Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Я так и не понял ,с 1 апреля цена на газ для населения изменится или

это будет первоапрельской шуткой .

 

Добавлено через 1 минуту

Может кто знает новые тарифы ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так и не понял ,с 1 апреля цена на газ для населения изменится или

это будет первоапрельской шуткой .

 

Добавлено через 1 минуту

Может кто знает новые тарифы ?

 

Следите за новостями.

О повышении сообщат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто знает новые тарифы ?

у нас шутят последние 4 года...

а цена будет в диапазоне 10..13 грн

но в этом году, так в следующем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а цена будет в диапазоне 10..13 грн

но в этом году, так в следующем...

 

МВФ сказал ,что так они "накажут" богатых ,

прям как Робингуды .:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10...13гр- да это полнейший пибзец- Скажу я ВАМ тоарищи!!!!!:flag1:

 

Ну еще не полный,

полный настанет, когда его вообще не станет.

А так, всего лишь европейские цены.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну еще не полный,

полный настанет, когда его вообще не станет.

А так, всего лишь европейские цены.

Ще б перестали за кошти "багатих" роздавати субсидії, тоді було б все зрозуміло.

А то цікаво виходить одним повну ціну, плюс вони податки платять. А іншим газ безвоздмездно - тоесть даром (с) видають за кошти які заплатили перші, та ще й люди працюють за мінімалку, а решту в конверті, або взагалі ніде не працюють офіційно.:flag1: Нарешті збудували комунізм. :lol:

Я б хотів щоб мої податки йшли не на субсидії, а на ремонт доріг хоча б.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б хотів щоб мої податки йшли не на субсидії, а на ремонт доріг хоча б.

А пенсионеры пусть замерзают ,без субсидий .

 

Кстати за дороги Вы платите покупая бензин или дизтопливо (около 40% налога в цене бензина)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пенсионеры пусть замерзают ,без субсидий .

 

Угу.

Якщо б я не бачив хто отримує субсидії, то я б заплакав про бідних пенсів. Окрім пенсіонерів вже сформовано прошарок тих хто працює нелегалом, або має декілька квартир, але отримує субсидію. Я ж кажу збудували комунізізмь:flag1: кожному по потребами, від кожного за здібностями.

До речі ні моя мати, ні батьки дружини хоч і пенси субсидію не отримують. За свою я сам сплачую комуналку, так як разом живемо. А батьки дружини дрова в пічці палять, щоб газу менше палити.

Так що звиняйте мимо каси.

Кстати за дороги Вы платите покупая бензин или дизтопливо (около 40% налога в цене бензина)
Не питання. Нехай не а дороги, а на лікарні-школи. Короче не стимулювати любителів халяви за рахунок тих хто таки працює.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пенсионеры пусть замерзают ,без субсидий .

 

 

Да все просто - трудоспособному населению субсидии не раздавать а пенсионерам,опять же, в рамках социальной нормы а не по факту "пенсионер"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да все просто - трудоспособному населению субсидии не раздавать а пенсионерам,опять же, в рамках социальной нормы а не по факту "пенсионер"

І з певного віку. За вийнятком пенсіонерів за інвалідністю.

А то є в мене сусід. Вояка пенсіонер. 50 років з хвостиком, але цілком собі з руками і ногами. Все життя жив з податків за те що типа нас захищав. А щойно торкнулось мотнутись на схід, так його не чіпали. Бо він охвіцер. Тягали тих хто рядового складу і тих х то не служив зовсім. А він і далі собі отримує пенсію за те що крепко нас захищав. Щобправда субсидію не отримує. Так як звання і зарплата хороша були. А от ті хто званням понижче? Прапорщики наприклад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І з певного віку. За вийнятком пенсіонерів за інвалідністю.

А то є в мене сусід. Вояка пенсіонер. 50 років з хвостиком, але цілком собі з руками і ногами. Все життя жив з податків за те що типа нас захищав. А щойно торкнулось мотнутись на схід, так його не чіпали. Бо він охвіцер. Тягали тих хто рядового складу і тих х то не служив зовсім. А він і далі собі отримує пенсію за те що крепко нас захищав. Щобправда субсидію не отримує. Так як звання і зарплата хороша були. А от ті хто званням понижче? Прапорщики наприклад?

 

Я мав на увазі пенсіонерів за віком, звісно інваліди також,але цього ніколи не буде((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так и не понял ,с 1 апреля цена на газ для населения изменится или

это будет первоапрельской шуткой .

 

Добавлено через 1 минуту

Может кто знает новые тарифы ?

 

Думаю останется прежней - с МВФ не договорились

Деньги (1млрд евро) даст ЕС - а этих вн.цена газа не очень волнует

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угу.

Якщо б я не бачив хто отримує субсидії, то я б заплакав про бідних пенсів. Окрім пенсіонерів вже сформовано прошарок тих хто працює нелегалом, або має декілька квартир, але отримує субсидію.

 

У меня тоже есть куча знакомых ,имеющих по две машины и работающие за границей , но субсидию получают . Халява сэр , кто ж откажется :Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитал новости по расторжению кантрактов с Газмясом , пишут что может быть новая цена в контракте , на потребителях это как то скажется или всё останется как сейчас .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тягали тих хто рядового складу і тих х то не служив зовсім. А він і далі собі отримує пенсію за те що крепко нас захищав.

Та да, такого гомна пруд пруди.

В окопах сидят электромонтёры да птушники, а товарищи, всю жизнь просидевшие на шее народа - гуляют типа на пенсии.

Стыдоба.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, по теме газа и цены на нег

Если по теме - то и так всё понятно - дешёвый бодяжный газ скоро подорожает до гривен 12. Из хорошего - впереди весна (настоящая, без морозов).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я гадаю, ціна на газ таки виросте. І це станеться при переході на оплату за калорії, а не за куби. Недарма запустили так звану карту якості газу:

utg.ua/utg/media/news/2018/03/gas-quality-ukraine-02-2018.html

При цьому написали: "Наголошуємо, що ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» передає до газорозподільних мереж природний газ належної якості, який відповідає чинному стандарту «ГОСТ 5542-87. Газы горючие природные для промышленного и коммунально-бытового назначения».

При цьому середньозважена нижча теплота згоряння природного газу, що подається Споживачам України, становить більше 8200 ккал/м3 (при нормі стандарту 7600 ккал/м3)."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При цьому написали: "Наголошуємо, що ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» передає до газорозподільних мереж природний газ належної якості,

Балаболы.

Бодяжат по полной программе и не краснеют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брешут по полной программе а идиоты смотрят и верят.

Знания надо получать не из ютуба и педивикии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брешут по полной программе а идиоты смотрят и верят.

Знания надо получать не из ютуба и педивикии.

А из Минстеця? Или вы будете доказывать, что всем просто кажется, что раньше чайник закипал намного быстрее?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А из Минстеця? Или вы будете доказывать, что всем просто кажется, что раньше чайник закипал намного быстрее?

Раньше трава была зеленее, деревья выше, а девки сисястей ©

Простейший способ проверки - сравнение статистики потребления газа в разные периоды СО при прочих равных условиях

За последние 9 лет НИКАКИХ изменений нету. Я веду статистику ежедневно - иду гулять с собакой в одно и тоже время мимо счетчика.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За последние 9 лет НИКАКИХ изменений нету

А кто-то говорит про последние 9 лет?

Лет 5 назад был в России, очень удивился, как быстро закипела вода в кастрюле.

Бодяжат газ на ура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...