Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужна автоматика на распашные ворота

Адвокат

Рекомендовані повідомлення

День добрый. Есть кованные ворота. Открытие внутрь двора. Нужно установить автоматику. Что посоветуете из недорогого? :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День добрый. Есть кованные ворота. Открытие внутрь двора. Нужно установить автоматику. Что посоветуете из недорогого? :beer:

И у меня точно так же (кованые внутрь), присоеденяюсь к вопросу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розмір воріт, які стовпи, де на стовпах розташовані стулки (по центру чи зміщені у двір)?

Автоматика потрібна щоб працювала чи щоб будинок продати і хай потім майбутній власник з нею трахи-трах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня около 3600, завесы посредине между стойками (без ограничителя в обе стороны). Стойки посредине кирпичных столбов (400мм) вплотную.

Для себя но пока рассматриваю только недорогие варианты!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розмістивши ворота посередині цегляного стовпа (до речі, а чому 40 см, а не 38?), Ви вже себе позбавили можливості поставити недорогу автоматику.

ну це якщо без різання стовпа.

лінійна вже не підійде, а ричажка - дуже обмежена кількість двигунів.

ричажна коштує дорожче лінійної.

можливо краще переплатити та поставити якісну, бо просто повірте - не на пустому місці ця різниця у вартості взялася.

розпашної автоматики іншого виробника, ніж італійська Came, просто не існує.

ну для ричажки ще можна подивитися у бік Nice, але краще таки камешна.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассмотрите автоматику Саме. Не самая дешевая автоматика, но эксплуатация распашных ворот - это интересный многолетний процесс, на который так прозрачно намекает Виктор (muvic).

Модель нужно определять по монтажу ворот в проеме, размерам и весу створки, ветровой нагрузке.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(до речі, а чому 40 см, а не 38?)

Будет облицован клинкером, это примерно (не думаю что мм принципиальны)

 

Добавлено через 1 минуту

можливо краще переплатити та поставити якісну

Можлыво! Но это не предмет первой необходимости на стройке, по этому наверное САМЕ будет ждать стабилизации ситуации в стране:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можлыво! Но это не предмет первой необходимости на стройке, по этому наверное САМЕ будет ждать стабилизации ситуации в стране:)

 

а, зрозумів, це Ви зараз хочете поставити дешевеньку, а потім якісну?

ну що ж, "красіво жіть нє запрєтішь".

я, наприклад, не настільки багатий, щоб купувати дешеві товари.

 

поки там не живете і не плануєте ще з рік заселятися, який взагалі сенс ставити автоматику?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки там не живете і не плануєте ще з рік заселятися, який взагалі сенс ставити автоматику?!

Живу уже 5лет, автаматика-ручная:)! но ставить прийдется, жена "сьест" - "у всех на улице есть, а ты как лох с пейджером...:D"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До облицовки клинкером можно подготовить штробу и закладную в столбе для установки линейной автоматики, а потом все красиво облицевать, после этого установить привода. В общем глянуть бы по месту или по фото.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живу уже 5лет, автаматика-ручная:)! но ставить прийдется, жена "сьест" - "у всех на улице есть, а ты как лох с пейджером...:D"

 

Подумайте насколько велика разница в цене между дешевой автоматикой и Саме, разделите на 10 лет.

Мне один клиент сказал, что за раз в ресторане больше тратит).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До облицовки клинкером можно подготовить штробу и закладную в столбе для установки линейной автоматики, а потом все красиво облицевать, после этого установить привода. В общем глянуть бы по месту или по фото.

Спасибо, если можно поподробней! Дом в Александровке, так-что специально ехать наверное не стоит, на бенз потратите, и не факт что Я буду делать в этом году! А фото выложу, потскажете как подготовить, потому что клинкер точно в этом году будет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День добрый. Есть кованные ворота. Открытие внутрь двора. Нужно установить автоматику. Что посоветуете из недорогого? :beer:

ОТКРЫТИЕ НА УЛИЦУ, А НЕ ВО ДВОР. ПЕРЕПУТАЛ РАСПОЛОЖЕНИЕ ПЕТЕЛЬ. ))))))

Размеры:

Высота у столба 161 см

Высота максим 209 см (от земли - 12 см)

Длина створки 145 см

Высота до петли 26 см

Высота до верхней петли 129 см

image.thumb.jpg.abadf9f664637c757d8f24855c4ad9c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, если можно поподробней! Дом в Александровке, так-что специально ехать наверное не стоит, на бенз потратите, и не факт что Я буду делать в этом году! А фото выложу, потскажете как подготовить, потому что клинкер точно в этом году будет!

 

Вырезается в колоне четверть и закрепляется пластина для монтажа автоматики, вторая пластина варится перпендикулярно к первой и служит для поддержки кирпичиков сверху. А вообще сначала посмотрим фото...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТКРЫТИЕ НА УЛИЦУ, А НЕ ВО ДВОР. ПЕРЕПУТАЛ РАСПОЛОЖЕНИЕ ПЕТЕЛЬ. ))))))

...

 

ну, тут можна і лінійну ставити.

тільки будьте готові, що проїзд зменшиться на 20 см з кожного боку, адже двигуни будуть розташовані у отворі.

щоб мінімізувати наслідки від зеншення отвору - можна максимально підняти двигуни наверх, більшість "пузотьорок" буде проїжджати під ними.

але ж, судячи з фото, там не зовсім пузотьорка.

 

якщо розглядати лінійну автоматику, то я б радив комплекти виробника Came, моделі або Krono, або ATI.

дуже надійні, непримхливі двигуни.

Кроно можна поставити без вимикачів кінцевих положень, та розмістити внизу упор, який поєднати з електрозамком, для міцності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну, тут можна і лінійну ставити.

тільки будьте готові, що проїзд зменшиться на 20 см з кожного боку, адже двигуни будуть розташовані у отворі.

щоб мінімізувати наслідки від зеншення отвору - можна максимально підняти двигуни наверх, більшість "пузотьорок" буде проїжджати під ними.

але ж, судячи з фото, там не зовсім пузотьорка.

 

якщо розглядати лінійну автоматику, то я б радив комплекти виробника Came, моделі або Krono, або ATI.

дуже надійні, непримхливі двигуни.

Кроно можна поставити без вимикачів кінцевих положень, та розмістити внизу упор, який поєднати з електрозамком, для міцності.

Виктор, рад, что нашлись (співуча мова збила спонтелику!) )))) глупо получилось с моей стороны, еще раз sorry :beer::D

 

От себя скажу, что Виктор с ребятами поставили мне в прошлом году ролетные ворота в гараже. Тьфу три раза, работают без проблем. Цены демократичные, отношение прекрасное. Так что рекомендую :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адвокат! а зачем было тему создавать если у вас уже есть опыт общения со специалистом? или общение в реале в Киеве уже не модно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адвокат! а зачем было тему создавать если у вас уже есть опыт общения со специалистом? или общение в реале в Киеве уже не модно?

 

Да я банально затерял номер )))) записал просто как Виктор. И потом, конкуренцию никто не отменял :)

Без обид, уверен, что и по Вашим работам есть позитивные отзывы :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я банально затерял номер )))) записал просто как Виктор. И потом, конкуренцию никто не отменял :)

Без обид, уверен, что и по Вашим работам есть позитивные отзывы :)

 

А Викторов в телефоне 17,5 :)

Поэтому советую писать Ворота Игорь тел.......87

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Викторов в телефоне 17,5 :)

Поэтому советую писать Ворота Игорь тел.......87

я чета не пойму такой агрессии в отношении вышеописанного, но спасибо за совет. Признаться, я бы не догадался.))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я чета не пойму такой агрессии в отношении вышеописанного, но спасибо за совет. Признаться, я бы не догадался.))))))

 

Агресии нет, это буквы без эмоциональные.

Виктор по моим чтениям хороший человек и за правду готов порвать и за качество тоже.

Обращяйтесь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задля цікавості подивився кількість контактів.

1348.

є така звичка - зберігати номери та додавати у контакти.

спочатку писав просто "ім'я тип воріт адреса"

потім, коли стали з'являтися клієнти з СтроимДом - до них ще почав додавати "строимдом".

з часом з'ясував, що в мене у тел.книзі є майже 10 контактів виду "Олександр відкотні Осокорки", постала нагальна потреба якось розрізняти. Тому зараз додаю зашивку, а для форумчан - ще Нік на форумі.

Тому зараз стало трохи простіше.

Для людини, яка веде активну життєдіяльність, мати у телефоні кілька контактів з поширеними іменами - немає нічого дивного.

екзотичні імена (анягхалоба джонсон чіді, онугха егочукву, гайя еліуд аджодє) - то можна й так запам'ятати. а от з поширеними - тут складніше.

 

для великих міст поширене явище, що треба пройти кілька дантових кіл, аби потрапити до сусіда.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делюсь и своим опытом .

в телефоне тоже около 1500 номеров и клиентов большинство.

пока клиента консультирую и до тех пор пока не поставил продукцию, записываю З.Иван с.Розовка.откатные, а когда продукцию установил,здал и оплочено букву З. меняю на К.

 

Это ранжирование помогает быстро найти в телефоне именно покупателя, а не однокласника Ивана с Розовки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задля цікавості подивився кількість контактів.

1348.

є така звичка - зберігати номери та додавати у контакти.

спочатку писав просто "ім'я тип воріт адреса"

потім, коли стали з'являтися клієнти з СтроимДом - до них ще почав додавати "строимдом".

з часом з'ясував, що в мене у тел.книзі є майже 10 контактів виду "Олександр відкотні Осокорки", постала нагальна потреба якось розрізняти. Тому зараз додаю зашивку, а для форумчан - ще Нік на форумі.

Тому зараз стало трохи простіше.

Для людини, яка веде активну життєдіяльність, мати у телефоні кілька контактів з поширеними іменами - немає нічого дивного.

екзотичні імена (анягхалоба джонсон чіді, онугха егочукву, гайя еліуд аджодє) - то можна й так запам'ятати. а от з поширеними - тут складніше.

 

для великих міст поширене явище, що треба пройти кілька дантових кіл, аби потрапити до сусіда.

это все здорово, мужики. Только у меня несколько иной род деятельности и такого количества контактов нет и не предвидится :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...