Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

кхм... но там же черным написано, что сделано в Китае...
тсс ... не разрушайте человеку вселенную, пусть он и дальше не видит этот прц( полный аналог метабо повер мах но в 2 раза дешевле и сервис на каждом углу)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы не было вопросов "китай-некитай", вот фото моего шуруповерта.
Мій один в один,шильдик як на фото,тільки серійник другий.Апарат супер.З недоліків,як для мене трохи тяжкий в сумці тягати,і незручно розміщений переключатель реверсу.

 

 

( полный аналог метабо повер мах но в 2 раза дешевле и сервис на каждом углу)
Це не аналог метабо,то безщітковий, і патрон бере 13мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто никому ничего не рарушает. Фото специально дал. Вертел в руках "официальное в Украине" и купленое оттуда. Разница есть. ИМХО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорее всего вертели разные модели. Надо понимать процесс производства и бизнеса вообще, чтобы уяснить, что не станет большая компания делать для германии 200 хороших шуруповертов и ещё 20 похуже для украины. проще и дешевле сделать сразу 220 одинаковых.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

( полный аналог метабо повер мах но в 2 раза дешевле и сервис на каждом углу)

 

Казнить нельзя помиловать

 

Добавлено через 3 минуты

У официалов цена будет космос

 

Тому і не поширені Milwaukee в Україні, наприклад, не кожен готовий віддати тищ 15 за 18В дрель.

 

Добавлено через 3 минуты

Никто никому ничего не рарушает. Фото специально дал. Вертел в руках "официальное в Украине" и купленое оттуда. Разница есть. ИМХО.

 

Різниці між нашим офіціалом і европою немає. Різниця між омереканським і наш/европа - маркіровка різна. Все китай. ИМХО :-)

 

Добавлено через 7 минут

Це не аналог метабо,то безщітковий, і патрон бере 13мм.

 

А ще набагато зручніший хват, таке враження, шо лише Milwaukee m12 fuel і змогли зробити інструмент з "вбудованими" акумами, який по зручності хвату не гірший "звичайних"

Крім того, фірмова фішка Milwaukee - захист від перевантаження. Принаймні, від однієї людини чув про запах горілого при роботі з metabo power max12

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різниці між нашим офіціалом і европою немає. Різниця між омереканським і наш/европа - маркіровка різна. Все китай.

После двух бракованных хилтей и одной макиты, купленных у наших официалов, ничего из электроинструмента в Украине не покупаю. Принципиально. "Оттуда" брака еще не было ни разу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После двух бракованных хилтей и одной макиты, купленных у наших официалов, ничего из электроинструмента в Украине не покупаю. Принципиально. "Оттуда" брака еще не было ни разу.

 

Так в цьому тому то і головна відміність офіціала і оттудаотсюда - занести браковану чи ще якось нефеншуйну річ назад продавцю, повернути гроші.

 

Сам я ніколи не купляв оф. інструмент тут через єдину причину - ціна в 2-2.5рази меньша "там", цього не можуть компенсувати ніякі гарантії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ціна в 2-2.5рази меньша "там", цього не можуть компенсувати ніякі гарантії.

 

А где там?

на ебей все то же шо и у нас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где там?

на ебей все то же шо и у нас.

 

Наприклад, Milwaukee 2604 коштує з доставкою біля 7500грн. Офіційний аналог - M18 CDD-402C коштує під 15 000грн. Ви знаєте інші ціни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви знаєте інші ціни?

 

www.ebay.com/itm/Milwaukee-2604-22-M18-FUEL-Li-Ion-Brushless-1-2-Hammer-Drill-Driver-XC-Kit-/281881131658?hash=item41a16cba8a:g:NfwAAOSwAL9UbjkB

 

+ растаможка

 

те же 15000

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.ebay.com/itm/Milwaukee-2604-22-M18-FUEL-Li-Ion-Brushless-1-2-Hammer-Drill-Driver-XC-Kit-/281881131658?hash=item41a16cba8a:g:NfwAAOSwAL9UbjkB

 

+ растаможка

 

те же 15000

 

В чому ваш посил? В тому, що офіціал - це прекрасно і новорічно?

 

Чи по якій причині ви вибрали для прикладу лот за 330$, якщо є і за 240$?

 

www.ebay.com/itm/391356532601?redirect=mobile

 

Різниця під 100$

 

Це прямий доказ, що ви засланий казачок.

 

Чи, може, навпаки - заклик до "дердавної свідомості" і заплатити розтаможку, даби різні дармаєди не голодали?

 

Якщо вам потрібно таки купити по хорошій ціні, наприклад, то 2604-22 буде коштувати 7500₴

Якщо задача пагаваріть про розтаможку - то тут це нікого не цікавить, повірте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Різдвом !

 

Був у мене Бош GSR 12 V, витримав 4 роки - зараз ще крутять батареї, але помирає трещьотка. Пізніше взяв (не вистачає на трьох одного) GSR 1800 Li - виявився заслабий, одна батарея померла через рік, друга вже на підході.

 

Хочеться чогось кращого - саморізи кручу в метал, там швидкість потрібна, у Мілвокі 2704 обіцяють 2000 обертів, а у Боша зазвичай 1600-1700. По потужності тут також все гаразд.

 

Перечитав тему, дивлюсь на ОЛХ Мілвокі , наприклад : (ссылка устарела)

 

Я вірно зрозумів, що їх не дуже підробляють ? Бо бентежить ціна така, як і на ebay, але вже в Україні - дуже вже лячно нарватись на підробку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вірно зрозумів, що їх не дуже підробляють ? Бо бентежить ціна така, як і на ebay, але вже в Україні - дуже вже лячно нарватись на підробку.

 

За Суми не ручаюсь, але у Львів возить по ціні +10-30$ від тієї, по якій я маю з евау, що шикарно, адже це тут і вже.

 

Стосовно самої дрелі - так хто ж таким апаратом крутить шурупи? Для нього це функція другорядна, PH2 висить про всяк випадок, але це потужна дрель - сверлити важкі речі, клей замісити, на крайній випадок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно самої дрелі - так хто ж таким апаратом крутить шурупи? Для нього це функція другорядна, PH2 висить про всяк випадок, але це потужна дрель - сверлити важкі речі, клей замісити, на крайній випадок.

Дякую за пораду, погляну ще й на слабші (і легші) моделі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так хто ж таким апаратом крутить шурупи?

 

Так іноді саморізи для профлиста не дотягують, а цей точно вкрутить, хоча може і зірвати. Проте запас сили нікому не завадить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду, погляну ще й на слабші (і легші) моделі.

 

 

Чому ж слабші - профільніші! Як швидкий шуруповерт - 2753 або його попередник. Легший, але не слабший: 210Нм, 3000об.

 

Добавлено через 8 минут

Так іноді саморізи для профлиста не дотягують, а цей точно вкрутить, хоча може і зірвати. Проте запас сили нікому не завадить.

 

Такий аппарат в режимі шурика при бажанні може зірвати 10шт таких гвинтів одночасно. Але він заважкий і завеликий для регулярної професійної шуриковської роботи, для роботи з саморізами - швидкої, потужної але одночасно точної, без зривів, існують імпакт-шурупуверти, приклад я привів вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ж слабші - профільніші! Як швидкий шуруповерт - 2753 або його попередник. Легший, але не слабший: 210Нм, 3000об.

Оце зараз дивлюсь якраз комплект 2753 + 2704 з 5А акумуляторами за 4 сотні. Я ніколи не дивився на ті імпакти, бо дрель універсальніша - бува й свердло вставляю, хоча рідко. А раз він швидший і потужний, то треба подивитися. А як в них реалізована зупинка по зусиллю? В 2704 там трещітка спрацьовує, а тут же її не видно - там якийсь інший механізм ?

 

Добавлено через 9 минут

П.С. Подивився відео - там удар іде виявляється. У мене так працює Макіта (від мережі). Закручує гарно, одна біда - в бітах трощить магніти. Не знаю, як з цим боротися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маккіта відпочивае проти Мілки. По всих позиціях. Якщо хочете, дам контакти перевіреної людини по Мілвоке.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий аппарат в режимі шурика при бажанні може зірвати 10шт таких гвинтів одночасно.

 

Так можна не вікористовувати в режимі дрелі, а віставити на зусилля. В тому, що важкий, тут маєте рацію - до обіду руки відвалюються. Тримав в руках шурупокрут Метабо (модель не запамьятав), так після моєї Макіти 6271, він мені пушинкою здався. До речі своєю Макітою и клей для плитки замішував і в пеноблоці під розетку коронкою сверлив...тьху-тьху...не жаліюсь.

 

Маккіта відпочивае проти Мілки. По всих позиціях. Якщо хочете, дам контакти перевіреної людини по Мілвоке.

 

Тут кожному своє. В мене товариша не переконать, він фанат Макіти. Другий знакомий тільки Бош, а третій Хілті. Я вважаю, що в кожної фірми є достойні моделі.

 

Наприклад я не знав, що Панасоник виробляє інструмент:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо хочете, дам контакти перевіреної людини по Мілвоке.

Не відмовлюся :)

 

Зважив свій бошик - 1,8кг

2704 важить вже 5 фунтів, це десь 2,3кг. Чималенька різниця. Думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Інтересний дівайс. SDS-патрон при 2,6кг масси. Ось тільки не можу знайти скільки джоулів в нього удар:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Інтересний дівайс. SDS-патрон при 2,6кг масси. Ось тільки не можу знайти скільки джоулів в нього удар:(

 

1.7 там.

 

Як на мене, це і є єдиний вартий уваги виріб від панаса, крім легкого гламуру в дизайн, іншого не побачив нічого хорошого за їх ціну.

Болгарка майже іграшкова в них, мінімум у двох міняли вже підшипники і це при "хатніх" робочих навантаженнях. Гламурні пластикові патрони теж гэ, що визнає сам власник панасовод.

Є в них деякі цікавинки, така, як дуалвольтаж по батареям 14.4/18В а є і прогиби критичні, такі як відсутність індикатора заряду батареї, що не припустимо, як на мене, в сучасних апаратів топ-рівня.

Ну а сверлити під водою всяко не збирався, а легкий дощ будь-який інструмент витримує, але це перевага, погоджуюсь.

Зарядні пристрої Panasonic так само легко мультивольтажаться під 220В, як і всі інші.

 

Добавлено через 11 минут

Не відмовлюся :)

 

Зважив свій бошик - 1,8кг

2704 важить вже 5 фунтів, це десь 2,3кг. Чималенька різниця. Думаю.

 

Топові ударні дрелі зі 100+Нм крутного моменту і в боша, і в деволт і в макіта важать приблизно стільки ж.

 

Якщо готові віддати 4ри сотні, то думати немає чого :-)

Такий набір - найкращий в класі. Отримаєте найпотужніжу, і при цьому, найкомпактнішу серед однокласників дрель на ринку і легкий та швидкий 3000об. імпактшуруповерт - такий комплект готовий для будь яких задач.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.7 там.

 

Дякую

 

Як на мене, це і є єдиний вартий уваги виріб від панаса

 

Тож і воно. А купляти один пристрій на акумах, до якого більше не підходить нічого, теж не по фен-шую. Якшо вже збирати інструмент, то під однакові акуми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...