Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Теплый кредит" - поверим и проверим.

kruchenik

Рекомендовані повідомлення

Можна тут детальніше?

Зупинили видачу нивих кредитів, чи можливі затримки з компенсацією старих також?

І Ви не відповіли чи прописано в договорі кредитування зарахування відшкодування на 2620. А то в мене в договорі такого немає, там сходу транзитний вказаний. Договір від УГБ.

 

Выдачу новых. Про сроки компенсации по выданным - мне не известно.

У нас в Ощаде в договоре не указан 2620 и так же транзитник не указан.

 

Читайте Постанову zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1056-2011-%D0%BF п.5. абзац 4)

 

В договоре же прописано Доручення списать сумму компенсации в счет погашения кредита

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора заніс документи в Укргазбанк, сьогодні оформив договір і сьогодні ж кошти в повному обсязі надійшли на рахунок продавця.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, интересует вопрос, у кого-то спрашивали "акт виконання робыт" для возмещения? Вид работ - утепление стен
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть як було минулого року, якщо сума кредиту 50 000грн і є субсидія, то компенсація від держефективності 15000 чи 35000? Є обмеження максимальної компенсації?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на 11 странице текста :) хочу спроситьу форумчан прошедших этот путь... выгодно ? стоила ли овчинка выделки ?

Заранее спасибо:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на 11 странице текста :) хочу спроситьу форумчан прошедших этот путь... выгодно ? стоила ли овчинка выделки ?

Заранее спасибо:beer:

Я считаю, что стоило. Если погасить после получения компенсации сразу, то будет даже заработок. Если растянуть остаток на весь срок, то выходит сколько взяли, столько отдали. т.е., беспроцентный.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть як було минулого року, якщо сума кредиту 50 000грн і є субсидія, то компенсація від держефективності 15000 чи 35000? Є обмеження максимальної компенсації?

В УГБ сказали, що зараз тим в кого субсидія не дають 70% компенсації.

 

Добавлено через 1 минуту

Я считаю, что стоило. Если погасить после получения компенсации сразу, то будет даже заработок. Если растянуть остаток на весь срок, то выходит сколько взяли, столько отдали. т.е., беспроцентный.

Враховуючи ріст курсу. Я брав при курсі 25, а зараз 26,8. То виходить ще цікавіше.

До речі я погасив 60% зразу. Зараз залишок 18000.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз залишок 18000.

Вам залишок розтягнули до кінця терміну чи скоротили термін? У мене після зарахування компенсації платежі залишились такі самі як до, але термін кредитування зменшився на рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам залишок розтягнули до кінця терміну чи скоротили термін? У мене після зарахування компенсації платежі залишились такі самі як до, але термін кредитування зменшився на рік.

Мені перерахували на весь термін. Хоча можна було просити зменшити термін кредитування. Сума залишку таки майже 19, а не 18.

Можна було погасити сходу. Але сума була 45000/24,7=1822 дол. Курс наливу долара на той момент www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3741361&postcount=42887 Скупка була на 30 коп менша.

Гасив я 26 000/26,8=970 дол. Залишок 18900/26,4=716 дол. Відсотками набіжало 600+300=900/26,4=34 дол.

В сумі 1822-970-716-34=102 дол в плюсі.

Так як я гривну скинув ще в минулому році і зараз запаси в валюті, то мені не так критично виглядає наявність відсотків за кредитом.

Якщо гроші в гривні, то звісно краще гасити сходу.:roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже сегодня решил прикинуть сколько переплачиваю процентов... и понял что даже сэкономил. На момент оформления кредита курс на черном рынке в районе 22 грн., сейчас 26.50 - то есть прирост 20%. Положил депо в тот же ощад 1000 дол.США практически одномоментно. Типа вдруг что есть чем загасить. Многим непонятна такая тактика, но выходит она сработала в плюс. Я за полгода заработал 20% на росте курса и еще около 4% на депоставке. За кредит переплатил меньше 12%. Выходит я в плюсах... То есть гипотеза "гасить кредит надо побыстрее" некорректная в этом временном промежутке. 25% в гривнах на сегодня это все еще очень выгодно.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В УГБ сказали, що зараз тим в кого субсидія не дають 70% компенсації.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Враховуючи ріст курсу. Я брав при курсі 25, а зараз 26,8. То виходить ще цікавіше.

До речі я погасив 60% зразу. Зараз залишок 18000.

 

 

это в УГБ напутали что-то, 70% никто не отменял, имели ввиду, наверное, что сейчас вообще кредитов теплых не выдают.

 

Звонил в колцентр министерства, говорят через 1-2 недели должны возобновить выдачу кредитов, условия все те же что и были, никаких изменений не принималось.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У цьому відео простою мовою розповідають про:

  • Всі подробиці Держпрограми з енергоефективності - в короткому, максимально стислому та конкретному вигляді.
  • Який відсоток компенсації по "теплих" кредитах та максимальна сума може компенсуватися державою на матеріали та обладнання домогосподарствам та ОСББ?
  • Які вікна можна вважати енергоефективними? Чи всі металопластикові вікна - енергоефективні?
  • Які основні ознаки енергоефективного вікна, наскільки важлива якість монтажу та скільки можна заощаджувати енергії та коштів завдяки цим вікнам?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Враховуючи ріст курсу. Я брав при курсі 25, а зараз 26,8. То виходить ще цікавіше.

 

а я при 22... и почти досрочно ниче не гасил. И все равно выгодно как ни крути. Тем более что как раз пришел этап на стройке - утепляться. Вот к зиме и утеплили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос по тёплым кредитам и увеличении возмежения при наличии субсидии. Ситуация: есть у человека квартира на которую есть субсидия, хочу взять через него кредит на свой строящийся дом. Дадут ли компенсацию в 70 %, если субсилия на один объект, а берётся кредит на материал на другой объект (причём по номенклатурс материалов явно укажет, что это не в квартиру -Котёл или тёплый пол 800 метров...)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також прошу уточнити чи дають зараз 70%. Особливо якщо субсидія разова. Двоюрідному брату давали якусь разову субсидію грошима. Зараз він хоче під програму 2 вікна змінити. До банку за консультаціями йому далеко їхати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фінансування програма державної підтримки населення на впровадження заходів з енергоефективності у 2016 році з Державного бюджету у 2016 році збільшено до 700 млн грн.

 

12687976_935057399911033_4176144866667674710_n.jpg.409b6ab8fd59f5b97fbd79d7f8f36417.jpg 12650923_935057416577698_3964931984175044680_n.jpg.32bbaa9163b079c7978dd3edc73e2460.jpg 944089_935057486577691_3016453932346217417_n.jpg.ddf9b4dc8b3db7ab605582b9ae588d6a.jpg 576817_935057566577683_1223559942591839003_n.jpg.b6e2b3b7f4e30cdf5bdf8c7c5d54573a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обращался пару дней назад в кол-центр Держенергоэффективности по емейлу - до сих пор не ответили ничего.

Сегодня позвонил им. Один из номеров где-то вне зоны :)

По другому ответил явно сильно заждолбанный мужичок. Сказал, что сегодня приняли постановление Кабмина о выделении денег и недели через две можно начинать оформляться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна приємна новина:

 

Прийнято Порядок використання коштів за цією Програмою та виключено обмеження щодо отримання відшкодування лише один раз протягом одного бюджетного періоду.

«Це дозволить громадянам поступово впроваджувати заходи з енергоефективності у житлових будинках та підвищить лояльність і довіру населення до Програми», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна приємна новина:

 

Прийнято Порядок використання коштів за цією Програмою та виключено обмеження щодо отримання відшкодування лише один раз протягом одного бюджетного періоду.

«Це дозволить громадянам поступово впроваджувати заходи з енергоефективності у житлових будинках та підвищить лояльність і довіру населення до Програми», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Побіжав за утеплювачем. :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є така інформація: планується підняття відсотковоі ставки , а саме, теплий кредит під 33%, розмір першого внеску 25% від суми кредиту, комісія банку при оформленні кредиту 5 %.

 

Добавлено через 43 секунды

Ще одна приємна новина:

 

Прийнято Порядок використання коштів за цією Програмою та виключено обмеження щодо отримання відшкодування лише один раз протягом одного бюджетного періоду.

«Це дозволить громадянам поступово впроваджувати заходи з енергоефективності у житлових будинках та підвищить лояльність і довіру населення до Програми», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Джерело новини можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Джерело новини можна.

 

Держенергоефективність - saee.gov.ua/uk/news/1027

 

Є така інформація: планується підняття відсотковоі ставки , а саме, теплий кредит під 33%, розмір першого внеску 25% від суми кредиту, комісія банку при оформленні кредиту 5 %.

 

А звідки у Вас ця інформація?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найблищим часом почнуть видавати теплі кредити на інших умовах ніж раніше тоді скажу звідки інформація.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...