Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Индукционная плита: стоит / не стоит?

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

всі будуть включені на повну потужність
Та я розраховую що поверхня макс. буде тянути до 5квт(в середньому 3-4квт), пралка, духовка та праска десь ще 5 квт. От думаю хватить 10 квт. Та й простіше і дешевше збільшити до 10квт, оплата тільки за збільшення потужності.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю, що одночасно ви будете варити 4 відерні кастрюлі борщу
Консервация. НГ. Особенно НГ, когда все включают всё. :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на практиці не раз вибивав автомат.

Підкажіть ампераж автомата,що обмежує споживання потужності у 5.5кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть ампераж автомата,що обмежує споживання потужності у 5.5кВт.

Взагалі-то автомат потрібен для збереження кабеля, а не обмеження потужності. Тому як навіть автомат С типу на 16А(потужність 220*16=3520 Вт) зможе пропускати більше 1год струм 18А(3,96кВт), та меньше години 23,2А (5,1кВт). Тому автомат беруть для захисту кабеля. І для вибору автомата потрібно знати який у Вас кабель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какую выбрать индукционку?

Посоветуйте вар.поверхность , на что стоит обратить внимание, какая лучше, какие полезные функции есть

если уже обсуждалось ткните в тему.

спасибо

Любую Siemens или Miele :-) новые они стоят как новый матиз. НО! На OLX есть делки. Которые возят с германии кучу б/у индукционных варочных панелей. И еще дают гарантию от пол года. И к примеру. Почти что топовый Miele шириной 80см с кучей прибамбасов. Стоит до 500 баксов. А это 8-10 тыс гривен. А самая простая индукциона от Electrolux стоит не менее 6500 грн. Выбор есть. :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі-то автомат потрібен для збереження кабеля, а не обмеження потужності.

Що,в такому випадку,забезпечує обмеження,як не автомат?Перетин кабелю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що,в такому випадку,забезпечує обмеження,як не автомат?Перетин кабелю?
Я теж раніше так думав, раз автомат на 16А(пот.3.52квт) то при досягненні 16А тобто потужності 3,53квт автомат спрацює, але на практиці виявляється такий автомат типу С може працювати і на 3,94квт тривалий час та меньше години може і до 5квт потянути. Про це не слід забувати.

От пот 5.5квт, струм 25А. А тепер глянемо на автомат на 25А - при 28,2А(пот.6,22квт) може працювати більше 1 год та меньше 1 год при 36.3А(7,98квт).

Тому якщо у Вас кабель 2,5м2 то я не ризикував ставити автомат на 25А, хоча кабель може працювати на 5,5квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж раніше так думав, раз автомат на 16А(пот.3.52квт) то при досягненні 16А тобто потужності 3,53квт автомат спрацює, але на практиці виявляється такий автомат типу С може працювати і на 3,94квт тривалий час та меньше години може і до 5квт потянути. Про це не слід забувати.

От пот 5.5квт, струм 25А. А тепер глянемо на автомат на 25А - при 28,2А(пот.6,22квт) може працювати більше 1 год та меньше 1 год при 36.3А(7,98квт).

Тому якщо у Вас кабель 2,5м2 то я не ризикував ставити автомат на 25А, хоча кабель може працювати на 5,5квт.

У меня автомт на 20 А кратковременно на 30А нагрузку держит. А 25А длительное время. подключение 3Ф

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так і не знайшов відповідь,яким чином постачальник,обмежує споживання у відповідності до заявленних в угоді норм?(5,5 кВт,наприклад)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так і не знайшов відповідь,яким чином постачальник,обмежує споживання у відповідності до заявленних в угоді норм?(5,5 кВт,наприклад)
Цікаве питання, я би теж хотів би знати. Недавно мені робили заміну опори та дротів, так от я їм кажу в мене 2 особові рахунки по 5,5квт кожний тому дивіться,щоб не було проблем з кабелем. Так хлопці з обленерго кажуть ми всім стандарно робимо СИП4 2х16. Там десь струм 70-75А, та навіть 70А то вже 15,4квт. Тобто від будинку такий кабель іде по опорам до гол. лінії а там дріт товстіший, нажаль не запам'ятав розмір. Так от выходить обмеження тільки автоматом на лічильнику? Мені коли міняли старий лічильник, то на автомат навіть не дивились, хоч 25 хоч 50 став собі, аби дріт за автоматом витримав. По ідеї мав би бути ввідний автомат до лічильника та після. Але стоїть тільки після.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О том, что индукционка сейчас самая-самая из эл плит я поняла, что посуда нужна специальная - осознала. Пошла в инете искать спец посуду и вижу: нержавейку, алюминий, эмаль и чугун. К чугуну с эмалью вопросов нет, а вот насколько мне позволяют знания физики алюминий с нержавейкой не магнитятся. Чистоты эксперимента ради (ну вдруг, я в физике все-таки даун) отодрала магнитик от сейфа ( я их на холодильнике терпеть не могу) и пошла дно у сковородок с кастрюлями проверять. Не магнитятся.... Как так? и как купить все-таки правильную посуду? или может и моя сойдет?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дно у сковородок с кастрюлями проверять

Вообще-то нормальная посуда из нержавейки должна иметь дно в несколько слоев, проверил у себя все магнитится. Кастрюли обычные емалированные тоже все ок. А вот засада со сковородками, приодеться искать. Я так понимаю все антипригарные сковороды делают из алюминия-((.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так і не знайшов відповідь,яким чином постачальник,обмежує споживання у відповідності до заявленних в угоді норм?(5,5 кВт,наприклад)
Либо установкой АВ соответствующего номинала (не очень точно), либо счётчиком с функцией ограничения мощности (точно, не пропетляешь). Но вообще, для этих вопросов есть раздел «Электрика» с темой «Вопросы по электрике…» Там это обсуждалось 100500 раз.

 

Пошла в инете искать спец посуду и вижу: нержавейку, алюминий, эмаль и чугун.
Алюминий должен быть со стальным блином в дне. Иначе для индукции не пойдёт. Всё остальное пойдёт, нержа в том числе. Дело в магнитности, а в магнитной проницаемости. У нержавки, как и любой другой стали, с этим ОК.

 

Добавлено через 52 секунды

Я так понимаю все антипригарные сковороды делают из алюминия-((.
В теме с антипригарными сковородками давали ссылку на таковую со стальным блином в дне. Для индукции пойдёт.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю все антипригарные сковороды делают из алюминия-((.

и тем не менее они продаются тоже как для индукционки.

сковородка ладно,я не нашла в чем капусту тушить :)

Мультиварки не предлагать. У меня дома гурман есть, цвет или запах чуть не тот - сама ешь.... О вкусе я вообще молчу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чугуняка? Правда эмалированная дороговасто стоит… Неэмалированной надо правильно пользоваться.

ЗЫ Обсуждение посудины велось в теме «Сковородка с антипригарным покрытием» и «Посуда для индукционной плиты…» Предлагаю продолжать там. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще-то нормальная посуда из нержавейки должна иметь дно в несколько слоев, проверил у себя все магнитится. Кастрюли обычные емалированные тоже все ок. А вот засада со сковородками, приодеться искать. Я так понимаю все антипригарные сковороды делают из алюминия-((.

 

до покупки индукционки пользовалась сковородками тефаль.

для индукционки купила новую сковородку VINZER Ecoline алюминиевая с керамическим покрытием. На дне - стальной диск. Покупала весной по цене около 500 грн. Очень довольна. С Тефалем не идет ни в какое сравнение!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закрию вашу делему!

В свій час на проф. рівні розглядав електро і індукційні плити.

-принцип роботи електро плит: нагрівається спіраль.

-принцип роботи індукційних плит: за рахунок магнітного поля (нагрівається дно каструлі).

Для порівняння вода закипає в електоро за 15 хв. а в індукційній max за 5хв.

По затратам на електроенергію, економія більше половини.

 

Посуда для індукційних плит коштує дорожче на 30%, тут все залежить від бренду і наворотів!

 

Якщо бюджет обмежує. Індукційну плиту можна купити нову китайського виробника який себе зарекомендував якістю, або б/у німця, італійську.

Потрібно брати плиту/ поверхню індукційну, зараз навіть монополісти ресторани перейшли на індукційні!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно брати плиту/ поверхню індукційну, зараз навіть монополісти ресторани перейшли на індукційні!

_____

А что скажите по поводу стеклокерамики?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что скажите по поводу стеклокерамики?

Я так розумію, чим чистити!

Миючи засоби без різниці, крім порошків для чистки плит, і губок які залишають царапини.

В плані уходу все просто, чистити доводиться тільки тоді коли щось витече з каструлі/ сковороди!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что скажите по поводу стеклокерамики?

Я так розумію, чим чистити!

Ні, я про різницю індукції й склокераміки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, я про різницю індукції й склокераміки.

Коли проводив порівняння, не розглядав старі електроплити в яких елементи нагріву металеві (такі плити відходять в історію, із неефективної невигідності).

Зараз скло кераміка використовується в електро плит класичних і індукційних, зарекомендувала себе!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

старі електроплити в яких елементи нагріву металеві (такі плити відходять в історію, із неефективної невигідності).

Сгорел у меня один блин позавчера. Вчера товарищ без особых умений и навыков поменял.

А случись что с индукцией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сгорел у меня один блин позавчера. Вчера товарищ без особых умений и навыков поменял.

А случись что с индукцией?

Так же само ремонтується індукційна плита, єдине тільки що (запчасти/ ремонт трішки дорожче буде коштувати від звичайної).

Інша річ якщо купите таку варочну поверхню то ремонт буде дуже проблемним і затратним:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...