Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Безкоштовна консультація головного інженера проектів з усіх питань

Bogdanus1982

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Проект непоганий. Товщину зовнішніх стін потрібно обирати виходячи із 2 критеріїв: несучої спроможності і коефіцієнту опору теплопередачі. При будівництві із ГБ рекомендують робити товщиною не менше 400мм, тоді їх непотрібно утеплювати ззовні додатково. Перегородки необхідно робити не менше 100мм, міжкімнатні стіни бажано робити складеного типу, із 100мм ГБ+прошарок мінвати 50-100мм+100мм ГБ. При такому виконанні будуть забезпечені норми по звукоізоляції. Перекривати будинки із ГБ блоків можна і монолітними і збірними з/б плитами, при цьому під них по контуру стін потрібно робити монолітні пояси.

Більш детальні вузли армування та виконання ГБ стін можу вислати Вам на пошту.

Бажаю успіху в реалізації запланованог

 

Дякую за інформацію.

 

Добавлено через 4 минуты

Богдан Михайлович, для мого проекту, яке краще взяти перекриття: дерев"яне чи залізобетонні плити?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за інформацію.

 

Добавлено через 4 минуты

Богдан Михайлович, для мого проекту, яке краще взяти перекриття: дерев"яне чи залізобетонні плити?

Дякую.

 

І той і той варіант прийнятний. Дешевше і легше у виконанні буде дерев'яне перекриття. Але у нього є недолік, з часом буде поскрипувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п. Богдане, доброго дня.

Трохи змінились плани стосовно будівництва. Тепер планую без заглиблення.

Буде цокольний поверх (гараж\хоз. приміщення) на всю площу будинку (не заглиблений). Висота стін цоколя 2,20 м. А далі 1 і 2 поверхи.

Подивіться, будьласка, чи вірно я розташував панелі перекриття.

Основні параметри:

Фундамент стрічковий, заглиблений на 1 м., ширина стрічки 40 см.

Screenshot_3641603_21299368.jpg

P.S. панелі перекриття лежать саме так тому, що є невеликий нахил ділянки у ліву сторону (якщо дивитись на будинок з передньої сторони)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стоит ли покупать готовый проект у фирмы z500? У них интересные проекты, но в основном с плоской крышей... И я правильно понимаю, что проект у таких фирм это что-то типа инструкции к дому (как строить и из чего)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стоит ли покупать готовый проект у фирмы z500? У них интересные проекты, но в основном с плоской крышей... И я правильно понимаю, что проект у таких фирм это что-то типа инструкции к дому (как строить и из чего)?

 

А можна ссилочку на проект ?

Буду дуже вдячний.

P.S.

Хоч питання не до мене але прокоментую.

Проекти у фирм можуть бути як просто ескізи так і повні (як Ви кажете інструкція), туди входять усі розміри, кільксть витрачених матеріалів, інженерні комунікації (їх вартість, схема монтажу і тд.).

Також можути бути розрахована організація будівництва найманими робітниками (кількість робочих годин, зарплата та інші витрати). Всі ці опції впливають на ціну.

P.P.S.

Ескізний проект можна не купувати, а просто скопіювати малюнок з інтернет сторінки :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, Вы правильно понимаете. Она у них называется КОНЦЕПЦИЯ. Это не проект, строить по нему невозможно, так как не соответствуют нашим нормам и правилам и нашим строительным технологиям. Просто вдохновитесь картинкой и принесите ее Вашему архитектору. Я своим заказчикам так и говорю, чтобы приносили понравившиеся детали на тех или иных "архитектурных картинках".

стоит ли покупать готовый проект у фирмы z500? У них интересные проекты, но в основном с плоской крышей... И я правильно понимаю, что проект у таких фирм это что-то типа инструкции к дому (как строить и из чего)?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна ссилочку на проект ?

Буду дуже вдячний.

P.S.

Хоч питання не до мене але прокоментую.

Проекти у фирм можуть бути як просто ескізи так і повні (як Ви кажете інструкція), туди входять усі розміри, кільксть витрачених матеріалів, інженерні комунікації (їх вартість, схема монтажу і тд.).

Також можути бути розрахована організація будівництва найманими робітниками (кількість робочих годин, зарплата та інші витрати). Всі ці опції впливають на ціну.

P.P.S.

Ескізний проект можна не купувати, а просто скопіювати малюнок з інтернет сторінки :)

:)

Его уже забраковали на этом форуме))) не знаю, такая проблема выбрать проект или даже нарисовать)

z500.com.ua/projekt/zx63_a.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

Его уже забраковали на этом форуме))) не знаю, такая проблема выбрать проект или даже нарисовать)

z500.com.ua/projekt/zx63_a.html

 

 

Да,это проблема!нужно арх.конструктора-практика а не бумажника¡¡¡Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, помогите пожалуйста с планом мансардного дома, за идею брал проэкт z216+

345343062_z216(1)1.thumb.JPG.9fe09321c1059314900ef00f4d37191e.JPG

1516533386_z216(2)2.thumb.JPG.cd57becce285d36a09d26304dca2d7b1.JPG

 

чуть переделал его под свои хотелки

 

1-этаж.pdf

2-этаж(мансарда).pdf

 

все ли правильно сделал? Есть ли визможность перекрывать бетонными плитами (насколько я понял ими дешевле верно?). Стены газобетон

 

Нужно проэкт дома на 4 спальни с минимальными затратами. Буду рад любой критике и советам. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с последними изменениями вышло вот так

 

11.JPG.255965f468b86402fd4a8367b9145a10.JPG

22.JPG.890cdc1a8822c71f310ace59d9d4ec4e.JPG

 

 

хотелось узнать, нет ли технических большых косяков?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Підніму тему. Був відсутній на форумі певний час. Готовий допомагати і консультувати. Пишіть, задавайте питання. Буду радий допомогти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доброго дня Богдан Михайлович!! Подскажите если в курсе,какие требования предъявляются к Окну топочной,частного дома ,площадь остекления и в одну нить или можно стекло пакет? Спасибо!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите если в курсе,какие требования предъявляются к Окну топочной,частного дома ,площадь остекления и в одну нить или можно стекло пакет?

от 0.5 м2 площадь остекления.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Доброго дня, пане Богдане. В мене дилема. В металевому гаражі маю погріб зкирпичних стін і металевого даху. Підлога - земля. Щоразу, як відкриваю дверцята, з них майже річкою тече вода. Погіб дуже сирий. Вентиляції немає. Я планую в гаражі зробити тверде покриття(асфальт) як бути з погребом? Чи можливо виконати певні дії по його осушенні без радикальних земляних робіт?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрий день

Прошу Вас допомогти мені у наступному питанні, а саме:

будую будинок, маю на руках ескізний проект, згідно якого повинен влаштувати 15 монолітних колон, які зв'язують фундамент і армопояса так як у нас сейсмозона з бальність 7 балів. Проконсультувавшись і прочитавши ДБН я вияснив, що колони при такій бальності можна не робити, що мене дуже порадувало, але тепер виникає питання по вузлу стіни на другому поверсі(додаю файл).

В кімнатах 6 і 7 на кутах мали бути ті самі колони, які я вже не планую робити, як їх можна замінити щоб армопояс мав достатню зону опирання і передавання та розприділення навантаження від даху?

Буду дуже вдячний за допомогу

З повагою, Василь

162917041_9.thumb.jpg.35b59209bf0bed2c08e5ca5dad6808f8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...