Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

А какая проблема самому заказать на сайте?

Я вот пробую. За доставку шурика с акумами за 300 баксов - еще 115 за доставку просят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот пробую. За доставку шурика с акумами за 300 баксов - еще 115 за доставку просят.

 

Так это и есть самая главная проблема,как то ее решают же посредники:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто якщо я захочу таке: www.ebay.com/itm/Milwaukee-M12-12-Volt-Lithium-Ion-3-8-Cordless-Drill-Driver-Kit-2407-22-/391307970153?hash=item5b1bc5c669:g:lIoAAOSwT5tWNBuO Я можу до Вас звернутись і за 115 долярів по морю мені прийде шурик?

 

Десь так, не я цим займаюсь але з радістю допоможу, це ж milwaukee :)

 

Добавлено через 1 минуту

Только учтите там зарядка на 120 вольт

 

 

Для milwaukee це не проблема, достатньо перерізати одну дорогу - випрямляч там з подвоєнням напруги.

 

Добавлено через 1 минуту

Так это и есть самая главная проблема,как то ее решают же посредники:(

 

Звичайний кантрабас.

 

Makita колись почтою звичайною слали недорого, але в основному через посередника-кантрабасіста набагато дешевше, у випадку _VoVaN_ 83$ і 25$ відповідно, різниця в 1000грн.

 

Добавлено через 11 минут

Я вот пробую. За доставку шурика с акумами за 300 баксов - еще 115 за доставку просят.

 

Ну, баксов 65 всяко прийдеться віддати:-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ж milwaukee

 

Чесно кажучи, milwaukee та milwaukee fuel - для мене трохи різні речі:)

Після останніх не fuel ніколи не куплю :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос к владельцам Metabo PowerMaxx12:при резком нажатии на кнопку реагирует с заметным запозданием, это нормально?При плавном нажатии вроде все ок.

Если еще актуально...

Попробовал на своем - при плавном нажатии обороты поднимаются плавно.

При резком, вращаться начинает в момент полного нажатия кнопки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Хто що може сказати про дану модель MAKITA DF457DWE. не можу оприділитись із шуруповертом. Чи DeWalt DCD771C2. Потрібно для дому.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оба хороши. Только у DeWalt есть подсветка, правда она немного затемняет, так как это еще старая модель, у новых подсветка расположена на аккамуляторе. По удобству хвата рукой себе купил DeWalt.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизно в тіж гроші www.milwaukeetool.com/power-tools/cordless/2606-22ct

 

Меньший, легший, потужніший, більші оберти на 2й швидкості.

 

А з Dewalt чи Makita я б вибрав перше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DeWalt DCD771C2

В мене такий пропрацював два роки нарікань нема...хіба підсвітка не ахті,але то не біда,в Фестулі за 600 євро вона також нікудишня:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто що може сказати про дану модель MAKITA DF457DWE. не можу оприділитись із шуруповертом. Чи DeWalt DCD771C2. Потрібно для дому.

наш обзор:

- Makita DF457DWE

- DeWalt DCD771C2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто що може сказати про дану модель MAKITA DF457DWE. не можу оприділитись із шуруповертом. Чи DeWalt DCD771C2. Потрібно для дому.

 

Вагова категорія різна) Макіта 230 баксів,а Девалт 115 ) Для дому Девалта навіть з головою буде! Деякі люди для дому китайця беруть за 800 гривень і радіють,що є,а Девалт-це професійний інструмент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вагова категорія різна) Макіта 230 баксів,а Девалт 115 ) Для дому Девалта навіть з головою буде! Деякі люди для дому китайця беруть за 800 гривень і радіють,що є,а Девалт-це професійний інструмент.

 

Бьюсь об заклад - висновок зроблений при поверхневому перегляді ебайов :D

 

Дві дрелі з однаковими батареями, однаковими характеристиками і практично однаковою ціною в Україні -+ 140$

 

Не шукайте європейську макіту на ebay.com, там вона дорога. Шукати потрібно аналог американського ринку, в них це XFDxx серія, можна знайти в районі 160$

Але, взагалі, Makita кілька років назад в США була ультрадешева, в рази 2,5-3 дешевша ніж в Україні, зараз там подорожала, а в Україні подешевіла, через курсову гойдалку, я думаю...

 

Наприклад, приємна makita XPH05 коштувала десь під 140-160$б зараз XPH06 біля 300$ За таку ціну можна взяти Milwaukee 2704, яка просто на голову краща по всіх параметрах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бьюсь об заклад - висновок зроблений при поверхневому перегляді ебайов :D

 

Дві дрелі з однаковими батареями, однаковими характеристиками і практично однаковою ціною в Україні -+ 140$

 

Не шукайте європейську макіту на ebay.com, там вона дорога. Шукати потрібно аналог американського ринку, в них це XFDxx серія, можна знайти в районі 160$

Але, взагалі, Makita кілька років назад в США була ультрадешева, в рази 2,5-3 дешевша ніж в Україні, зараз там подорожала, а в Україні подешевіла, через курсову гойдалку, я думаю...

 

Наприклад, приємна makita XPH05 коштувала десь під 140-160$б зараз XPH06 біля 300$ За таку ціну можна взяти Milwaukee 2704, яка просто на голову краща по всіх параметрах.

 

Дуже ціную Вашу думку,але : www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3708604&postcount=909 Знайдіть мені микиту 457 за 115 вже в Україні.

П.С. справді останнім часом дуже багато часу провів на ебайові :lol: Вишукував не дуже догорий комплект Milwaukee(завдяки знову ж таки Вашим рекомендаціям,та ще одної людини) Вже купив за допомогою друзів,правда не 18 ,а 12v (2401 та 2406) легке б/у,уже їде до мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Milwaukee - вещь! Сам маю М12BDD. До цього були Макіта, Деволт та Хілті. Мілка перевищуе все. Навіть, незважаючи на ціну. Хочу продати свій і перейти на 18в. Тепер тільки Milwaukee. Хоч і дорого, але отримую величезне задоволення, працюючи якісним інструментом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже ціную Вашу думку,але : www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3708604&postcount=909 Знайдіть мені микиту 457 за 115 вже в Україні.

 

Ну, за 115уе я і не говорив ;) а 124$(3099грн) - (ссылка устарела)

 

Говорити про різні вагові категорі не приходиться.

 

П.С. справді останнім часом дуже багато часу провів на ебайові :lol: Вишукував не дуже догорий комплект Milwaukee(завдяки знову ж таки Вашим рекомендаціям,та ще одної людини) Вже купив за допомогою друзів,правда не 18 ,а 12v (2401 та 2406) легке б/у,уже їде до мене.

 

Вітаю, колега! Я теж брав майже нове, але 2402, fuel, зовсім інша річ! :)

 

Добавлено через 15 минут

Milwaukee - вещь! Сам маю М12BDD. До цього були Макіта, Деволт та Хілті. Мілка перевищуе все. Навіть, незважаючи на ціну. Хочу продати свій і перейти на 18в. Тепер тільки Milwaukee. Хоч і дорого, але отримую величезне задоволення, працюючи якісним інструментом.

 

Ну, я, наприклад, не бачу причин продавати - це різний формат. Маючи дрель, импакт шурик і гайковерт М18, М12 теж знайшла своє місце, завдяки компактності розмістилась в моїй сумці, яка завжди зі мною. Така собі викрутка, потужніша за більшу частину 18В дрелей :D А зарядка одна універсальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я, наприклад, не бачу причин продавати

Та хочеться "фуел 18". Мені не для роботи - для дому. Завдань попереду багато і працювати інструментом на межі можливостей не хочеться. Та й болгарки в лінійці 12в нема. До речі, ні вкого нема беушного зарядного 12в на продаж? Моє згоріло, мабуть від перенапруги.

Змінено користувачем KIPOROVOD
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, за 115уе я і не говорив а 124$(3099грн) - будь ласка.

Ціна на микитку дуже солодка на сайті,а девалт 780,який з абея можна за 150 притянути,на цьому сайті - космос -10074 грн)Парадокс)

Вітаю, колега! Я теж брав майже нове, але 2402, fuel, зовсім інша річ!

Дякую,я тільки починаючий мілковод)До цьго були тільки микитки та боші ну і болгарки та міксер-фіоленти) Десь після Різдва отримаю свій набір(там три інструменти,просто третій я не розгледів цифри)) тоді і спробую. Хотів ще комплект біт заказати,та жаба придушила трохи)

 

Може порекомендуєте якої потужності брати переходнік з 220 на 110 ?Краще пальцем тикнути)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, за 115уе я і не говорив ;) а 124$(3099грн) - (ссылка устарела)

Этот сайт в чёрном списке у Макиты, поэтому гарантия на инструмент купленный в этом интернет магазине не будет предоставляться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот сайт в чёрном списке у Макиты, поэтому гарантия на инструмент купленный в этом интернет магазине не будет предоставляться.

 

Поподробней можно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поподробней можно?

В Украине есть 3 вида Макиты:

1. Оригинальный инструмент у официальных диллеров

2. Оригинальный инструмент завезенный нелегально в Украину

3. Подделка.

 

На том сайте продают "нелегальный" инструмент Макита. К примеру сайт розетка.юа так же продает такую Макиту, на которую не распространяется гарантия.

 

Подробнее смотрите на оф. сайте: www.makita.ua/cornij-spisok-prodavcv-makta.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Украине есть 3 вида Макиты:

1. Оригинальный инструмент у официальных диллеров

2. Оригинальный инструмент завезенный нелегально в Украину

3. Подделка.

Конечному потребителю до фени как инструмент попал в Украину,приоритетом является цена...В продуктовом магазине продавцы продают свой(подставной товар) оф.представители тому не исключение и по этому грешат нерозтаможеным инструментом.Гарантия конечно на него не действует,но на фабриках инструмент не делят на гарантийный и негарантийный и платить за слово"гарантия" совсем не обязательно.

Я недавно приобрел оф.инструмент стоимостью 24 тыщ грн,инструмент прибыл с заводскими недоделками(халтура при конвеерной сборке),думаете мне его поменяли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из вашего сообщения я правильно понял, что для вас цена важнее наличия гарантии?

 

Для меня наоборот, гарантия и наличие сервисного центра в моем городе является важным критерием при выборе инструмента.

 

Я 3 раза сдавал различный эл. инструмент по гарантии и получал качественный сервис.

Причем один раз у меня приняли инструмент без гарантийного талона (так как потерял его) и вычислив по серийному номеру дату выпуска, сделали бесплатный ремонт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для вас цена важнее наличия гарантии?

Для инструмента известных брендов-да.

наличие сервисного центра является важным критерием при выборе инструмента

покупая автомобиль "жигули" наличие автосервиса возле дома лишним не будет....Тойоты тоже ломаются но это совсем не причина их не покупать...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я недавно приобрел оф.инструмент стоимостью 24 тыщ грн,инструмент прибыл с заводскими недоделками(халтура при конвеерной сборке),думаете мне его поменяли?

 

Ну, значить не дуже хотілося вам цього, могли просто повернути.

 

Добавлено через 34 минуты

Може порекомендуєте якої потужності брати переходнік з 220 на 110 ?Краще пальцем тикнути)))

 

Не потрібно там ніяких перехідників - www.toolgir.ru/peredelka-zu-milwaukee-m12/

 

Добавлено через 1 минуту

Та хочеться "фуел 18". Мені не для роботи - для дому. Завдань попереду багато і працювати інструментом на межі можливостей не хочеться. Та й болгарки в лінійці 12в нема. До речі, ні вкого нема беушного зарядного 12в на продаж? Моє згоріло, мабуть від перенапруги.

 

Присилайте, поремонтую виключно по ціні деталей, як milwokee"воду :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Присилайте, поремонтую виключно по ціні деталей, як milwokee"воду

Дякую, продано на запчастини. До речі, схоже "полетів"заодно і захист на акумуляторі 12в. Це ремонтуеться?

Може кого зацікавить (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...