Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ціна на роботу!

Taras Lviv 20

Рекомендовані повідомлення

Народ мені порахували за такий будинок за роботу 242 тис грв! Яка на вашу думку ціна багато чи нормально?? Матеріали мої все купляю сам! В роботу входить підняття коробки заливка перекриття між першим і другим поверхом ,заливка перемичок, і зведення аху і накриття матеріали мої! Хочу вашої вашої поради може в когось щось подібне було :D Чи мене дурять чи ціна більш менш ринкова)) а то то мій перший дім)):flag1: А і голоне забув хата в півтора цегли!))

qXmvxxIMOho.thumb.jpg.acca1bb700222ee698977651d922a707.jpg

e7PUa6VRM-s.thumb.jpg.adeb145c77b47b731bf2abb53917deaa.jpg

nd-LsC-DDoU.thumb.jpg.ef66844fc92c3a1209186d8c2a711d50.jpg

IOp4yczZYTI.thumb.jpg.f720e09105fd2ef366e72a0c3ce0ea85.jpg

SrebCEF8SYs.thumb.jpg.9711f2897b3948baadd9928dfe5d169e.jpg

YlaoGcbo0rQ.thumb.jpg.24e78f411ab80c3d4bcc59cf736a300a.jpg

yZf8meOw840.thumb.jpg.f844b9449a057f38dd9e53779f1b38e3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гы :D

Така соби малесенька хатынка :)

Назовите цены на единичные нормы - м3/м2/т/м.п., а так за ради интереса никто проект обсчитывать не будет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене схожий будинок, на 50тис. цегли. Коробку гнав у 2010 році. Фундамент складав сам з блоків, за муровку заплатив 25тис. грн., за дах 15тис. грн. (за роботу):D. Панелі перекриття теж сам ложив.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене схожий будинок, на 50тис. цегли. Коробку гнав у 2010 році. Фундамент складав сам з блоків, за муровку заплатив 25тис. грн., за дах 15тис. грн. (за роботу):D. Панелі перекриття теж сам ложив.

 

ну так ви там всьо майже самі робили)) Просто інтересно хто скільки заплатив наприклад за кожний етап роботи! Наприклад 1) муровка 2) заливка 3) дах! А то я не можу з орінтуватись в цінах !!:)

 

Добавлено через 6 минут

Гы :D

Така соби малесенька хатынка :)

Назовите цены на единичные нормы - м3/м2/т/м.п., а так за ради интереса никто проект обсчитывать не будет...

 

мені нетреба обраховувати проект просто хочу порівняти з іншими цінами які люди платили в себе за роботу)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....просто хочу порівняти з іншими цінами які люди платили в себе за роботу)))

 

Это как?! Кто за сколько залил фундамент, выгнал коробку и накрыл кровлю? :D А ниче, что они у всех разные?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

>10 000 дол за коробку з дахом- це дуже круто. Тисяч 5-6 - в самий раз. Але голодних зараз багато- можливо і дешевше знайти...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так я написам в що може в когось було таке саме і кинув фотки проекту!! Яж не кажу всім писати ціни а похожих до мого! Ітак я рівняю приблизно....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

порахували за такий будинок за роботу 242 тис грв! Яка на вашу думку ціна багато чи нормально??
Запросіть ше когось і най Вам порахують потім можна буде прикинути адекватність і поторгуватись...Вам би майстрів найти провірених і по рекомендаціях бо муляр муляру різниця,зара як зачнуть куби гнати то потім штукатурам буде багато роботи поправляти:D...хороші майстри апріорі дешевими не будуть за то потім буде дешевше на внутрішніх роботах бо буде всьо рівно і файно.Мені приблизно така коробка коштувала трохи дешевше але кладка була халтурна і при утепленні вийшло дороще.Короче запасайтесь валідолом і заспокійливими:D.Пи-си.Мені здається шо майбутня хата троха невдало спроектована,то моя суб'єктивна думка,прект троха старуватий як для теперішнього часу :unknown:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запросіть ше когось і най Вам порахують потім можна буде прикинути адекватність і поторгуватись...Вам би майстрів найти провірених і по рекомендаціях бо муляр муляру різниця,зара як зачнуть куби гнати то потім штукатурам буде багато роботи поправляти:D...хороші майстри апріорі дешевими не будуть за то потім буде дешевше на внутрішніх роботах бо буде всьо рівно і файно.Мені приблизно така коробка коштувала трохи дешевше але кладка була халтурна і при утепленні вийшло дороще.Короче запасайтесь валідолом і заспокійливими:D.Пи-си.Мені здається шо майбутня хата троха невдало спроектована,то моя суб'єктивна думка,прект троха старуватий як для теперішнього часу :unknown:

 

Проект сам вибирав як найпростіший не бачу сесну в якигось супер проектах ,тому що гроші на деревах не збираю))) головне щоб було зручно і практичо!!!;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект сам вибирав як найпростіший не бачу сесну в якигось супер проектах ,тому що гроші на деревах не збираю))) головне щоб було зручно і практичо!!!
Я шось таке наподобі вже побудував,296 метрів...зара хочу продати і побудувати зовсім інше бо в тих "простих" проектах не всьо так просто...але то вже зовсім інша історія;-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я шось таке наподобі вже побудував,296 метрів...зара хочу продати і побудувати зовсім інше бо в тих "простих" проектах не всьо так просто...але то вже зовсім інша історія;-)

 

Ну в мене 183 метри а з них жилої 106)) тому з вашими 296 не іде в зрівняння)) мені таких замків не треба))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фигасе простенький проект... с эркером и 4х скатой. Эти две забаганки легко увеличивают цену работ вдвое.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фигасе простенький проект... с эркером и 4х скатой. Эти две забаганки легко увеличивают цену работ вдвое.

 

Да,согласна. И как по мне это ещё дёшево посчитали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гы :D

Така соби малесенька хатынка :)

Назовите цены на единичные нормы - м3/м2/т/м.п., а так за ради интереса никто проект обсчитывать не будет...

 

А еще лучше смету скиньте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А еще лучше смету скиньте.

 

Мне чужая смета не нужна, тем более Львовская :D У меня свои цены и свои сметы. Человек спрашивает дешево или дорого ему насчитали, а единичные расценки назвать не может или просто не понимает о чем речь. А может просто зажал за смету платить и ему просто озвучили сумму :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне чужая смета не нужна, тем более Львовская :D У меня свои цены и свои сметы. Человек спрашивает дешево или дорого ему насчитали, а единичные расценки назвать не может или просто не понимает о чем речь. А может просто зажал за смету платить и ему просто озвучили сумму :D

 

Неможу тому що мені їх ще не дали! Сказали поки що общу ціну коли дадуть ціни на окремі види робіт обовязково напишу!:)

 

А знаю що кладка цегли по 650 грн за 1000 цегли а заливка бетону за 120 грн за м3!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неможу тому що мені їх ще не дали! Сказали поки що общу ціну коли дадуть ціни на окремі види робіт обовязково напишу!:)

 

А знаю що кладка цегли по 650 грн за 1000 цегли а заливка бетону за 120 грн за м3!

 

Если исходить из того что :

- фундамент обычная лента в землю или блоки на 1-1.2м

- коробка - черновой кирпич без фасада

- перекрытие панели (монолит таки чуть добавит)

- кровля - метал с утеплением

 

То выглядит дороговато. Но нужна разблюдовка иначе ниочем конечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неможу тому що мені їх ще не дали! Сказали поки що общу ціну коли дадуть ціни на окремі види робіт обовязково напишу!:)

 

А знаю що кладка цегли по 650 грн за 1000 цегли а заливка бетону за 120 грн за м3!

 

Та це ж задарма :D Дайте телефон бригады ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та це ж задарма :D Дайте телефон бригады ;)

 

Вам треба номер тих чию роботу ви ще не бачили в живу?) А може вони мені такого набудудують що я буду плюватись всьо життя)) То тесть знайшов десь там по родині) ! Коли мені побудують кину фотки роботи і номер кому буде треба!):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неможу тому що мені їх ще не дали! Сказали поки що общу ціну коли дадуть ціни на окремі види робіт обовязково напишу!:)

 

А знаю що кладка цегли по 650 грн за 1000 цегли а заливка бетону за 120 грн за м3!

Какие то фантастически дешевые цены, что аж очень подозрительно. По такому ценнику коробка должна выйти $3-4. Так что смотрите детальный расчет на чем другом они очень жирно отбивают эти заниженные работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие то фантастически дешевые цены, что аж очень подозрительно. По такому ценнику коробка должна выйти $3-4. Так что смотрите детальный расчет на чем другом они очень жирно отбивают эти заниженные работы.

 

так я також так думаю мені інтересно скільки коштує звести такий дах як в мене і накрити його ато щось як для мене здається забагато...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам треба номер?

 

Та не, я же шутю :)

А если и будут со мною работать, то построят только то и так, как я скажу, иначе зачем я заказчику нужОн :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень похожий проект с моим, поэтому решил поделиться тем опытом который уже есть. Закончена стадия фундамента.

1. В своем случае я уже отказался от монолитного перекрытия и заменил плитами. Благо архитектор смог откорректировать проект. Заливка у меня будет минимальная между плитами. Причина: удешевление перекрытий где-то в 1,5 раза.

2. Разделил строительство на этапы. Был вариант согласовать сразу всю смету, но решение считаю принял верное, так как остается время в промежутках между этапами что-либо пересогласовать и подкорректировать. У меня еще больший архитекторский трактат, но на бумаге одно - а на практике иногда выходит по другому.

3. Обязательно, так как выполняете функцию прораба, Вы должны добиться детальной сметы. Она послужит для Вас отправной точкой в дальнейшем анализе. Далее спокойно сможете подставлять и сравнивать цены на работу, применять аргументированный торг и т.д. Я аналогично веду эту деятельность самостоятельно. Отсюда и преимущество разделения стройки на этапы.

4. Вы должны понимать методику рассчета кубов/метров/килограммов, так как это придется проверять. Если в проекте есть спецификация по количеству материалов (в моем есть) - то это упрощает контроль над исполнителями.

5. На стройке будет задействована техника, которую Вы будете арендовать почасово как правило. Необходимо продумать методы контроля над отработанными часами. На самом деле неясно входит ли в озвученную стоимость и техника. Если да - то общая сумма вероятно адекватная. Это в том случае если есть лимит доверия к строителям и Вам не напортачат.

Приведу некоторые цены по своему сделанному фундаменту:

- укладка фундаментных блоков - 100 грн.

- заливка с миксера подушка (с учетом армирования) - 300 грн./куб

- заливка с миксера армопояс (с учетом армирования) - 400 грн./куб

- заливка вручную - 700 грн./куб

- ориентир по укладке кирпича - 400-450 грн./куб

Что хочу отметить. Вы написали по 120 грн. заливка бетона. Скажу честно, как человек который стоял и наблюдал за процессом время от времени. Я бы и не смог так мало заплатить за эту работу. Не такое это простое занятие как кажется. И руку сильную надо иметь, и глаз набитый и опыт соответствующий. Не думаю, что по такой цене вы получите качественную работу.

Мой описанный опыт показывает цены золотой середины. Есть дешевле, есть и дороже. Точно также и собственники. Кто-то заплатит 15-30% сверху чтобы вообще в эту кухню не лезть, кто-то будет заниматься самостоятельно (в целях экономии или просто интересно самому). Если уже занялись сами, то Вы должны подобрать свои собственные критерии и двигаться в этом направлении.

Если чего интересно по процессам - спрашивайте, каким советом может еще помогу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так я написам в що може в когось було таке саме і кинув фотки проекту!! Яж не кажу всім писати ціни а похожих до мого! Ітак я рівняю приблизно....

Так як Ви порівнюєте хотілки то відпишу що мені були нарахували. Єдине що це в мене дах двухскатний.

Фундамент (фундамент, підвал і перекриття1 поверху) робота 54000

1 поверх (стіни перекриття) 39 000

2 поверх 37 000

дах 42 000

сума 172 000

І це доволі дорога фірма. Рахував знайомий. Ціна всієї коробки робота+матеріали 40 000 доларів. Рахував за старим проектом. А потім плюнув на все і зараз ужимаю то все.

Але повторюсь. В мене простий куб, без еркерів, всі димарі зведені в одне місце, дах двухскатка, але перекриття всі моноліт, хоча я на 2 поверсі буду дерево робити.

 

Добавлено через 6 минут

А знаю що кладка цегли по 650 грн за 1000 цегли а заливка бетону за 120 грн за м3!

Шукайте де собака порився.

Не може бути при такій малій ціні на ці роботи набіжати така сума.

Диявол ховається в деталях. Може Вам там перемички гелікоптером піднімати будуть? Чи арматуру вязати і перевязувати рожевими бантиками будуть?

 

Добавлено через 4 минуты

Что хочу отметить. Вы написали по 120 грн. заливка бетона. Скажу честно, как человек который стоял и наблюдал за процессом время от времени. Я бы и не смог так мало заплатить за эту работу. Не такое это простое занятие как кажется. И руку сильную надо иметь, и глаз набитый и опыт соответствующий. Не думаю, что по такой цене вы получите качественную работу.

Цілком може бути, що це просто заливка. А вязка арматури окремо, встановлення і розбирання опалубки окремо і тд. А в сумі набіжить........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прикиньте стоимость материалов и расходников к ним + 50% (ну у кого какой аппетит) вот и получится сумма за работы
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...