Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

А в чому проблема? Якщо на ділянці сестри є будинок,то ні яких проблем,якщо нема,то не дозволять. Можливий варіант,якщо ви його оформите на себе на одне домогосподарство,то тоді можна будувати СЕС ....

Згідно постанови НКРЕ 229.

3. Побутовий споживач має право:

1) встановлювати у своєму приватному домогосподарстві генеруючу установку (генеруючі установки), загальна величина встановленої потужності якої (яких) не перевищує 30 кВт, але не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією;

 

об’єкт побутового споживача – житловий будинок (частина будинку), квартира, будівля, що знаходиться за однією адресою та належить одній фізичній особі або декільком фізичним особам на правах власності або користування;

побутовий споживач електричної енергії (далі – побутовий споживач) – фізична особа, яка використовує в приватному домогосподарстві електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та комерційну діяльність;

приватне домогосподарство – об’єкт побутового споживача, на якому електрична енергія використовується відповідно до укладеного договору про користування електричною енергією;

 

Десь так....

 

 

Так збираюся приєднати ,іншого шляху немає.Ділянка пуста. Скільки це часу займає приблизно,приєднати ділянку?

Офоррмляю оцінку зараз

 

ТУ на 17квт є.

Змінено користувачем Ollix
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так збираюся приєднати ,іншого шляху немає.Ділянка пуста. Скільки це часу займає приблизно,приєднати ділянку?

Офоррмляю оцінку зараз

 

ТУ на 17квт є.

 

Якщо буде одна ділянка,то зразу збільшуйте ТУ до 30 кВт та робіть наземну на 30 кВт,президент вже підписав закон,так що все дозволено.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо буде одна ділянка,то зразу збільшуйте ТУ до 30 кВт та робіть наземну на 30 кВт,президент вже підписав закон,так що все дозволено.....

 

и доплачивайте за 13 квт :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите пожалуйста у меня есть право власности на 1/3 дома а 2/3 принадлежит родственнику это все на одном адресе и на этом адресе уже есть ЗТ(подключен ) на 30Квт.Возможно ли создать новый счет на электроенергию в облэнерго на 1/3 этого дома которая находится в моей собственности и подключить ЗТ?кто сталкивался с таким прошу откликнуться .спасибо

 

Добавлено через 42 секунды

где читать закон 10357? а то на сайте рады пишет законопроект.спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66034

 

Після позитивного голосування у Верховній Раді законопроект перетворюється на закон. Дивіться внизу хронологію. Сам Закон можна скачати по лінку на тій же сторінці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, відповідно до прийнятих змін яка зараз процедура підключення наземної СЕС до вже існуючої на даху? Як колись, чи...?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, відповідно до прийнятих змін яка зараз процедура підключення наземної СЕС до вже існуючої на даху? Як колись, чи...?

 

Ні чого не помінялось,в мене було 10,добавив 20 кВт,ні яких змін.......

 

Добавлено через 4 минуты

Решил +3 пока)) Или до 30 добавить?

 

Якщо є бабло,то робіть зразу 30 кВт. Це я вам з особистого досвіду...

 

Добавлено через 6 минут

Скажите пожалуйста у меня есть право власности на 1/3 дома а 2/3 принадлежит родственнику это все на одном адресе и на этом адресе уже есть ЗТ(подключен ) на 30Квт.Возможно ли создать новый счет на электроенергию в облэнерго на 1/3 этого дома которая находится в моей собственности и подключить ЗТ?кто сталкивался с таким прошу откликнуться .спасибо

 

На мій погляд,якщо у вас є право на власність,то ви маєте право на особистий лічильник,а якщо буде особистий лічильник,то вам не мають право відказати на монтаж СЕС...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні чого не помінялось,в мене було 10,добавив 20 кВт,ні яких змін.......

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

Якщо є бабло,то робіть зразу 30 кВт. Це я вам з особистого досвіду...

 

Добавлено через 6 минут

Скажите пожалуйста у меня есть право власности на 1/3 дома а 2/3 принадлежит родственнику это все на одном адресе и на этом адресе уже есть ЗТ(подключен ) на 30Квт.Возможно ли создать новый счет на электроенергию в облэнерго на 1/3 этого дома которая находится в моей собственности и подключить ЗТ?кто сталкивался с таким прошу откликнуться .спасибо

 

На мій погляд,якщо у вас є право на власність,то ви маєте право на особистий лічильник,а якщо буде особистий лічильник,то вам не мають право відказати на монтаж СЕС...

 

 

Власне був в Ремі ,підсказали написати завтра заяву про підвищення квт. А поки приєдную ділянки,то і одразу новий договір оформлю.

А які є інвертори? 20,25 і 30?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які є інвертори? 20,25 і 30?

 

Які написали,такі і є......Але якщо не напряг з грішми,то краще брати два 10+20,15+15кВт,це на випадок,якщо один зіпсується,другий працює......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Регистрация там тупейшая.

Однако, бойтесь своих желаний, я зарегистрировался, и что ...

Теперь не знаю что делать с этим счастьем ...

Вводить можно только известные бренды, а так, по рабоче-крестьянски, индейская народная изба получается, фигвам называется.

Там можно добавлять панели. Когда задите в окно выбора панели, то там есть плюсик и добавляете панель со своими характеристиками

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які написали,такі і є......Але якщо не напряг з грішми,то краще брати два 10+20,15+15кВт,це на випадок,якщо один зіпсується,другий працює......

 

 

Дають на 30 квт ТУ. Головне платити кошти.

Хотів на 25,але оскільки можна на 30 то роблю.

Тепер яку наземну конструкцію робити з планом що зараз поставлю 40 панелів по 315 Risen.

А навесні ще добавлю. Тільки вже враховувати панелу на 350Вт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер яку наземну конструкцію робити з планом що зараз поставлю 40 панелів по 315 Risen.

А навесні ще добавлю. Тільки вже враховувати панелу на 350Вт?

 

Можна врахувати і на 350 Вт,але головне треба пом*ятати,що на трекер в інверторі,потрібно підключати завжди панелі одного виробника,тобто,якщо у інвертора 3 трекери,по два входи на кожний трекер,то на кожний вхід трекера повинні бути панелі одного виробника для того,що би нормальна (по максимуму) була генерація.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна врахувати і на 350 Вт,але головне треба пом*ятати,що на трекер в інверторі,потрібно підключати завжди панелі одного виробника,тобто,якщо у інвертора 3 трекери,по два входи на кожний трекер,то на кожний вхід трекера повинні бути панелі одного виробника для того,що би нормальна (по максимуму) була генерація.....

 

 

Дуже дякую за цінну пораду. Інвертор Huawei 30квт. То скільки мені панелів зараз поставити,поки все роблю ? На трекер 20 панелів ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То скільки мені панелів зараз поставити,поки все роблю ? На трекер 20 панелів ?

 

Ні, 20 панелей на один вхід трекера,а трекер має два входи,то потрібно встановити 40 панелей на один трекер,або на два входи.....На другі трекера потім можна буде ставити панелі другої потужності та виробника....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да хаувей 33ктл-а вообще можно грузить и грузить. У меня по 24 панели на трекер. Сейчас стоит общая 36кВт панелей, собираюсь ещё поле поставить чтоб 42 кВт общая мощность панелей была. Но у меня на поля на трёх сторонах, восток юг и запад.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всём привет,у меня вопрос к бывалым,с какого числа считается запущенной

СЭС и идёт отсчёт генерации,с дня установки двухнаправленного счётчика или числа подписания договора Зелёного тарифа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C установки счетчика обычно, и еще потом должен быть акт осмотра вашей станции(на соответствие заявленным в заявке параметрам, наклейку инвертора фотографируют).

Но показатели наработки со счетчика идут в зачет всегда(после параметризации установлен 0).

Змінено користувачем Andrey Melnick
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Запорожье начисляется за генерацию с момента установки двунаправленного счётчика. Я договор на З.т. подписал спустя месяц после установки счётчика, выплата была с момента установки счётчика.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C установки счетчика обычно, и еще потом должен быть акт осмотра вашей станции(на соответствие заявленным в заявке параметрам, наклейку инвертора фотографируют).

Но показатели наработки со счетчика идут в зачет всегда(после параметризации установлен 0).

 

В том то и дело,скажем 10.07. - был установлен 2-х направленный счетчик с 00 показаниями и так же составлен акт осмотра, 15.07. был подписан договор ЗТ,на днях на почту пришел акт за минусом 700 квт.(это генерация с 10 по 15.07.),позвонил в ОблРЭС(так как они подают показания),объясняют ,что оплата должна быть с момента подписания договора ЗТ,на вопрос а где и кому улетели 700 квт.,ни кто вразумительно ответить не смог ,что делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том то и дело,скажем 10.07. - был установлен 2-х направленный счетчик с 00 показаниями и так же составлен акт осмотра, 15.07. был подписан договор ЗТ,на днях на почту пришел акт за минусом 700 квт.(это генерация с 10 по 15.07.),позвонил в ОблРЭС(так как они подают показания),объясняют ,что оплата должна быть с момента подписания договора ЗТ,на вопрос а где и кому улетели 700 квт.,ни кто вразумительно ответить не смог ,что делать?

 

принять и простить...

был в такой же ситуации, просто забудьте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...