Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

Якщо готові віддати 4ри сотні, то думати немає чого :-)

Такий набір - найкращий в класі. Отримаєте найпотужніжу, і при цьому, найкомпактнішу серед однокласників дрель на ринку і легкий та швидкий 3000об. імпактшуруповерт - такий комплект готовий для будь яких задач.

 

Це про який саме девайс/набiр мова?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є підозра, що мабудь про це

Ні, там 2604 + 2653 і акумулятори 4-ки.

я вибрав 2704 + 2753 на 5-ч батареях

тут (ссылка устарела)

 

Добавлено через 2 минуты

Якщо готові віддати 4ри сотні, то думати немає чого

Ви таки праві, мова не йде про зекономити півсотні - а всі, що я знайшов полегше - одразу або не 18 Fuel (не знаю, що воно дає, але тут не раз казалося, що Fuel є Fuel), або не таке швидке.

 

Добавлено через 1 минуту

Можливо потім докуплю ще одну зарядку і матиму 2 повноцінних набори - тут такі акумулятори, що й з одним буде нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вибрав 2704 + 2753 на 5-ч батареях

 

Ааа...Я б рекомендував ще докупити одну батарею на 2Ah. При незначних об’ємах робіт облегшити собі вагу шурика, тим самим зняти нагрузку на руку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ааа...

 

Я б сказав Оооо! :-)

 

Я б рекомендував ще докупити одну батарею на 2Ah.

 

А ось тут в точку! Повнорозмірна 4.0-5.0/18В батарея не дає правильного балансу для 2753, тут потрібна половинка 5ти елементна. Ну, це якщо ми говоримо про підхід до питання класу perfect :-)

А так і повноозмірна - цілком достатньо, особливо враховуючи, що її вистачить мінімум на півзміни, а, швидше, на весь день.

Але це не "кров з носа" необхідна річ, сам я і досі не маю половинок 18В, це вже зовсім-зовсім потім можна придбати.

 

Добавлено через 10 минут

 

Ви таки праві, мова не йде про зекономити півсотні - а всі, що я знайшов полегше - одразу або не 18 Fuel (не знаю, що воно дає, але тут не раз казалося, що Fuel є Fuel), або не таке швидке.

 

Fuel у Milwaukee - це не тільки brushless мотор, а й трішки інший клас в планні матеріалів, інший, більш комфортний хват.

 

Можливо потім докуплю ще одну зарядку і матиму 2 повноцінних набори - тут такі акумулятори, що й з одним буде нормально.

 

Дуже часто 4.0/18В вистачає на весь день, але якщо ні - буде потрібно 10-60хв. на зарядку, тому ще одна батарея не завадить, ну а про "половинку" я вже казав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какое мнение про Metabo?

Внешне выглядят интересно, но мало отзывов.

 

Яка модель? Як писав вище, тримав один дівайс. Легенький, в руці сидів норм, але який він в роботі - поняття не маю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а розбіг то чого такий колосальний?

 

 

Так очевидно ж - шушуть докрутити чи повна зарядка :D

 

Добавлено через 18 минут

А какое мнение про Metabo?

Внешне выглядят интересно, но мало отзывов.

 

Metabo завжди були солідними профі, а тепер на їх оновлену 18В серію і глянути приємно; нарешті зробили зручну18В болгарку. Однозначно варто уваги. Але оскільки німець, то буде дорожче америки, але дешевше, якщо брати офіціал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы не было вопросов "китай-некитай", вот фото моего шуруповерта.

Вот,к примеру,старенький Бошик GSR 12V:good:,купленный на строительном рынке в далёком 2004м году за 150уе.В 2008-м к нему был куплен за 400грн(50уе)запасной аккум-оригинал(2 родных благополучно сдохли после ежедневного использования).Шурупан за все эти годы ни разу не ремонтировался,хотя в работе был регулярно(в одних бережных руках,не падая,всегда с полным зарядом/разрядом))Последние 2 года - отработал мой капремонт квартиры,где и остался на пенсию - на личной полке и с переключателем реверса в нейтральной позиции)) и вечный хилтевский держатель для бит за 16 лет так и не потерялся))

 

Те вложенные 200 долларов этот инструмент многократно отработал.Хотя сейчас уже эту модель не куплю - пробовал венгерский вариант с китайскими аккумами - не впечатлило.

IMG_4276.thumb.jpg.dca45886f30ffb624f75c3e85d29846f.jpgIMG_4270.thumb.jpg.3e38da1ae5f17ffbd6b8609f333519d8.jpgIMG_4273.thumb.jpg.f4d420cd089dfad2bd9ab5aa5a2f8655.jpgIMG_4278.thumb.jpg.6b1f68282ff21744ce5641204e8e1c4e.jpg

Обычно конкретно написано на корпусе,где "сделано".Сейчас,конечно,уже и Бош,и Хилти,и Милуоки в Китае клепают - но доверие к "Made in P.R.C."ещё не окончательное))

 

П.с.:но в эту тему часто захожу,к милуоки присматриваюсь.Уверен - эти шуруповёрты стОят своих 4-5 сотен.Как любил говаривать один мой знакомый - "хороший инструмент - полработы".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

П.с.:но в эту тему часто захожу,к милуоки присматриваюсь.Уверен - эти шуруповёрты стОят своих 4-5 сотен.Как любил говаривать один мой знакомый - "хороший инструмент - полработы".

 

Ну що ви, не потрібно перебільшувати - один повний комплект milwaukee - біля 3х сотень, а вже кожний додатковий інструмент - порядку 100$ за тушку ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пользую Hilti, Milwaukee, Festool/Protool.

Рекомендую Milwaukee с америки брать, а среди оставшихся выбрать себе гипсокартонник с магазином.

 

 

скажите, а если сетевой Milwaukee, то там ведь напряжение на 110 .. так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, а если сетевой Milwaukee, то там ведь напряжение на 110 .. так?

 

Так. Для домашньої майстерні не проблема мати 1-3кВт омериканськой напруги, але таскати з собою транс якось не кошерно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, дякую за розвиток і підтримку цієй теми. Я тепер теж початковий мілковод. Приіхав зі Львова мій комплект 2704+2753 на 5А акумах.

Могутній.

Важкий.

Доповідаю по зарядці. Відніс своїм майстрам схему перерізання доріжки і заміни варістора. Розібрали, вивчили плату. Сказали, що працювати буде, але замість подвйного запасу виробника, я отримаю плату, яка буде працювати на межі своєї потужності, що не є гуд - особливо десь колись взимку при поганій напрузі тощо. Відмовилися різати і підібрали мені трансформатор.

 

До речі. На дрелі патрон затисається рукою. Яка ваша думка - можна крутити рукою. А можна тримати рукою і натиснути на гашетку (швидко). Оцей варіант "швидко" не розвалить патрон швидше, ніж потрібно ?

Старий шурик таке витримав, але мені оце здається, що нагрузка з ривка там значно вища ніж просто рукою крутити.

І порадьте гарні біти на 8мм (для кровельного саморіза), бо в мене ударна макіта вічно трощить в них магніти, а 2753 також ударний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доповідаю по зарядці. Відніс своїм майстрам схему перерізання доріжки і заміни варістора. Розібрали, вивчили плату. Сказали, що працювати буде, але замість подвйного запасу виробника, я отримаю плату, яка буде працювати на межі своєї потужності, що не є гуд - особливо десь колись взимку при поганій напрузі тощо. Відмовилися різати і підібрали мені трансформатор.

 

Вони просто не разбираться в таких речах і вирішили не ризикувати. Там використовується схема з подвоєнням напруги, перерізавши ту дорогу, ми переводимо в режим звичайного мосту, і напруги на виході випрямляча залишаються на 100% штатними.

 

 

До речі. На дрелі патрон затисається рукою. Яка ваша думка - можна крутити рукою. А можна тримати рукою і натиснути на гашетку (швидко). Оцей варіант "швидко" не розвалить патрон швидше, ніж потрібно ?

Можна не переживати. А взагалі дотягувати зручно рукою, то щелщка, там же механічне блокування патрону.

 

І порадьте гарні біти на 8мм (для кровельного саморіза), бо в мене ударна макіта вічно трощить в них магніти, а 2753 також ударний.

 

Я купляв в Епіцентрі, після одного даху все в порядку. Брав би для регулярної роботи, то Felo.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой муж хочет приобрести себе шуруповерт. но какой? в интернете и в магазинах их очень много и выбрать действительно хороший трудно. точно знаю какие нужны там функции: электрический, 900 ватт, 2-х скоростной, быстро зажимной патрон, планитарний редуктор, крутящийся момент (не менее 20).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крутящийся момент (не менее 20).

Думаю, Вам правильнее будет указать бюджет... Особенно после обсуждения 200Нм Милвоке))) которой сам загорелся...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой муж хочет приобрести себе шуруповерт. но какой? в интернете и в магазинах их очень много и выбрать действительно хороший трудно. точно знаю какие нужны там функции: электрический, 900 ватт, 2-х скоростной, быстро зажимной патрон, планитарний редуктор, крутящийся момент (не менее 20).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шуруповерт. но какой? в интернете и в магазинах их очень много и выбрать действительно хороший трудно. точно знаю какие нужны там функции: электрический, 900 ватт, 2-х скоростной

хм... шуруповерт 900(!!!)Вт??? может, проще подскажете, что он им планирует делать? а то пока характеристики больше запутывают, чем помогают((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут есть владельцы такой Макиты или других производителей, но с таким же хватом?makita-bfs-451-rfe-bfs451rfe-visseuse-plaquiste.jpg

В сети не могу найти инфы какой крутящий момент у данной модели. Потянет ли 75 в дерево или пресшайбу в 2 мм металл?

 

Есть большое желание перейти с сетевого на акк инструмент, но так как за годы работы привык именно к такому хвату сетевого шурика, обычные аккумуляторные не комфортно лежат в руке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут есть владельцы такой Макиты или других производителей, но с таким же хватом?makita-bfs-451-rfe-bfs451rfe-visseuse-plaquiste.jpg

В сети не могу найти инфы какой крутящий момент у данной модели. Потянет ли 75 в дерево или пресшайбу в 2 мм металл?

 

.

Закрутити кілька шт. в чистеньку без сучка суху сосну новою бітою вийде, якщо постаратися, працювати постійно - ніяк, це чистий гіпсокартоннік, з його то 4000об.

 

Есть большое желание перейти с сетевого на акк инструмент, но так как за годы работы привык именно к такому хвату сетевого шурика, обычные аккумуляторные не комфортно лежат в руке.

 

:-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если это так, то оч жаль. Значит продолжу распутывать провода по 5 раз на день

 

Щось не зрозуміти мені цього мазохізму. І справа не лише в проводах - профі, який вирішив витрати гроші на оновлення інструментарію, мав би купити найпрофільніший інструмент, і як шуруповерт - це імпакти, зручні компактні і потужні. А тут архаічний хват, як основний параметер для вибору. Та достатньо попрацювати два дні нормальним hex-імпактом на 2600-3000об., як будете плюватися на той хват і з посмішкою дивитися на патронні дрелі. Це якщо робота дійсно постійна і серійна саме по закручуванню шурупів/гвинтів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко не погодитись. Також не розумію, як можна працювати мережевим інструментом в наш час? Мабуть, там друга причина...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також не розумію, як можна працювати мережевим інструментом в наш час?

если на месте работать в нормальных мастерских условиях, то зачем за аккумуляторные переплачивать 3-4 раза))да там понимаю шуроповерт, гайковерт там сабельная пила к примеру то да удобно, с другими инструментами вполне нормально работать и с шнурами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...