Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерты. Обмен опытом.

adre25

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Saharov сказал:

Добрий день. Може хто підскаже в чому проблема. milwaukee m12 fuel . Десь 15-16 року. Працював мало, більше лежав. Тепер не реагує на кнопку десь в 80% . Інколи спрацьовує.  При старті  індикатор заряду бігає вліво -вправо хвилею. 

Похоже на здохшие аккумы, проверьте тестером сколько напряжение на клемах, желательно под нагрузкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, mastervovik сказал:

Похоже на здохшие аккумы, проверьте тестером сколько напряжение на клемах, желательно под нагрузкой.

Вже нагуглив в англомовних. Поганий контакт з датчиком температури акумулятора.  Відігнув трохи контакти і почистив. Працює 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
2 часа назад, outdoor24 сказал:

DeWalt

Якусь конкретно порекомендуєте модель ? 

Змінено користувачем nykoss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, nykoss сказав:

Якусь конкретно порекомендуєте модель ?

Зформулюйте будь ласка для початку під які потреби він вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швидше побутове використання: монтаж гіпсокартону, дерев’яних конструкцій ітд. 
Справа в тому, що Деволт(який мені цікавий)помітно дорожчий за вище згадані моделі, тому вибір зумовлений серед цих моделей. 

Змінено користувачем nykoss
Доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, nykoss сказав:

Швидше побутове використання:

В такому випадку вибирайте, який на вас дивиться. Можете навіть і на Дніпро-М глянути. В побутовому режимі все витримає.

Але подумайте перед покупкою про можливе розширення лінійки акумуляторного інструменту вдома - я свого часу почав з бошевського шуріка із зарядкою в комплекті, потім ще пару інструментів з лінійки, а тепер жаба давить повністю змінювати систему.

до 12В серії Bosch в побутовому періодичному використанні зауважень не маю, але 18В лінійка DeWalt подобається більше.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, outdoor24 сказал:

до 12В серії Bosch в побутовому періодичному використанні зауважень не маю, але 18В лінійка DeWalt подобається більше.

Так отож я тепер і думаю. Шкода тільки, що спочатку зробив замовлення, а вже потім зайшов сюди за порадою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому метабо ? Тому що вартість їхнього виробництва не зазнала таких суттєвих змін,як у інших відомих виробників на ринку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.10.2022 в 20:04, nykoss сказал:

Metabo BS 18 L BL.

Бывает при затяжке и отпуске патрона он просто проворачивается. Не часто но непредсказуемо. Косяк системный, на разных шуриках Метабо с безщеточным двигателем, вплоть до самых верхних моделей. В ютубе есть видосы. Щеточный средней мощности отличный, придраться не к чему.

Для монтажа гипсокартона подойдет. Кнопка отзывчивая, регулировки момента силы подходящие. Для работы с саморезами по дереву более 50 мм. будет слабоват. С деревом ударный винтоверт гораздо удобнее.

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Leon26 сказал:

Для монтажа гипсокартона подойдет. Кнопка отзывчивая, регулировки момента силы подходящие. Для работы с саморезами по дереву более 50 мм. будет слабоват. С деревом ударный винтоверт гораздо удобнее.

Мова про BS 18 L ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Leon26 сказал:

Да

Для себе Ви обрали б саме цю модель ? 
А взагалі, в цій ціновій категорії, що б придбали для себе ?

Змінено користувачем nykoss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я этот шурик использую как дрель. Средний, щеточный, тоже как дрель. Саморезы кручу ударным винтовертом. Если есть хоть какая-то дрелька, то я бы смотрел в сторону ударного винтоверта. Макиту из Америки с регулировкой момента (это обязательно), например тушку XDT14, можно найти на ОЛХ новую до 100 дол. БУ еще дешевле. И вообще, при желании обзавестись аккумуляторной линейкой инструмента, нужно хорошо изучить весь инструмент каждого производителя который может понадобиться в будущем. Если вернуться назад, я бы акумуляторную линейку от Метабо не заводил (хотел купить ударные гайковерт и винтоверт, но они очень дорогие).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за змістовну відповідь. Шурупокрут мені вже відправили, то ж буду користуватись. 
Пробачаюсь у суспільства за запитання не по темі, але які ви використовуєте свердла, якого виробника. Чи є серед них кращі, або гірші ? Хотілося б почути відповідь з практичної точки зори, без теорії …

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, nykoss сказал:

Шурупокрут мені вже відправили, то ж буду користуватись. 

Возьите с собой на почту какое-то сверло. Попробуйте несколько раз зажать и отпустить его в патроне. Может этот косяк вылезет и не захотите забирать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Leon26 сказал:

Возьите с собой на почту какое-то сверло. Попробуйте несколько раз зажать и отпустить его в патроне. Может этот косяк вылезет и не захотите забирать.

Пробачте, але так і не зрозумів про який косяк мова. Відео в ютубі після Вашого поста,теж шукав на предмет такої проблеми, але так і не знайшов нічого. Один блогер-користувач його банально перегрів, і в ньому не спрацював захист, бо виявляється він там відсутній. Ще читав про скарги на клавішу пуску:заїдає. А щоб випадало свердло… Тобто зятягнуть свердло, а потім вхолосту погазувать(на реверсі?), і воно має випасти, через ненадійну фіксацію ?  
Чи не крутиться патрон, бо його не запускає “привід” ? 

Змінено користувачем nykoss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається зрозумів: коли хочеш помінять насадку(свердло, біту) і затискаєш в руках патрон, щоб він розкрився, то він утримує насадку, а не розтискає її, як мав би це зробить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, nykoss сказал:

Пробачте, але так і не зрозумів про який косяк мова. Відео в ютубі після Вашого поста,теж шукав на предмет такої проблеми, але так і не знайшов нічого. Один блогер-користувач його банально перегрів, і в ньому не спрацював захист, бо виявляється він там відсутній. Ще читав про скарги на клавішу пуску:заїдає. А щоб випадало свердло… Тобто зятягнуть свердло, а потім вхолосту погазувать(на реверсі?), і воно має випасти, через ненадійну фіксацію ?  

Типа как на видео с 4.50, только у моего иногда проскакивает при небольшом усилии затягивания или ослабления сверла. Покрутив двигатель в обе стороны, косяк пропадает. Сверло не выпадает и не прокручивается, патроны держат хорошо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, nykoss сказал:

Здається зрозумів: коли хочеш помінять насадку(свердло, біту) і затискаєш в руках патрон, щоб він розкрився, то він утримує насадку, а не розтискає її, як мав би це зробить. 

Да, у этих шуриков есть тормоз, и иногда когда закручиваешь/откручиваешь сверло, патрон просто с треском проворачивается.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Leon26 сказал:

Типа как на видео с 4.50, только у моего иногда проскакивает при небольшом усилии затягивания или ослабления сверла. Покрутив двигатель в обе стороны, косяк пропадает. Сверло не выпадает и не прокручивается, патроны держат хорошо.

Дякую. А Ви не звертались з цією проблемою в СЦ,цікаво було б почути їхній коментар з цього приводу? У мене це буде перший шурупокрут, тому така інформація є досить важливою, особливо якщо це не типова для інструмента поведінка. Обов’язково перевірю при отриманні на пошті. Одного не зрозумів, чому автор відео не звернувся з цією проблемою в сервіс ? Особливо це стосується зарядного пристрою з акумом. Як мені сказали в магазині, на акумулятори теж розповсюджується гарантія, на весь гарантійний термін. Навіть якщо вони втратили,якийсь визначений відсоток ємності. Подивимось як воно буде насправді. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, nykoss сказал:

А Ви не звертались з цією проблемою в СЦ

Нет, не видел в этом необходимости.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...