Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ціни та інше безпосередньо від ...

saftre

Рекомендовані повідомлення

Де у Львові можна дешевше придбати електро-товари(кабель, вимикачі, автомати), сантехніку(ванну, керамічну плитку, умивальник з тумбою), гіпсокартон/профіль, ОСБ плиту, шпаклівку(старт/фініш)? Потрібно практично все для капітального ремонту квартири. Ціни в Епіцентрі не радують...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де у Львові можна дешевше придбати електро-товари(кабель, вимикачі, автомати), сантехніку(ванну, керамічну плитку, умивальник з тумбою), гіпсокартон/профіль, ОСБ плиту, шпаклівку(старт/фініш)? Потрібно практично все для капітального ремонту квартири. Ціни в Епіцентрі не радують...

 

 

Електротовари, теоретично, на Б.Хмельницького напроти Епіцентру.

сантехніку навіть через львівський інет магазин (але до того подивіться вживу, десь в магазинах, щоб точно знати що саме цікавить)

 

Гіпсокартон на гуртівні, була раніше в Малехові, але якщо Вам лише пару листів - не заморочуйтесь і беріть в найближчому магазині - доставка дешевша вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де у Львові можна дешевше придбати електро-товари(кабель, вимикачі, автомати), сантехніку(ванну, керамічну плитку, умивальник з тумбою), гіпсокартон/профіль, ОСБ плиту, шпаклівку(старт/фініш)? Потрібно практично все для капітального ремонту квартири. Ціни в Епіцентрі не радують...

 

по певній групі товару можете звертатись, гуртовня буд макс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де у Львові можна дешевше придбати електро-товари(кабель, вимикачі, автомати), сантехніку(ванну, керамічну плитку, умивальник з тумбою), гіпсокартон/профіль, ОСБ плиту, шпаклівку(старт/фініш)? Потрібно практично все для капітального ремонту квартири. Ціни в Епіцентрі не радують...

 

По електротоварам (кабель, вимикачі, автомати і т.д.) маємо хороші ціни, безкоштовну доставку по Львову від 1000 грн. і тільки сертифікововану продукцію (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По електротоварам (кабель, вимикачі, автомати і т.д.) маємо хороші ціни, безкоштовну доставку по Львову від 1000 грн. і тільки сертифікововану продукцію (ссылка устарела)

 

Це реально ваші ціни?

337de939d385.jpg

 

2х1,5 за 5.83 грн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціни в Епіцентрі не радують...

на днях постала задача купити інсталяцію Geberit.

Вчора був в епіцентрі, там цінника небуло, але рядом було якесь Grohe (воно +- того ж цінового рівня помоєму) за 6000 з гаком.

Зайшов потім рядом в Азов Галичину.. Geberit 5400 :(

Потім ще в Новій Лінії дивився, але там тільки якісь Алкапласт за 4500.

Тут на форумі пропонували Geberit за 4500 вчора. але ще + доставка і трата часу, а треба досить срочно.

 

І от сьогодні пішов на Південний (хоч і не люблю його). В кількох магазинах ціни космос (5000-6000), а в одному була інсталяція, продавець шось там собі порахував з євро на гривню і видав 4487. Ну я і купив :)

 

 

Тому в даний час раджу самому дивитися максимально в різних місцях. Курс нестабільний, десь можуть бути старі запаси по норм ціні, а хтось на відміну від епіцентра (там таке враження що всі цінники ще з курсу 40 за долар лишились) ціну відразу з євро перераховує (а євро падає, та й курс за останні дні впав).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будівельники дали такі ціни:

  • кладка стін із газоблоків - 450-500 грн/м3
  • кладка стін із цегли - 500 грн/м3
  • влаштування перегородок до 200мм - 150 грн/м2
  • влаштування монолітно-залізобетонного перекриття - 200-270 грн/м2

 

може хтось прокоментувати? дорого? нормально?

 

P.S. Будова знаходиться 30 км від Львова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

влаштування монолітно-залізобетонного перекриття мені потягнуло по матеріалу і риштуванню на 43 тис. грн

ще 23 тис. грн. віддати за те що мені налиють і завібрують бетон - я не готовий до цього, та й коштів вже нема таких:(

як на мене то завелика ціна за ту роботу

я на разі буду робити сам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

в пошуку 17 м. куб. бетону для перекриття

 

 

 

ОПАЛУБКИ

 

 

бетононасосу малого

 

все починаючи з 15 квітня

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будівельники дали такі ціни:

  • кладка стін із газоблоків - 450-500 грн/м3
  • кладка стін із цегли - 500 грн/м3
  • влаштування перегородок до 200мм - 150 грн/м2
  • влаштування монолітно-залізобетонного перекриття - 200-270 грн/м2

 

може хтось прокоментувати? дорого? нормально?

 

P.S. Будова знаходиться 30 км від Львова.

 

В мене беруть за тисячку цегли 700грн то з підсобкою, тільки подавай матеріали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто що може порадити по вхідних дверях двохполовинчастих і що скажете про виробника Lvivski?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто що може порадити по вхідних дверях двохполовинчастих і що скажете про виробника Lvivski?

 

Дивно що Львівські хоча робляться в Києві :)

 

Якість їх не знаю, але не раджу брати ті що продаються на Чигоринській (Львів)

Раджу не брати ті в яких лиштва не морозостійка і в яких МДФ не морозостійкі. І основне при таких дверях обовязково має бути метал мінімум 3 мм (інакше гнутись будуть). Замок який іде в комплектації якщо є такий, замінити зразу на нормальний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потратив сьогоднішній день на двері двохполовинчасті: товщина металу найбільша яку зустрів це 2мм як у дверей за 8 тис так і за 17тис, ширину рами брати від 100мм якщо рама не утеплена, а це у більшості виробників до 15тис не є проблема буде самому це зробити або 2-3 банками пінки монтажної чи мінеральною ватою, товщину полотна потрібно брати чим побільше, я зупинився на 80мм, з товщиною МДФ 16мм з обох сторін, ззовні покриті плівкою антивигорання, ребра жорстості практично у всіх 3шт, дивитись на якість ущільнювача та внутрішню ізоляцію(краще вата мінеральна). Ще важливо кількість петель, бажано на двохполовинчасті 3шт.

 

не роблю ставку на бронеякості, оскільки злодію легше буде відкрити мої пластикові вікна чим свердлити серцевину:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
(ссылка устарела) Львів`яни, в разі чого тут можна купити профіль для гіпсокартону CD i UD i т.д. :), маяки штукарні, кутники алюмінієві і фасадні, цокольну планку, всякі кріплення до того. Напряму від виробника. Купував собі для будинку, задоволений якістю і ціною. Але склад фіг знайдеш:) Так шо на здоров`я.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю цеглу півторачку повнотілу М150-М200. Виявляється, що це дефіцит у Львові. Підкажіть, будь ласка, хто знає де шукати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю цеглу півторачку повнотілу М150-М200. Виявляється, що це дефіцит у Львові

Та цього року проблема з цеглою, ціна зросла і купити швидко проблемно. Про півторачку не в курсі, а от одинарну повнотілу взнавав ціни на кінець березня так ніхто не міг нічого путнього сказати. Майстри підказали Вістовицьку цеглу. Є тел. на силці прямо на завод. Так на той період вони сказали,що повнотілу будуть запускати під кінець весни, продаж орієнтовно червень-липень. Можете уточнити у них. Якість НЕповнотілої цегли можете глянути в Новій Лінії.

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Шукаю хорошого плиточника у Львові, прохання поділитись контактами.

 

Опис об'єкту тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=192175

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Шукаю хорошого плиточника у Львові, прохання поділитись контактами.

 

Опис об'єкту тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=192175

 

Вже не актуально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...