Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

В том то и дело,скажем 10.07. - был установлен 2-х направленный счетчик с 00 показаниями и так же составлен акт осмотра, 15.07. был подписан договор ЗТ,на днях на почту пришел акт за минусом 700 квт.(это генерация с 10 по 15.07.),позвонил в ОблРЭС(так как они подают показания),объясняют ,что оплата должна быть с момента подписания договора ЗТ,на вопрос а где и кому улетели 700 квт.,ни кто вразумительно ответить не смог ,что делать?

Все логично что с момента подписания должны насчитывать, нет договора купли-продажи нет никакой продажи.

Я включил генерацию с момента подписания, хотя сам счетчик был установлен за несколько месяцев до подписания. Пока генерация была включена на внутреннее потребление в сеть было сгенерировано несколько кВт. за которые мне таки заплатили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том то и дело,скажем 10.07. - был установлен 2-х направленный счетчик с 00 показаниями и так же составлен акт осмотра, 15.07. был подписан договор ЗТ,на днях на почту пришел акт за минусом 700 квт.(это генерация с 10 по 15.07.),позвонил в ОблРЭС(так как они подают показания),объясняют ,что оплата должна быть с момента подписания договора ЗТ,на вопрос а где и кому улетели 700 квт.,ни кто вразумительно ответить не смог ,что делать?

 

А ви читали постанову НКРЕ 229 від 25.02.2016 р.?.....Там чітко прописано,коли рахується запуск СЕС.....

 

 

1. Встановлення елементів електричного обладнання генеруючої установки (генеруючих установок) приватного домогосподарства здійснюється побутовим споживачем відповідно до рекомендацій заводів-виробників цього обладнання, визначених у технічній документації (паспортах електричного обладнання), та з дотриманням правил улаштування електроустановок.

Інверторне устаткування, яке забезпечує паралельну роботу генеруючої установки (генеруючих установок) приватного домогосподарства з енергосистемою, не повинно погіршувати параметри якості електричної енергії електропостачальника.

2. Після встановлення або технічного переоснащення генеруючої установки побутовий споживач письмово повідомляє електропостачальника про це заявою-повідомленням за формою, наведеною в додатку 1 до цього Порядку.

Генеруюча установка у приватному домогосподарстві вважається введеною в експлуатацію з дати подання (відправлення) заяви-повідомлення.

 

Так що можете повоювати за свої гроші,а там певно гарно сума....( не зарахували 700 кВт\год,а це десь 3,5 тис грн,за цю суми можна і воювати)......Я би на вашому місті,зробив роздруківку з постанови,та показав би цим,хто вам таке говорив та сказав би що буду звертатися в НКРЕ,повірте,була би зовсім друга мова....

 

Добавлено через 8 минут

принять и простить...

был в такой же ситуации, просто забудьте

 

Це ви по принципу,не втрачайте куме сили,опускайтеся на дно...А це ви даремно,не знаю яка у вас виходила сума,а попсувати їм нерви треба було.....

 

Добавлено через 10 минут

Все логично что с момента подписания должны насчитывать, нет договора купли-продажи нет никакой продажи.

Я включил генерацию с момента подписания, хотя сам счетчик был установлен за несколько месяцев до подписания. Пока генерация была включена на внутреннее потребление в сеть было сгенерировано несколько кВт. за которые мне таки заплатили

 

Це хибна думка....Ви теж напевно не читали постанову та втратили свої законні гроші...Я коли собі змонтував СЕС,то лічильник встановили 29.10,а договір підписаний забрав 7.12,то що,мені треба було чекати підписаного договору?....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви читали постанову НКРЕ 229 від 25.02.2016 р.?.....Там чітко прописано,коли рахується запуск СЕС.....

 

 

1. Встановлення елементів електричного обладнання генеруючої установки (генеруючих установок) приватного домогосподарства здійснюється побутовим споживачем відповідно до рекомендацій заводів-виробників цього обладнання, визначених у технічній документації (паспортах електричного обладнання), та з дотриманням правил улаштування електроустановок.

Інверторне устаткування, яке забезпечує паралельну роботу генеруючої установки (генеруючих установок) приватного домогосподарства з енергосистемою, не повинно погіршувати параметри якості електричної енергії електропостачальника.

2. Після встановлення або технічного переоснащення генеруючої установки побутовий споживач письмово повідомляє електропостачальника про це заявою-повідомленням за формою, наведеною в додатку 1 до цього Порядку.

Генеруюча установка у приватному домогосподарстві вважається введеною в експлуатацію з дати подання (відправлення) заяви-повідомлення.

 

Так що можете повоювати за свої гроші,а там певно гарно сума....( не зарахували 700 кВт\год,а це десь 3,5 тис грн,за цю суми можна і воювати)......Я би на вашому місті,зробив роздруківку з постанови,та показав би цим,хто вам таке говорив та сказав би що буду звертатися в НКРЕ,повірте,була би зовсім друга мова....

 

Добавлено через 8 минут

 

 

Це ви по принципу,не втрачайте куме сили,опускайтеся на дно...А це ви даремно,не знаю яка у вас виходила сума,а попсувати їм нерви треба було.....

 

Добавлено через 10 минут

 

 

Це хибна думка....Ви теж напевно не читали постанову та втратили свої законні гроші...Я коли собі змонтував СЕС,то лічильник встановили 29.10,а договір підписаний забрав 7.12,то що,мені треба було чекати підписаного договору?....

 

Понял,буду изучать мат.часть и буду воевать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час улаштування вузла обліку (засобу обліку) представники електропостачальника надають у двох примірниках для ознайомлення та підписання побутовому споживачу підготовлений та підписаний відповідальною особою електропостачальника договір купівлі-продажу.

Вот и напишите в Облэнерго запрос, почему они нарушают процедуру и скажите что при отсутствии урегулирования спора в течении 3-5 дней будете жаловаться в НКРЕ (они как раз планируют внеочередную проверку поставщиков э/э )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час улаштування вузла обліку (засобу обліку) представники електропостачальника надають у двох примірниках для ознайомлення та підписання побутовому споживачу підготовлений та підписаний відповідальною особою електропостачальника договір купівлі-продажу.

Вот и напишите в Облэнерго запрос, почему они нарушают процедуру и скажите что при отсутствии урегулирования спора в течении 3-5 дней будете жаловаться в НКРЕ (они как раз планируют внеочередную проверку поставщиков э/э )

Подписанный договор купли-продажи не означает, что с момента установки счетчика будут начисления. У нас уже с пол-года начисляют с 1 числа следующего месяца после установки счетчика и прописывают это в договоре. Причем, если светит установка после 20-х чисел, то обязательно оттянут на 2-5 следующего месяца. Итого с 30кВт станции можно подарить до 15тыс.

Аргументация: П. V.4. Постанови: Розрахунковим періодом для встановлення електропостачальнику розміру оплати електричної енергії, виробленої генеруючою установкою (генеруючими установками) приватного домогосподарства, є календарний місяць.

Можно попробовать судиться, но здоровье дороже. Да и с решением суда у нас зачастую можно сходить только в отхожее место.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подписанный договор купли-продажи не означает, что с момента установки счетчика будут начисления. У нас уже с пол-года начисляют с 1 числа следующего месяца после установки счетчика и прописывают это в договоре. Причем, если светит установка после 20-х чисел, то обязательно оттянут на 2-5 следующего месяца. Итого с 30кВт станции можно подарить до 15тыс.

Аргументация: П. V.4. Постанови: Розрахунковим періодом для встановлення електропостачальнику розміру оплати електричної енергії, виробленої генеруючою установкою (генеруючими установками) приватного домогосподарства, є календарний місяць.

Можно попробовать судиться, но здоровье дороже. Да и с решением суда у нас зачастую можно сходить только в отхожее место.

Я понимаю что Одессаоблэнерго наверное более себе на уме чем Запорожье, но почему б не попробывать если есть желание. На счёт судится - я морально себя готовил, но не пришлось, но очень не хотелось. Мне помогло НКРЭ. Причем я кляузничал сразу в Киев, предварительно звонил на горячую линию - консультировался - законные требования / нет.

 

Каждый решает для себя сам - но написать 2 письма много времени не займет- одно в облэнерго второе с ответом в НКРЭ (по эл.почте) и подождать пока бюрократическая машина прокрутится. Главное не нервничать, а относиться к сему процессу как к игре с возможным выигрышем.

Мне в договор прописали оплату с даты установки узла учета. У знакомого в Днепре - точно также.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне в договор прописали оплату с даты установки узла учета. У знакомого в Днепре - точно также.

 

Я СЕС займався два рази,у 2016 р. встановив 10 кВт,у цьому році добавив 20 кВт та у двох випадках мені платили з моменту встановлення лічильника,не бачу тут проблеми,це тільки деякі обли качають свої права.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це хибна думка....Ви теж напевно не читали постанову та втратили свої законні гроші...Я коли собі змонтував СЕС,то лічильник встановили 29.10,а договір підписаний забрав 7.12,то що,мені треба було чекати підписаного договору?....

Ввод станции в эксплуатацию не обязывает покупать у меня электроэнергию это разные вещи, договор купли-продажи совсем другое дело. Хотя пишут что в договоре написано что считают с момента установки счетчика, но от куда же я знал что будет написано в моем договоре?

Не имея на руках договора купли-продажи я генерацию в сеть отключил на всякий случай, не потому что боялся что мне не заплатят за сгенерированное. У меня процедура оформления шла очень туго, через ДВА трехсторонних договора :D я субпотребитель у субпотребителя :D

Я предположил что не имея договора купли-продажи если я буду генерировать в сеть то это будет нарушение что то типа "не законной генерации" и мне могут влепить штраф или воспользоваться этим как поводом отказать или для разрыва договора поставки электроэнергии и как следствие отказ от дальнейшего оформления ЗТ. При отключенной генерации в сеть таки проскочило несколько кВт в течении нескольких месяцев за которые мне таки заплатили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, 20 панелей на один вхід трекера,а трекер має два входи,то потрібно встановити 40 панелей на один трекер,або на два входи.....На другі трекера потім можна буде ставити панелі другої потужності та виробника....

 

 

 

Роблять на 72 панелі конструкцію. Тобто треба мені по 18 на вихід? 36 на трекер. Правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня процедура оформления шла очень туго, через ДВА трехсторонних договора я субпотребитель у субпотребителя

 

То ви тоді так і пишіть,а то вводите людей а оману....

 

Добавлено через 3 минуты

Роблять на 72 панелі конструкцію. Тобто треба мені по 18 на вихід? 36 на трекер. Правильно розумію?

 

Що би щось мені відповісти,треба знати ,які будуть панелі?....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ви тоді так і пишіть,а то вводите людей а оману....

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Що би щось мені відповісти,треба знати ,які будуть панелі?....

 

Risen 315.

Питання було чи можна по 18 ставити на вихід( загальна кількість 72) . Чи ставити по 20 і потім 8 панелей десь доробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ви тоді так і пишіть,а то вводите людей а оману....

 

А я и не ввожу.

Ввод в эксплуатацию станции не обязывает выкупать энергию, это же логично, обязательства появляются с момента заключения договора купли продажи. А что будет написано в будущем договоре конкретного облэнерго неизвестно, будут выкупать с момента установки счетчика или с конкретной даты после заключения договора.

Тут же люди отписались что у всех по разному....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут же люди отписались что у всех по разному....

 

У всіх по різному,але закон один,тому треба орієнтуватися на нього,та відбивати гроші....

 

Добавлено через 1 минуту

Питання було чи можна по 18 ставити на вихід( загальна кількість 72) . Чи ставити по 20 і потім 8 панелей десь доробити.

 

Ставте зразу по 20,не ускладнюйте собі життя. Буде й нормальне завантаження інвертора....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У всіх по різному,але закон один,тому треба орієнтуватися на нього,та відбивати гроші....

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Ставте зразу по 20,не ускладнюйте собі життя. Буде й нормальне завантаження інвертора....

 

 

Все таки не зрозуміло.

Інвертор Huawei 30

Панелі вдалося Rizen 320 взяти.

Чому не можна на вихід ставити ,наприклад 17-18,а треба 20-22?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все таки не зрозуміло.

Інвертор Huawei 30

Панелі вдалося Rizen 320 взяти.

Чому не можна на вихід ставити ,наприклад 17-18,а треба 20-22?

Треба було с початку розібратися як воно ото працює, а потім купляти обладнання.

 

При 17-18 панелях буде втрата на ККД інвертора, тобто він буде грітися. Він і так гріється, а при такій кількості ще більше гріється. Оптимальним є 20-22шт.

 

І з огляду на це не завжди є доцільність в самих потужних панелях, а бажано правильно конфігурацію зібрати, тоді навіть з меньше потужними отримаєте більше ефективності.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба було с початку розібратися як воно ото працює, а потім купляти обладнання.

 

При 17-18 панелях буде втрата на ККД інвертора, тобто він буде грітися. Він і так гріється, а при такій кількості ще більше гріється. Оптимальним є 20-22шт.

 

І з огляду на це не завжди є доцільність в самих потужних панелях, а бажано правильно конфігурацію зібрати, тоді навіть з меньше потужними отримаєте більше ефективності.

 

 

Ви мене недооцінюєте.

Я ще нічого не купив,а зробив металоконструкцію. Тому і питаю конкретно скільки треба панелів 320Ват на вихід . Інвертор 30Квт.

Якщо вважається 20-22 так і поставлю на 1 вихід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мене недооцінюєте.

Я ще нічого не купив,а зробив металоконструкцію. Тому і питаю конкретно скільки треба панелів 320Ват на вихід . Інвертор 30Квт.

Якщо вважається 20-22 так і поставлю на 1 вихід.

 

А на какое финальное количество панелей Вы рассчитываете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на какое финальное количество панелей Вы рассчитываете?

 

 

Достикую скільки буде треба,тому фінального не знаю. Поки є 68.

Потім доставлю ще .Питання скільки треба мінімально щоб запустити?

 

Бо ТУ чекати довго,це всі знають. Потім докуплю панелі одразу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достикую скільки буде треба,тому фінального не знаю. Поки є 68.

Потім доставлю ще .Питання скільки треба мінімально щоб запустити?

 

Бо ТУ чекати довго,це всі знають. Потім докуплю панелі одразу

 

мінімально щоб запустити - 15шт

 

а щоб ефективно і не витрачати зайві кошти, то вже інша історія

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Але мені потрібна ефективність в майбуньому)) я поняв , по 20 буду ставити))

 

по 20 вірно. Панелі Халфселли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достикую скільки буде треба,тому фінального не знаю. Поки є 68.

Потім доставлю ще

 

Якщо плануєте ставити 120 панелей(20*6 =120),то робіть зразу столи чи стіл на всі панелі,повірте,потім достиковувати буде важко та не зручно....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...