміняйте нік.

"Старожили" взагалі мають міняти ніки з посиланням "Хто - я був".

Звичайно, ІМХО.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

FLASH, Спасибо:beer:

Мабуть так. Таки Ви вдячні Флєшу за зміни. А як тепер Вас будуть Ваші замовники з форуму ідентифікувати? Нічого особистого, але про що Ви думали при реєстрації???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Добрый день уважаемый администратор.Если возможно прошу Вас поменять мне ник на Плиточник Рабинович.Заранее большое спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Подскажите, как найти пользователя (проверить ник), если у него нет сообщений на форуме?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть вопрос к администрации сайта.

Возможно ли сменить мой ник maxwell555 на ник maxwell в связи с тем, что пользователь maxwell не имеет ни одного сообщения и/или созданную тему и его последняя активность была 20.01.2010 года, то есть 7 лет назад?

 

 

 

Ссылка на его профиль: www.stroimdom.com.ua/forum/member.php?u=27389

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...