Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужна автоматика на распашные ворота

Адвокат

Рекомендовані повідомлення

Напротив, ребра жесткости ворот вырезать половинки кирпичей в двух рядах подряд и от профильной трубы-стойки выварить площадку для крепления привода. Могу сбросить чертеж на почту.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А може простіше взяти ричажку? Навіщо паплюжити стовпи цими вирізами незрозумілими?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ослабите столбик и потом будут проблемы.

Жаль не сфотал ворота которые упали вместе с всем имуществом. столбики были пустые.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там внутри столба труба сотка толстостенная (забетонирована на метр в фундамент), ворота на ней. А столбы самонесущие, ну +львы:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ослабите столбик и потом будут проблемы.

Жаль не сфотал ворота которые упали вместе с всем имуществом. столбики были пустые.

 

Там внутри труба, вырез обварится металом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки разів вже стикався з таким, коли замовник "краще знає" ніж ті, хто з воротами має справу щодня. З різними воротами, зауважу. І дійсно унікальних випадків не буває, вже все десь колись траплялося.

Кілька людей кажуть "не ріжте стовпа", та марно.

Ну, в морг так в морг. Як то кажуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю что Кроно будет по надежнее чем Фаст и бюджетнее. Другие производители не рассматриваю. Просто правильно сделать вырез и укрепить его мет.пластинами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли замовник краще знає, ніж ті, хто з воротами

Не вы меня наверное не правильно поняли, всем спасибо за мнения, они будут учтены, НО!:)

Кое отношение специ по автоматике, имеют отношение к устойчивости столба?

Я вам как строитель дам гарантию, что как раз за счет трубы внутри он не упадет, уверен на все сто! У кирпичной кладки очень хорошая самонесущая способность, доказано на демонтажах :) и во время войны...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будет облицован клинкером, это примерно (не думаю что мм принципиальны)

 

Добавлено через 1 минуту

 

Можлыво! Но это не предмет первой необходимости на стройке, по этому наверное САМЕ будет ждать стабилизации ситуации в стране:)

Нужно сделать приблизительно как на фото (фото из инета). Можно добавить упорчики перед обкладкой. Габарит привода по высоте (там где движок) - 234 мм. Это CAME Krono

1312388635_.gif.f6f2fc833eba615e64642554fc85a1b3.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну поясніть мені, будь ласка, може я чогось не розумію.

ну нафіга різати нішу, щоб всунути лінійну автоматику, якщо можна поставити ричажну?!

так, ричажна дорожче.

але ж ніша теж не безкоштовна!

і якщо додати вартість вирізання та облаштування цієї самої ніші, то не факт що підсумок "ніша+лінійна" буде мати меншу вартість, ніж ричажна автоматика.

 

так само і з воротами.

навіщо, мовляв, робити 4 метри, якщо триметрові ворота будуть коштувати дешевше?

так, будуть коштувати дешевше, звісно.

а цей метр хіба не треба буде закривати додатковим забором, який теж зовсім не безкоштовний?

 

якось дивно люди рахують, не все в комплексі, а поодинці. і тому часто "влітають" на більші гроші у підсумку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

muvic,

Абсолютно согласен, особенно по ширене ворот, у соседа вообще 5м (на фото видно) -шикарно даже фуры заезжают!

А нишу с прямыми руками спокойно можно подготовить самому на данном этапе!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

А нишу с прямыми руками спокойно можно подготовить самому на данном этапе!

тобто власний час Ви не оцінюєте?!

пора***те, скільки Ви заробляєте за годину, помножте на кількість годин, витрачених на ці ніші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто власний час Ви не оцінюєте?!

пора***те, скільки Ви заробляєте за годину, помножте на кількість годин, витрачених на ці ніші.

Вы в каком году живете?:D

Где сейчас та работа, что бы занимала все свободное время, и еще за нее платили? Боюсь, ваш тезис остался в "спокойном прошлом":(, я думаю даже у большинства спецов сейчас не полная занятость, и легче посчитать - сколько я заработал/с экономил реально а не виртуально, выполнив работу сам!

П.С. думаю ниши, это не та работа к которой нужно привлекать обязательно спецов! В наше время лучше не начинать/продолжать стройку если ты будешь нанимать людей на то, что можешь сделать Сам!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та що Ви вперлися у ті ніші?

написано ж, що є ричажна автоматика, яка дозволить уникнути спотворення стовпів. ні, знову за своє - ніші, ніші, ніші. Ніша - це жлобський варіант. вибачте за прямоту.

 

зарікся писати у темах, де дуже розумні "крупные специалисты (с)" краще знають, як що робити ніж ті, хто стикається кожного дня з різноманітними варіантами воріт та робочих моментів по їх вірному монтажу.

та ні, вліз таки знову.

робіть як знаєте. до побачення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зарікся писати у темах, де дуже розумні "крупные специалисты (с)"

Да при чем тут "крупные специалисты"? Ни кто не спорит, что рычажная лучше, или что вы хороший спец! Но сейчас время такое, приходится Экономить, если хочешь достроиться "в этой жизни", тем более что на работе автоматики это ни как не скажется!

А стиральную машину самому установить - тоже жлобство с точки зрения сантехника, но я сомневаюсь что вы как спец по воротам, будете платить 500грн. за вставленую трубку в канализацию!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та що Ви вперлися у ті ніші?

написано ж, що є ричажна автоматика, яка дозволить уникнути спотворення стовпів. ні, знову за своє - ніші, ніші, ніші. Ніша - це жлобський варіант. вибачте за прямоту.

 

зарікся писати у темах, де дуже розумні "крупные специалисты (с)" краще знають, як що робити ніж ті, хто стикається кожного дня з різноманітними варіантами воріт та робочих моментів по їх вірному монтажу.

та ні, вліз таки знову.

робіть як знаєте. до побачення

 

что надежнее рычажка или линейный привод ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну поясніть мені, будь ласка, може я чогось не розумію.

ну нафіга різати нішу, щоб всунути лінійну автоматику, якщо можна поставити ричажну?!

так, ричажна дорожче.

але ж ніша теж не безкоштовна!

Якщо мова про Каме, то Fast за ненабагато дорожче в рази слабший, а Ferni в рази (майже) дорожчий. Мова не за 500 грн, тому тут ніша - непоганий компроміс, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что надежнее рычажка или линейный привод ?

 

Смотря какая команда играет, на каком поле, каким мячом и кто судья.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго времени суток

 

уважаемые специалисты, подскажите пожалуйста, какой тип автоматики нужен для распашных ворот с расположением как на фото, ворота открываются наружу, ну и если не составит труда посоветуйте конкретную модель (можно в личку)

1441225420_.jpg.f0a1b760a5ee678dd58d0cd3af6995c7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...