Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

LED-лента на кухне: рабочая зона и фартук

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

Панове, а киньте схемку, як ви плануєте виводити кабель? я ж так розумію, що стрічка буде кріпитись прямо під навісними шафками?

Де ви ставите вимикач?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де ви ставите вимикач?

Особисто в мене на витяжці встановлено вимикач. Штатний вимикач освітлення на витяжці вмикає окрім освітлення самої витяжки також і підсвітку під шафами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скиньте в приват хто знає де по хорошій ціні можна взяти профіль.

А також по рекомендуйте тип з розсіювачем, для розміщення у гіпсокартонних пристінних стельових заглибинах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хтось практикував наклеїти лед ленту в нішах на алюмінієву стрічку 15Х2мм? Як вона на вашу думку будевідводити тепло?

 

Дивлячись яка стрічка.

 

Добавлено через 6 минут

Якщо стрічка (полоса) 15х2мм в рази дешевша від профілю, то для чого використовувати в нішах профіль?

[ATTACH]634170[/ATTACH]

В профілі більша площа розсіювання тепла. Використовується розсіювач, який розсіює, та захищає стрічку від пилу.

 

Добавлено через 2 минуты

В мене питання, полоса буде добре відводити тепло, чи все таки профіль краще?

Яку стрічку плануєте використовувати?

 

Добавлено через 4 минуты

Взавгалі планую робити кабелем 4х2.5

Такого має вистачити.

З головою хватить)

 

Добавлено через 1 минуту

Скиньте в приват хто знає де по хорошій ціні можна взяти профіль.

А також по рекомендуйте тип з розсіювачем, для розміщення у гіпсокартонних пристінних стельових заглибинах.

 

Телефонуйте, розповім) всі примудрості.

 

Добавлено через 1 минуту

Панове, а киньте схемку, як ви плануєте виводити кабель? я ж так розумію, що стрічка буде кріпитись прямо під навісними шафками?

Де ви ставите вимикач?

 

Кидайте фото кухні, порекомендую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото підсвіток кухні. Це тільки мала частина зробленого, є багато іншого, його можна побачити #Svet_LED

20140127_175048.jpg.29f213fc6fde6e7ff0b57b012a4350ae.jpg

20160817_121945.thumb.jpg.3b5b02eff9531be9c4c9e8ebf3e799a7.jpg

20160915_123259.thumb.jpg.fb227481e358a00fc97ada0be446a81f.jpg

20160915_123318.thumb.jpg.79ba4178a2802f8b5a4af6bc447184f9.jpg

20160927_131725.thumb.jpg.19753a66a40a273ecf37b1f9cd59b5da.jpg

20161226_140330.thumb.jpg.e0e71ec567ee7a2082caa3050b0bf4da.jpg

20161226_140341.thumb.jpg.709844552858b8f3f8e6e461c0b0fb59.jpg

20161226_140503.thumb.jpg.d2926759af5b6a87a715d4644e59cd39.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правильно закріпити алюмінієвий профіль, безпосередньо на гіпсокартон чи све-таки підняти його з гіпсокартону і зробити вище для кращого охолодження? Стрічка 10W/m?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правильно закріпити алюмінієвий профіль, безпосередньо на гіпсокартон чи све-таки підняти його з гіпсокартону і зробити вище для кращого охолодження? Стрічка 10W/m?

 

Якщо потрібно крепити, крепіть, при такій ватності стрічки нічого страшного не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще запитання, наприклад кухня і ніша з карнизом по серед стелі. Як думаєте всетаки стрічку потрібно закрити в профіль з розсіювачем, чи можна і без нього? Жири з плити будуть туди долітати і там осідати?

 

Стільки питань виникло, коли почав встановлювати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при такій ватності стрічки нічого страшного не буде.

---

Разве что будет тихонько орать на всю кухню "путинвведивайска". Здесь правильнее будет не "ватной", а удельной мощности на единицу площади (питомій потужності на одиницю площі).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

---

Разве что будет тихонько орать на всю кухню "путинвведивайска". Здесь правильнее будет не "ватной", а удельной мощности на единицу площади (питомій потужності на одиницю площі).

Ничего орать не будет) Все давно прожёвано. Технологии не стоят на месте.

 

Добавлено через 3 минуты

А ще запитання, наприклад кухня і ніша з карнизом по серед стелі. Як думаєте всетаки стрічку потрібно закрити в профіль з розсіювачем, чи можна і без нього? Жири з плити будуть туди долітати і там осідати?

 

Стільки питань виникло, коли почав встановлювати...

 

Рекомендую закривати, ніши в любому випадку це притулок для пилу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увидели в последних дизайнах ,что лента клеется в желоб корпуса кухни,а не в алюминевый чехол. Хочу услышать мнение профи, есть ли минусы такого крепления?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть ли минусы такого крепления?

На момент оплаты оно работает. Потом меняется симка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увидели в последних дизайнах ,что лента клеется в желоб корпуса кухни,а не в алюминевый чехол. Хочу услышать мнение профи, есть ли минусы такого крепления?

 

Есть просто врезной профиль.

20161226_140341.thumb.jpg.35ef3803e815782983100decf3463b86.jpg

20180406_153705.thumb.jpg.5c17771c62b5beac4c7ebe741fddd1dd.jpg

image-67badc09053c1304dd81b94a2dac4464a4f682bf2629b21ce4ee6d73c843cd30-V.thumb.jpg.d96cd3af8e4ceb1b262131aeb835b0a3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть просто врезной профиль.

Есть, но он стоит денег (хоть и совсем небольших). Если симку все-равно выбрасывать - можно сэкономить. Наверное ж это не единственный косяк - а косяком больше или косяком меньше какая уже разница.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогі формучани, я вже всю голову собі зламав з вибором профіля для стель. Тикніть мене лицем в профіль, який потрібно купити і щоб був в першу чергу якісний (заглушки, кріплення, кутові з'єднання), надійний, працював так як потрібно. Такий, який ви б собі монтували б.

 

В мене практики як у електрика дуже багато, але з профілем ніколи не працював і не хочеться вибрати і купити що не будь. На сьогоднівшній день палітра профілів просто зашкалює і вибрати з першого разу те що буде дійсно якісне дуже важко, а ще важче не передплатити... Так як ціни на профіль просто шокують, так як люди один і той самий профіль можуть продавати від 20 до 200 грн/м.

 

Лед стірічка 10Вт/м.

Планується в порядку 80м профіля використати.

Є участки видимі, я думаю, що для них потрібний матовий розсіювач, а для не видимих можливо взяти прозорий?

 

Допоможіть будь-ласка!!!

 

P.S.

Можливо хтось є зі Львова, то підскажіть куди можна під'їхати і пощупати профіль руками...

Змінено користувачем malyshka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене практики як у електрика дуже багато.

Є участки видимі, я думаю, що для них потрібний матовий профіль, а для не видимих можливо взяти прозорий?

 

Почніть з вивчення матчастини: не профіль, а розсіювач буває або матовий або прозорий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почніть з вивчення матчастини: не профіль, а розсіювач буває або матовий або прозорий.

Вибачте, помилився, але ви так і не відповіли на моє запитання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, помилився, але ви так і не відповіли на моє запитання...

 

Я довірився в цьому питанні Svet_LED і не жалкую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я довірився Svet_LED і не жалкую.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Я довірився в цьому питанні Svet_LED і не жалкую.

 

Це все добре, що є кому довіритися на цьому форумі, але моє запитання не про це. Дякую, що ви намагаєтеся відповісти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це все добре, що є кому довіритися на цьому форумі, але моє запитання не про це.

 

Я думаю, що тикнути лицем йому до снаги. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от malyshka

Це все добре, що є кому довіритися на цьому форумі, але моє запитання не про це.

Я думаю, що тикнути лицем йому до наснаги.

 

Чесно, я вас не розумію... Дякую за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...