Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Теплый кредит" - поверим и проверим.

kruchenik

Рекомендовані повідомлення

Офіційне роз’яснення Держенергоефективності:

 

"Держенергоефективності відзначає активну участь населення України в Урядовій програмі з енергоефективності, особливо у 2016 році.

З метою задоволення попиту на програму у державному бюджеті на цей рік передбачено 893,8 млн грн. на відшкодування за "теплими" кредитами, що втричі більше суми 2015 року.

Держенергоефективності провело активну роботу із органами місцевої влади для залучення коштів місцевих бюджетів на програму утеплення. На поточний час прийнято 172 місцеві програми співфінансування. У результаті, лише за шість місяців цього року українцями вже залучено майже 954 млн грн. на утеплення. При цьому, найбільше коштів, 907 млн грн., залучено саме на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання, на яке надається відшкодування у розмірі 30% від суми залучених коштів, а для субсидіантів – 70%.

У 2016 році за січень-травень Агентством вже відшкодовано за програмою 386 млн грн., з яких 368,98 млн грн. компенсовано тим, хто оформив "теплі" кредити саме на енергоефективні матеріали та обладнання.

За попередніми розрахунками, наявного залишку державних коштів за напрямом "придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з 30%-вим розміром відшкодування" вистачить для виплати компенсацій за кредитами, виданими до 5 липня цього року. У зв’язку з цим, з 06.07.2016 р. банками тимчасово припинено видачу «теплих» кредитів лише за цим напрямом.

Водночас інформуємо, що усі кредити, оформлені до 05.07.2016 року за цим напрямом, підлягають відшкодуванню з державного бюджету!

З метою забезпечення подальшої реалізації програми за напрямом "придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з 30%-вим розміром відшкодування" та задоволення попиту з боку населення, Держенергоефективності вже розробило відповідний проект рішення Уряду про виділення додаткових коштів на 2016 рік на відшкодування за кредитами на енергоефективні матеріали та обладнання та направило його на погодження до Мінфіну та Мінекономрозвитку.

Держенергоефективності надалі оперативно інформуватиме населення щодо стану реалізації програми.

Водночас повідомляємо, що інші напрямки програми утеплення працюють:

- 20% відшкодування для фізичних осіб на придбання "негазових" котлів (70% – для отримувачів субсидій);

- 40% відшкодування для ОСББ, ЖБК на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (70% – для отримувачів субсидій)."

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХОТІВ ВЗЯТИ ГАЗОБЛОК по кредиту, буду чекати цей місяць, може знайдуть кошти, "Програму призупинено. Йде пошук джерел фінансування.

 

Згідно Постанови КМУ №1056 від 17.10.2011р. відшкодування частини суми кредиту здійснюється в межах коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, та відповідно до помісячного плану асигнувань в порядку черговості надходження до Держенергоефективності зведених реєстрів позичальників." Відповідь Держенергоефективності на пошту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ХОТІВ ВЗЯТИ ГАЗОБЛОК по кредиту, буду чекати цей місяць, може знайдуть кошти, "Програму призупинено. Йде пошук джерел фінансування.

 

Згідно Постанови КМУ №1056 від 17.10.2011р. відшкодування частини суми кредиту здійснюється в межах коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, та відповідно до помісячного плану асигнувань в порядку черговості надходження до Держенергоефективності зведених реєстрів позичальників." Відповідь Держенергоефективності на пошту.

 

а что, газоблок идет с компенсацией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- 40% відшкодування для ОСББ, ЖБК на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (70% – для отримувачів субсидій)."[/i]

 

Я правильно понял....если есть субсидия,то енергоматериалы все же разрешено???

Тоесть только для 30% процентников грубо говоря закрыли выдачу???

А для субсидантов нет???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял....если есть субсидия,то енергоматериалы все же разрешено???

Тоесть только для 30% процентников грубо говоря закрыли выдачу???

А для субсидантов нет???

 

Думаю что не так, не остановили для приобретения котлов и для ОСББ, остальным все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял....если есть субсидия,то енергоматериалы все же разрешено???

Тоесть только для 30% процентников грубо говоря закрыли выдачу???

А для субсидантов нет???

 

Осталось компенсация только за котлы и ОСББшникам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергій Савчук: Урядова програма з енергоефективності не призупинена

saee.gov.ua/uk/news/1223

Урядова програма з енергоефективності не призупинена. Тимчасово не працює лише напрям програми "30% відшкодування на матеріали та обладнання для індивідуальних житлових будинків та квартир" – через неочікувано високий попит з боку населення, задоволення якого потребує додаткових видатків з бюджету. Діють інші напрями програми: "20% відшкодування для фізичних осіб на придбання "негазових" котлів"; "40% відшкодування для ОСББ, ЖБК на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання", "70% – для отримувачів субсидій".

------------------------------------------------------------

А в банке сказали, что компенсация только по котлам, хотя я попадаю в категорию "70% – для отримувачів субсидій".

Хотя, пока они официально деньги не найдут, все равно брать этот "теплый кредит" неохота ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на правах ТС информирую, что наша семья сегодня досрочно закрыла тело кредита и проценты, то есть выполнили свои обязательства.

 

В целом считаю, что идея удалась, финансово банк и правительство здорово выручили, переплатили процентов относительно немного (таких условий до сих пор нигде в банках нет), получили компенсацию (почти 10 тыс.грн.), немного напрягали оплаты по графику (пару раз не было физ.возможности посетить отделение), было бы здорово гасить через терминалы или приват24 (вроде как можно, но у нас не вышло, деньги вернулись). Всем удачи и теплых жилищ Вам!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в банке сказали, что компенсация только по котлам, хотя я попадаю в категорию "[/i]70% – для отримувачів субсидій".

Хотя, пока они официально деньги не найдут, все равно брать этот "теплый кредит" неохота ...

 

Т.е. получается только котел можно взять, а програматор и радиаторі для него нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. получается только котел можно взять, а програматор и радиаторі для него нет?

Так і є.

Так як котел це одне 20% компенсації, а обладнання це інше 30% компенсації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем как то так. Суда по тому, что ответили на письмо за 4 минуты, вопрос волнует многих ))

----

Доброго дня!

1. Повідомляємо, що на сьогоднішній день в Україні діє Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2016 роки.

У 2016 році спостерігається різке зростання динаміки попиту на Програму. Найбільш активно залучають кредити індивідуальні домогосподарства на впровадження енергоефективних заходів.

Це свідчить, що наявного залишку коштів за напрямом «стимулювання фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів» може не вистачити на задоволення потреб населення, що бажають скористатися Програмою.

З метою запобігання зазначених ризиків, Держенергоефективності звернулось до уповноважених банківських установ з проханням забезпечити видачу кредитів з врахуванням залишків коштів, передбачених в державному бюджеті на відповідний рік для здійснення відшкодування за напрямком Програми «стимулювання фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів».

Оскільки, у разі несвоєчасного врегулювання питання, Держенергоефективності, як виконавець Програми, не матиме можливості надавати своєчасне відшкодування за вищезазначеним напрямком до виділення додаткових коштів.

 

За попередніми розрахунками, наявного залишку державних коштів за напрямом "придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з 30%-вим розміром відшкодування" (70-% - для субсидіантів) вистачить для виплати компенсацій за кредитами, виданими до 5 липня цього року.

У зв’язку з цим, з 06.07.2016 р. банками тимчасово припинено видачу «теплих» кредитів лише за цим напрямом.

Водночас інформуємо, що усі кредити, оформлені до 05.07.2016 року за цим напрямом, підлягають відшкодуванню з державного бюджету!

З метою забезпечення подальшої реалізації програми за напрямом "придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з 30%-вим розміром відшкодування" та задоволення попиту з боку населення, Держенергоефективності вже розробило відповідний проект рішення Уряду про виділення додаткових коштів на 2016 рік на відшкодування за кредитами на енергоефективні матеріали та обладнання та направило його на погодження до Мінфіну та Мінекономрозвитку.

Держенергоефективності надалі оперативно інформуватиме населення щодо стану реалізації програми.

Водночас повідомляємо, що інші напрямки програми утеплення працюють:

20% відшкодування для фізичних осіб на придбання "негазових" котлів (70% – для отримувачів субсидій);

40% відшкодування для ОСББ, ЖБК на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (70% – для отримувачів субсидій).

2. Вказані питання регулюються Постановою КМУ №1056 від 17.10.2011р. зі змінами та доповненнями (додається).

Процедура для отримання позичальниками відшкодування частини суми кредиту з бюджету через Держенергоефективності передбачає обов’язок уповноважених установ подавати Держенергоефективності щомісяця до 20 числа наступного періоду два примірники зведеного реєстру позичальників, які мають право на отримання відшкодування ( абзац 6 пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженим п остановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» зі змінами).

Таким чином, відповідальність за надання та зміст зведених реєстрів позичальників покладається на уповноважені установи.

Термін отримання відшкодування становить 2 - 3 місяці з моменту включення Вас, як позичальника, до зведеного реєстру позичальників та залежить від дати отримання кредиту ( вказане питання регулюється Постановою КМУ №1056 від 17.10.2011р.) та вчасності надходження зведеного реєстру позичальників від уповноваженої установи (Банку).

Вам необхідно запитати у відділенні банку, чи включили Вас до зведеного реєстру позичальників та яким місяцем Вас включили до зведеного реєстру позичальників та попросити повідомити Вас коли надійде відшкодування по Вашому кредиту. Або звернутися на гарячу лінію Банку (

ПАТ «Державний ощадний банк України»,

телефон: 0-800-210-800, телефон: (044) 363-01-33).

 

З повагою,

Call - центр Держенергоефективності

(тел. (044) 296-71-60, 292-32-57).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і є.

Так як котел це одне 20% компенсації, а обладнання це інше 30% компенсації.

 

Капец! Как всегда я в пролете.:cry: Как раз сегодня получила справку о доходах и с понедельника хотела заняться кредитом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капец! Как всегда я в пролете.:cry: Как раз сегодня получила справку о доходах и с понедельника хотела заняться кредитом.

 

я думаю в ближайшее время все возобновят. это в интересах государства. вернее, выделят деньги на это направление

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капец! Как всегда я в пролете.:cry: Как раз сегодня получила справку о доходах и с понедельника хотела заняться кредитом.

 

Справка действительна для банка в течении месяца.

Так что о пролете пока рано говорить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

входные двери по этому кредиту нельзя?

Наскільки пам'ятаю тільки в підїзд для ОСББ,

Принаймні я свої вхідні двері на терасу в рахунку обзивав балконними. Хоча там конструкції і профілі різні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю в ближайшее время все возобновят. это в интересах государства. вернее, выделят деньги на это направление

 

не смешите... в интересах государства.

мой прогноз - щас какойнибудь японский банк инвсетирования энергосбережения или ЕБРР или еще какойнить мировой мешок с деньгами, которые надо пристроить выдаст под 2% государству Украина, часть из них уйдет как всегда на администрирование, остальное будут выдавать под 24,5% людям как и прежде. Еще под шумок придумают какую нибудь комиссию. Не удивлюсь если пенопласт, вату, окна уже делают компании принадлежащие новым министрам реформаторам. Так что все будет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шожеделатьто?

в любом случае спрос на кредит есть

Попит є на кредит з компенсацією. Без неї він більшості і рядом не впав.

До речі в мене брат думав вікна міняти. Але сумнівається. Якщо з кредитом його ще можна було переконати, як не як дешевше. То без нього це все під питанням.;) І таких по країні думаю трішки набереться.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть новости? у меня ломка. 3500 грн экономии было бы на окнах...

Такие штуки редко быстро решаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть новости? у меня ломка. 3500 грн экономии было бы на окнах...

А вы только собирались окна менять?

Когда собираешься и не успел не так обидно, как если собрал все документы, счета, договора, подал заявку 1 числа, 5-го сказали, все нормально, ждем вас 7-го....

А 6-го перезвонили и сказали вам не повезло :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы только собирались окна менять?

Когда собираешься и не успел не так обидно, как если собрал все документы, счета, договора, подал заявку 1 числа, 5-го сказали, все нормально, ждем вас 7-го....

А 6-го перезвонили и сказали вам не повезло :o

 

я 6го с утра подавал все документы на комиссию, а вечером такая новость

 

по окнам: не понял упрека. почему так поздно меняем окна? ну вот такая ситуация, 1 квартира, совладельцы. :sad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я 6го с утра подавал все документы на комиссию, а вечером такая новость

 

по окнам: не понял упрека. почему так поздно меняем окна? ну вот такая ситуация, 1 квартира, совладельцы. :sad:

Это не упрек, это был вопрос :)

Просто мне бы было не так обидно, если б я пришел в банк узнать про кредит и узнал бы что программа приостановлена.

А вот в ситуации как у нас с вами, действительно, очень неприятно. Потратить кучу времени на сбор справок и прочего, чтоб потом, из-за нерасторопности банка (обещали то 4 числа выдать) так пролететь. И оконщики злые, что такой заказ сорвался:x

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...