Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Зачем вам солнечные панели?

У меня стоит 2 кВт ИБП с 4 шт гелевых 120 аккума. Подключено все верхнее освещение + ТВ+ роутер. Сижу смотрю телек и не замечаю отсутствия электрики.

Система расчитана на 5-6 часов работы.

 

После 5-6 часов Вы что делаете, если отсутствует электрика? Я с панелями продолжаю смотреть тэлек, холодильник работает, станция качает. Ну то такое)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После 5-6 часов Вы что делаете, если отсутствует электрика? Я с панелями продолжаю смотреть тэлек, холодильник работает, станция качает. Ну то такое)))

 

Через час-два свет включают. Живу в городе. :)

Предпочитаю покупать эл по 1,68 грн, а не сам у себя по зеленому тарифу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через час-два свет включают. Живу в городе. :)

Предпочитаю покупать эл по 1,68 грн, а не сам у себя по зеленому тарифу :)

 

Все бывает, отключат на 10-15 часов в городе, тогда мнение будет меняться. А покупать по 1,68 грн с панелями могли бы сами у себя, т.е. никому ни чего не отдавая за свет выработанный самим собой)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заканчиваю оформление 30-ки на земле.

Гложит мысль докупить еще 20 квт мощности и поставить еще систему на крышу по тарифу этого года “до 50 квт”, с еще одним счетчиком. На сколько реально? Кто что думает? У кого два тарифа оформлено, поделитесь схемой подключения счетчиков. Инфы крайне мало по этому поводу.

Спасибо.

Відповідь на ваше питання є у Постанаві НКРЕКП № 170 від 27.02.2014 "Про затвердження Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств" у п.п. 1-3 розділу IV:

У разі якщо на об'єкті побутового споживача встановлені та введені в експлуатацію генеруючі установки, до яких мають застосовуватися різні коефіцієнти "зеленого" тарифу, на такому об'єкті має бути забезпечений окремий комерційний облік виробленої електричної енергії за кожною установкою, для якої застосовується окремий коефіцієнт "зеленого" тарифу, та окремий комерційний облік електричної енергії, що споживається приватним домогосподарством.

2. Для визначення обсягу електричної енергії, відпущеної з мереж приватного домогосподарства побутового споживача, що перевищує місячне споживання електроенергії таким приватним домогосподарством, електропостачальник використовує двонаправлений засіб обліку активної електричної енергії, що обліковує окремо обсяги відпущеної в електричну мережу та отриманої з електричної мережі електричної енергії, а також (опціонально) сальдо між ними.

Якщо на об'єкті побутового споживача встановлені та введені в експлуатацію генеруючі установки, до яких мають застосовуватися різні коефіцієнти "зеленого" тарифу, допускається використання двох однонаправлених засобів обліку зі стопорами зворотного ходу, що обліковують окремо обсяги відпущеної в електричну мережу та отриманої з електричної мережі електричної енергії приватним домогосподарством за календарний місяць.

3. Улаштування вузла обліку, зокрема придбання, встановлення та підключення засобу обліку, обладнаного інтерфейсом передачі даних про обсяги та напрями перетоків електричної енергії (у тому числі із вбудованим або зовнішнім модемом GSM зв’язку, який є складовою локального устаткування збору та обробки даних), здійснюється електропостачальником за рахунок побутового споживача як замовника послуги з улаштування вузла обліку.

Організація каналів передачі даних, зберігання та обробка інформації здійснюються за рахунок електропостачальника.

 

 

А СЕС на 30 кВт, якось оформляли, як кап. споруду чи так приймають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:(

 

А как это у Вас после 14:00 показывает "0"?

А вы внимательно посмотрите на все параметры(сеть, батарея, ток ее поддержания) ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три панели мало. Смотрите рабочее напряжение инвертора по входу дс и напряжение панелей.

 

 

Заканчиваю оформление 30-ки на земле.

Гложит мысль докупить еще 20 квт мощности и поставить еще систему на крышу по тарифу этого года “до 50 квт”, с еще одним счетчиком. На сколько реально? Кто что думает? У кого два тарифа оформлено, поделитесь схемой подключения счетчиков. Инфы крайне мало по этому поводу.

Спасибо.[/quote

 

В мене буде два тарифи,зразу скажу,якщо ви будете перший з двома тарифами в області,то буде геморой ще той....Так було в мене,ні хто не чого не знає,робив роздруківки закону та постанови,показував,доказував, але ще не все ясно,як вони мають це все довести до кінця 592433062_.thumb.png.a2cf3bfb30ce42d8e7e90457e7a281ec.png Ось така має бути схема підключення лічильників,два лічильники,на один особовий рахунок....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После 5-6 часов Вы что делаете, если отсутствует электрика? Я с панелями продолжаю смотреть тэлек

Особенно в вечернее время, да? Фонариком на панельки подсвечиваете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 кВт СЭС я ввела в эксплуатацию в 15 году

И как только ввела 10 - сразу же подписали разрешение на 30

Наращивала до 30 уже в 16 году

Но на два счетчика так и не решилась

И не столько по финансовым соображениям

Сколько по соображениям

Сохранённых нервов

Так что выплаты на 30 кВт получаю по тарифам 16 года

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ровнееской области был град с яйцо, есть у кого сведения, как пережили это панели?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя 30-ка это Хуавей 30квт + 48 америсолар.

Документы успел подать 14.05.19, в пятницу поеду подписывать договор, подробностей не знаю. Как споруду не оформлял и не хочу. Считаю, что проскочил перед законом, но есть нюансы.

Мало времени остается на покупку мощности и оформление.

Хотя в принципе, тариф следующей пятилетки тоже окупный, если без потребления.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Документы успел подать 14.05.19, в пятницу поеду подписывать договор, подробностей не знаю.

14.05.19 документи на підняття потужності? Потужність підіймали за тарифом для споживання чи для генерації? Як підпишете договір і взнаєте подробиці, будь-ласка, напишіть що як)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потужність підіймали за тарифом для споживання чи для генерації?

Нема різниці,я писав на генерацію,вони все рівно рахують споживання.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ушел, скучно у вас стало!

Роман, предложите мне гибридную систему до 8 кВт. Самый мощный электроспоживач - насос 1,1 кВт. Я так понимаю ему для старта нужно в 4-6 раз большую мощность?

 

Спасибо!

Если не хотите со мной связываться, прошу так и написать, не буду зря тратить время!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ушел, скучно у вас стало!

Роман, предложите мне гибридную систему до 8 кВт. Самый мощный электроспоживач - насос 1,1 кВт. Я так понимаю ему для старта нужно в 4-6 раз большую мощность?

 

Спасибо!

Если не хотите со мной связываться, прошу так и написать, не буду зря тратить время!

да я не знаю что Вам предлагать.

 

Чтобы обсудить все тонкости гибридки еще нужно пару недель.

 

Начнем с цены. На вскидку 15-17т.дол. Нужно продолжать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема різниці,я писав на генерацію,вони все рівно рахують споживання.....

Виходить, всюди по різному) Адже підвищення потужності для виробництва електроенергії є нестандартним приєднанням й у більшості регіонів ставка плати за нього значно вища ніж за стандартне. Тому й цікавлюся)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вскидку 15-17т.дол. Нужно продолжать?

Ок, не вопрос!

Спасибо, я пока поиском умею пользоваться. Видел, что дороже, но не на столько!

 

Добавлено через 9 минут

ЗЫ: а может на 5 кВт видел!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, всюди по різному) Адже підвищення потужності для виробництва електроенергії є нестандартним приєднанням й у більшості регіонів ставка плати за нього значно вища ніж за стандартне. Тому й цікавлюся)

 

Не создавайте проблему на ровном месте. Подводите мощность на потребление, это стандартное подключение. Потом оформляете ЗТ. Я так делал. Мощность есть, документы подал на ЗТ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, всюди по різному) Адже підвищення потужності для виробництва електроенергії є нестандартним приєднанням й у більшості регіонів ставка плати за нього значно вища ніж за стандартне. Тому й цікавлюся)

 

Це у вас не вірна інформація, В кожній області свій тариф,це так опубліковано в постанові НКРЕ,в містах більше в селах менше.....Також в постановах НКРЕ ,чітко розписано,коли стандартне приєднання,а коли ні....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це у вас не вірна інформація, В кожній області свій тариф,це так опубліковано в постанові НКРЕ,в містах більше в селах менше.....Також в постановах НКРЕ ,чітко розписано,коли стандартне приєднання,а коли ні....

Те, що в кожній області для стандартного приєднання, а для нестандартного ще й в районі свій тариф - я знаю. І, подекуди, в сільській місцевості він більший, ніж у місті.

Я про те, що підняття потужності для приєднання генеруючих установок не є стандартним приєднанням. Відповідно до ст. 1 чинного ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про електроенергетику":

стандартне приєднання - приєднання електроустановки (крім електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії) замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, яке диференціюється за ступенями потужності: перший ступінь - до 16 кВт включно; другий ступінь - від 16 кВт до 50 кВт включно; третій ступінь - від 50 кВт до 160 кВт включно;

 

Можливо, є ще якісь офіційні документи де зазначено інше? Бо таке явище у нас, на жаль, не рідкість)

 

Добавлено через 1 час 29 минут

Не создавайте проблему на ровном месте. Подводите мощность на потребление, это стандартное подключение. Потом оформляете ЗТ. Я так делал. Мощность есть, документы подал на ЗТ.

Ну і в мене, майже, так виходить) Я підняв потужність для споживання й задумався про зелений тариф, а тут на тобі, внесли поправки, що на землі без "геморою" не поставиш і до вступу їх в силу змонтувати все щоб працювало(як цього вимагає закон), ну ніяк би не встиг. Ось і цікавлюсь, яка у Вас історія і як збираєтесь оформляти? Бо, як бачу, в кожному РЕСі чи Обленерго по різному) Ви, я так зрозумів, 14.05.19 вже подали заяву на введення в експлуатацію СЕС? Чи тільки на підняття потужності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і в мене, майже, так виходить) Я підняв потужність для споживання й задумався про зелений тариф, а тут на тобі, внесли поправки, що на землі без "геморою" не поставиш і до вступу їх в силу змонтувати все щоб працювало(як цього вимагає закон), ну ніяк би не встиг. Ось і цікавлюсь, яка у Вас історія і як збираєтесь оформляти? Бо, як бачу, в кожному РЕСі чи Обленерго по різному)

 

в КОЭ ответ такой - до конца года наземные принимать, но зарегить консрукцию как навес желательно. Но оф.бумаг пока нет. Данная вводная основана на рекомендации НКРЕ, другой вопрос как к этой рекомендации относятся в других областях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в КОЭ ответ такой - до конца года наземные принимать, но зарегить консрукцию как навес желательно. Но оф.бумаг пока нет. Данная вводная основана на рекомендации НКРЕ, другой вопрос как к этой рекомендации относятся в других областях.

Так весь сенс в тому, щоб не заморочуватись з тим оформленням як кап. споруду, оскільки це час, гроші, нерви й ніхто толком не знає, як це зробити.

В тому, то й справа, що офіційних документів поки немає, а всюди це питання вирішують по різному... велике поле для маніпуляцій:(

Ось і розпитую хто що знає, на що спираються при оформленні, можливо вже десь є офіційні вказівки, як, що і куди)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

hrpankov

у Вас угол наклона 33,5° .... почему вибрали именно такое значение?
35°должен быть угол...

смотрел везде вроде для Киевской 35 и ещё прогу ковырял вот эту вот онлайн калькулятор... понимаю что лучше изменяемый угол а в идеале на системе слежения трекере, но у меня навес для авто и сэс... как то так, а зимой угол больше должен быть.

re.jrc.ec.europa.eu/pvgis/apps4/pvest.php?map=africa&lang=en

Змінено користувачем Джуль Барс
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35°должен быть угол..

 

Всесезонний кут на 40 градусів краще був би.....Я собі 38 градусів зробив.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

hrpankov

, но у меня навес для авто и сэс... как то так, а зимой угол больше должен быть. rl]

можно предосмотреть "потолок" у навеса и возможность ступенчато (раз в месяц) изменять угол наклона ... ети Ваши усилия Вам отблагодаряться в кошелек ...

 

летом 33,5°

зимой 33,5+23,5+23,5=?

весной, осенью 33,5+23,5=?

 

пп: о кошелке речь ведем, да?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...