Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

по 20 вірно. Панелі Халфселли?

 

 

Саме так. Потужність панелів же зростає кожен місяць.

 

Добавлено через 52 секунды

Якщо плануєте ставити 120 панелей(20*6 =120),то робіть зразу столи чи стіл на всі панелі,повірте,потім достиковувати буде важко та не зручно....

 

 

Так але столи нерівні по потужності. Один буде мати 300 другі 500....

Змінено користувачем Ollix
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Потужність панелів же зростає кожен місяць.

 

..

 

Скажу так, на 99% це обман зору.

 

Не потужність зроста, а щільність монтажу. Кремній інший не став за останні роки. А навчилися технологічно з нього витягувати більше.

 

А можна я проведу аналогію. Який мотор надійніший - атмосферний , чи той же самий з бітурбо?

 

Для зняття більшої потужності з кв.м сели розміщають з мінімальними зазорами, ріжуть їх навпіл, а то й ще на менші частки, бусбарів ставлять все більше. Все для того щоб видати для Вас максимум з того кристалу.

 

А що робити. Китайці молодці, дають нам те в що ми віримо:D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажу так, на 99% це обман зору.

 

Не потужність зроста, а щільність монтажу. Кремній інший не став за останні роки. А навчилися технологічно з нього витягувати більше.

 

А можна я проведу аналогію. Який мотор надійніший - атмосферний , чи той же самий з бітурбо?

 

Для зняття більшої потужності з кв.м сели розміщають з мінімальними зазорами, ріжуть їх навпіл, а то й ще на менші частки, бусбарів ставлять все більше. Все для того щоб видати для Вас максимум з того кристалу.

 

А що робити. Китайці молодці, дають нам те в що ми віримо:D

 

Я зрозумів ,Ви праві. Пока буде тоді на 80 конструкція. Тому по 20 буду ставити. Добавлятиму поступово. Мені цікаво а цей інвертор на 30к буде працювати на 20 панелях на початку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зрозумів

ні.....

 

 

Мені цікаво а цей інвертор на 30к буде працювати на 20 панелях на початку?

мені цікаво. А якщо не буде, то хто на себе візьме відповідальність.

 

У Вас є постачальник? Чи то з ОЛХ?

 

Я про що. Сам по собі інвертор працювати буде. 20 самий раз. Але стиль подачі питаннь та самі питання кажуть про те що у Вас нема навіть натяку на знання принципів роботи в сонячній енергетиці.

У Вас є постачальник обладнання, попросіть його супроводжувати Ваш монтаж. Бо якщо Ви там щось накосячите, потім будете шукати винного, а ціна тому може бути дуже велика.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зрозумів ,Ви праві. Пока буде тоді на 80 конструкція. Тому по 20 буду ставити. Добавлятиму поступово. Мені цікаво а цей інвертор на 30к буде працювати на 20 панелях на початку?

 

 

Моя вам порада,якщо ви ще не купили інвертор та панелі,зверніться до Dalet,купіть в нього обладнання,буде вам супровід монтажу та буде вам щастя.....https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4939914&postcount=416

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем вечер добрый,не покидает навязчивая идея из действующей 30 сделать 50,но проскочила не помню от кого информация ,что к 50 -кам применяется фиксированный тариф в грн. и не привязано к курсу евро.,может есть на форуме кто прошёл этот путь и полностью разобрался со всеми вытекающими ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем вечер добрый,не покидает навязчивая идея из действующей 30 сделать 50,но проскочила не помню от кого информация ,что к 50 -кам применяется фиксированный тариф в грн. и не привязано к курсу евро.,может есть на форуме кто прошёл этот путь и полностью разобрался со всеми вытекающими ?

 

Тут вообще вопрос нужно ставить чуть иначе - а сделал ли кто 50кВт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я только на следующей неделе буду платить за мощность.

В законе тариф одинаковый, не вижу нюансов по оплате.

Это когда 30-ку “отменили” НКРЕКП зафиксировала для нее тариф. По логике должны вернуть назад, согласно закону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя вам порада,якщо ви ще не купили інвертор та панелі,зверніться до Dalet,купіть в нього обладнання,буде вам супровід монтажу та буде вам щастя.....www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4939914&postcount=416

 

 

До нього не звернусь,бо я домовився з серйозною фірмою і тримаю слово.

І ціни в них нижчі від вашого Далета. Може перевіримо? Яка ціна гріда Huawei30К?

 

 

 

Мені ваші недоречні вирази непотрібні,бо ви на всьому хочете заробити.

Можна у всьому розібратися ,тепер є моб і інтернет.

Звертатися до Далета це і є олх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені ваші недоречні вирази непотрібні,бо ви на всьому хочете заробити.

 

Да Бог з вами,з чого ви вирішили,що я хочу на всьому заробити? Я такий саме як і ви,так само микався,шукав різні варіанти,попав на сайт до Далета,передзвонив і вирішив всі свої проблеми,сподобалося та другим раджу,вже багато моїх знайомих скористались моєю порадою,вам не подобається,це ваше діло,ні хто ні кого не змушує,а на рахунок ціни,дзвоніть до Далета та взнавайте,я не в курсі.......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До нього не звернусь,бо я домовився з серйозною фірмою і тримаю слово.

І ціни в них нижчі від вашого Далета. Може перевіримо? Яка ціна гріда Huawei30К?

 

 

по перше, наш Далет кому попало не продаэ. Вам не продам. По друге. Ваша серйозна фірма не зна як компонувати поля. І то є велике досягнення набуте мабуть досвідом.

 

І по третє. Хуавей можна взяти і за 1500 і за 3500. Всьому є своя ціна. А чи точно Ви знаєте що вам продають?

 

Добавлено через 2 минуты

Мені ваші недоречні вирази непотрібні,бо ви на всьому хочете заробити.

Можна у всьому розібратися ,тепер є моб і інтернет.

 

Взагалі то людина Вам від чистого серця допомагала. Вам ніде не жме, ні?

 

 

Звертатися до Далета це і є олх.

для декого саме так і буде. Коли ви проявляэте не повагу, коли ви шукаэте шару, шара вас настигне і забере своє. Так завжди бува.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по перше, наш Далет кому попало не продаэ. Вам не продам. По друге. Ваша серйозна фірма не зна як компонувати поля. І то є велике досягнення набуте мабуть досвідом.

 

І по третє. Хуавей можна взяти і за 1500 і за 3500. Всьому є своя ціна. А чи точно Ви знаєте що вам продають?

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Взагалі то людина Вам від чистого серця допомагала. Вам ніде не жме, ні?

 

 

 

для декого саме так і буде. Коли ви проявляэте не повагу, коли ви шукаэте шару, шара вас настигне і забере своє. Так завжди бува.

 

 

 

 

Питання 1- хто мені помагав від чистого серця? Ні одної конкретної відповіді на питання.

 

По інвертору Ви просто з мене смієтеся за 30кв Huawei -1500? Тугриків чи чого? Не робіть з мене дурака,я вмію читати серед слів.

Якщо ви така солідна компанія-чому ви не працюєте зараз ,а відписуєте на форум? Відповідь проста для форумчан - немає клієнтури. А немає - тому що ви нічого не можете чітко сказати. Заказують вам продукцію не на 1000гр,а на 10-20к баксів.А ви як дитина розказуєте загальні фрази які я можу прочитати в вільному доступі. Так ніколи нічого не продасте.:(

 

Ніхто нічого на шару не робить зараз. І спочатку треба думати щоб не попасти на пройдисвітів на олх.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання 1- хто мені помагав від чистого серця? Ні одної конкретної відповіді на питання.

 

По інвертору Ви просто з мене смієтеся за 30кв Huawei -1500? Тугриків чи чого? Не робіть з мене дурака,я вмію читати серед слів.

Якщо ви така солідна компанія-чому ви не працюєте зараз ,а відписуєте на форум? Відповідь проста для форумчан - немає клієнтури. А немає - тому що ви нічого не можете чітко сказати. Заказують вам продукцію не на 1000гр,а на 10-20к баксів.А ви як дитина розказуєте загальні фрази які я можу прочитати в вільному доступі. Так ніколи нічого не продасте.:(

 

Ніхто нічого на шару не робить зараз. І спочатку треба думати щоб не попасти на пройдисвітів на олх.

 

Йо. Ви то серйозно. Ви мабуть не знаете що таке працювати все життя на себе. Коли справа якою ти займаєшся, власна справа, поєднана з життям.

 

Відписуюсь в любий час , і навіть зараз, бо робота то життя, а життя то робота.

 

І роботи (життя) в мене вистачає. :-P

 

А тут спілкуюсь, бо цікаво пізнавати людей. От за вами цікаво спостерігати. Я ж довго не відписувався, чекав на момент, а потім гачечок закинув і витягнув те що й думав.:lol:

 

І про загальні фрази. Можу дати рахунок, там буде вказана сплата за консультацію, сплачуєте і буде вам не загальними фразами а все по поличкам, по папірцям, по ділу. А то ви звикли що знання безкоштовні. Відвикайте, бо я заплатив дорого за них, і продаю їх як товар, це моє право. А ваше право або цим скористатися, або пройти всю науку самому і своєю ціною.

Не подобається, ну то ваша справа. :flag1:

 

А по першому. Відповідей було достатньо. Але якщо ви їх не розумієте... Чия то проблема?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Ollix. Ви так і мені не написали,на чому я хотів заробити? Ви пишете,що ні якої конкретної вам відповіді не на писали? А як вам конкретно дати відповідь,як що нема конкретного питання та ще й не зрозумілі. Як кажуть в народі,які питання,то такі і відповіді. Та взагалі,ви пишете,що домовилися "з серйозною фірмою",ви їм даєте заробити,а за порадами йдете на форум,як на мене ,це дуже дивно,серйозна фірма,а поради не дає,можливо вони ні чого не знають?......
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Ollix. Ви так і мені не написали,на чому я хотів заробити? Ви пишете,що ні якої конкретної вам відповіді не на писали? А як вам конкретно дати відповідь,як що нема конкретного питання та ще й не зрозумілі. Як кажуть в народі,які питання,то такі і відповіді. Та взагалі,ви пишете,що домовилися "з серйозною фірмою",ви їм даєте заробити,а за порадами йдете на форум,як на мене ,це дуже дивно,серйозна фірма,а поради не дає,можливо вони ні чого не знають?......

 

 

Питання було спрямоване не до вас ,як до такого самого покупця як я сам,а до Далета.

Він так і не відповів про вартість Huawei 33К на 4M ,тому що в нього закладено завеликий заробіт напевне. Мені його зробили за 2600$.

 

Ясно що в нього,Далета буде закладений хороший заробіток.

 

давайте ще глянемо: Dalet

"І про загальні фрази. Можу дати рахунок, там буде вказана сплата за консультацію, сплачуєте і буде вам не загальними фразами ,а все по поличкам"

Всім прекрасно відомо ,що СЕРЙОЗНА ФІРМА надає це безкоштовно!!

 

А далі немає про що говорити. Ваш рейтинг опустився до 0.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання було спрямоване не до вас ,як до такого самого покупця як я сам,а до Далета.

 

щось ви полутаэтесья:

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4941299&postcount=4491

в цьому дописі дуже все зрозуміло

 

 

 

 

Він так і не відповів про вартість Huawei 33К на 4M ,тому що в нього закладено завеликий заробіт напевне. Мені його зробили за 2600$.

вау. то є гарна ціна.

про свою промовчу. бо нема сенсу ще більше псувати вам настрій.

 

 

Ясно що в нього,Далета буде закладений хороший заробіток.

ну так ясно ж.

 

 

давайте ще глянемо: Dalet

"І про загальні фрази. Можу дати рахунок, там буде вказана сплата за консультацію, сплачуєте і буде вам не загальними фразами ,а все по поличкам"

Всім прекрасно відомо ,що СЕРЙОЗНА ФІРМА надає це безкоштовно!!

 

а можна повторитися с одним маленьким запитанням: з яким питанням ви прийшли сюди?

 

 

А далі немає про що говорити. Ваш рейтинг опустився до 0.

я ось тут з 2011 року. за чей час вже стільки народу міряло мій рейтинг, ну кожен тиждень хтось новий щось там вимірює. навіть древні почєтатєлі вже десь ділися, а рейтинг все міряють.

 

Міряйте на здоровя! я навіть не проти якщо мінус буде)))

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До нього не звернусь,бо я домовився з серйозною фірмою і тримаю слово.

І ціни в них нижчі від вашого Далета. Може перевіримо? Яка ціна гріда Huawei30К?

 

 

 

Мені ваші недоречні вирази непотрібні,бо ви на всьому хочете заробити.

Можна у всьому розібратися ,тепер є моб і інтернет.

Звертатися до Далета це і є олх.

 

Ну на скільки я розумію,цей пост написаний до мене,ви навіть Далета зробили моїм,хоча він такий мій, як і ваш,так що не викручуйтесь,майте повагу до людей та люди потягнуться до вас. А після цього,нема бажання з вами спілкуватися....

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім прекрасно відомо ,що СЕРЙОЗНА ФІРМА надає це безкоштовно!!

Закінчу фразу: .... за умови купівлі в них обладнання.

Хочу бачити де буде ваша СЕРЙОЗНА ФІРМА, коли щось вийде з ладу.

РS: маю інколи трошки роботи- підчищати після деяких фірм.:beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закінчу фразу: .... за умови купівлі в них обладнання.

Хочу бачити де буде ваша СЕРЙОЗНА ФІРМА, коли щось вийде з ладу.

РS: маю інколи трошки роботи- підчищати після деяких фірм.:beer:

 

Гарантія 10р. Фірма номер 1 в місті. Місто немаленьке,можете додуматися.

І консультація безплатна з попереднім планом була з виїздом на об'єкт.

Після брехливих слів Daleta про інвертор і так далі сміло можна сказати що він підбрехунець з заробітком на інтернеті з довірчивих громадян. Саме таких людей з загальними фразами і треба уникати!

Таких як Dalet на сайті олх багато з понтами...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарантія 10р. Фірма номер 1 в місті. Місто немаленьке,можете додуматися.

І консультація безплатна з попереднім планом була з виїздом на об'єкт.

Після брехливих слів Daleta про інвертор і так далі сміло можна сказати що він підбрехунець з заробітком на інтернеті з довірчивих громадян. Саме таких людей з загальними фразами і треба уникати!

Таких як Dalet на сайті олх багато з понтами...

 

Клас. Давайте ще. Хочете підскажу, я ще продаван ну і так далі в тому руслі.

 

Дак а що ж там з кількість панелей для старта? Питання то звідки взялося як фірма намбер ван?

 

До речі, то я вам зараз привітання , прям з об'єкту

 

IMG-d997ad9f8df65ed399ba70bb66fe9be5-V.thumb.jpg.a97db2e3f6d0c7d06ade3096bb3f7d3d.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дак а що ж там з кількість панелей для старта?

 

Відповідь на це питання "серйозна фірма" поки що не знає,це вони на форумі взнають....:Yahoo!:.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він так і не відповів про вартість Huawei 33К на 4M ,тому що в нього закладено завеликий заробіт напевне. Мені його зробили за 2600$.

 

Богдан Іванів

7 хв.

Мережевий інвертор HUAWEI SUN2000 33KTL

2 550 $

Ternopil

Новий в заводській упаковці. Відправка любим перевізником або самовивіз. Тел. 0963771900

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Богдан Іванів

7 хв.

Мережевий інвертор HUAWEI SUN2000 33KTL

2 550 $

Ternopil

Новий в заводській упаковці. Відправка любим перевізником або самовивіз. Тел. 0963771900

 

Я вам вірю

m.olx.ua/obyavlenie/merezheviy-nvertor-huawei-sun2000-33ktl-a-novyy-setevoy-invertor-IDCtU8y.html#position=3&page=1

 

Це воно? Ви ще забули уточнити що напевне воно йде разом зі 100 панелями і так далі)) беріть на олх. Я вам повірю і на 2500:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...