Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хатынка с башенкой под Киевом

tarick

Рекомендовані повідомлення

Ворота і пульт це класно. А з дому можна відкрити? Чи коли привозять матеріали або робочі підїзжають, та навіть гостей треба зустрічати на воротях в червоних чоботях?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота і пульт це класно. А з дому можна відкрити? Чи коли привозять матеріали або робочі підїзжають, та навіть гостей треба зустрічати на воротях в червоних чоботях?
Второй вариант.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Второй вариант.

В нас на вулиці один теж крепко ратує за шлагбаум.

Але саме через зустріч всіх на воротях мені ця ідея ну дуже не подобається. Йому то добре. Він в 20 метрах від місця де хоче шлагбаум поставити живе. Можна з будинку на пульті кнопку натиснути. А мені доведеться таки топати, щоб пульт спрацював.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас на вулиці один теж крепко ратує за шлагбаум.

Але саме через зустріч всіх на воротях мені ця ідея ну дуже не подобається. Йому то добре. Він в 20 метрах від місця де хоче шлагбаум поставити живе. Можна з будинку на пульті кнопку натиснути. А мені доведеться таки топати, щоб пульт спрацював.

 

А что мешает поставить джисммодуль и управлять шлагбаумом и воротами с мобильного телефона? Телефон забивается в карту через удаленный интерфейс, приехал кто-то - хозяин удаленно открыл, надо выехать - так же. У нас так на всех массивах

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас на вулиці один теж крепко ратує за шлагбаум.

Але саме через зустріч всіх на воротях мені ця ідея ну дуже не подобається. Йому то добре. Він в 20 метрах від місця де хоче шлагбаум поставити живе. Можна з будинку на пульті кнопку натиснути. А мені доведеться таки топати, щоб пульт спрацював.

У меня 190 метров от участка до ворот, не о чем говорить. Брелок срабатывает метров с ~80.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погода до сих пор позволяет класть кирпич - шансы закончить забор всё-таки остаются.

 

dom119.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим будете цоколь обробляти?

І я бачу на фото він ширший за кладку паркана? Яка там ширина?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим будете цоколь обробляти?

І я бачу на фото він ширший за кладку паркана? Яка там ширина?

стовби - ~38 см (півтори цеглини), фундамент саме такий завширшки. А між стовбами кладка трохи вужча. Там типу такого зроблено (але не точно таке)

r106.gif

Як обробляти - та біс його знає. До наступного літа точно ніяк, а там може поштукатуримо та пофарбуемо. А може так і залишиться. А з середині - там рівень грунту буде піднятий, саме до цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стовби - ~38 см (півтори цеглини), фундамент саме такий завширшки. А між стовбами кладка трохи вужча. Там типу такого зроблено (але не точно таке)

r106.gif

Як обробляти - та біс його знає. До наступного літа точно ніяк, а там може поштукатуримо та пофарбуемо. А може так і залишиться. А з середині - там рівень грунту буде піднятий, саме до цегли.

Я веду до того що варто над вузлом тим помізкувати. З паркана дощ буде стікати і мочити штукатурку чи декор. А в холодну пору року до намокання добавиться мороз. Там або якусь металеву планку треба буде ставити з запилом в шов цегли. Або ще щось в тому ж дусі. Як правило такі речі обходяться тим що перший ряд кладеться цегла як у Вас на стовпах, але цегла на ребро.

cbbe00959cbfb3baf963eeed10d0765f.jpg

І тоді край цегли нависає над фундаментом. Вода стікає і капає з цегли на землю, а не мочить оздоблення фундаменту.

До речі бачив як в схожого паркана не просто штукатурили фундамент, а з штукатурки формували щось типа цеглинок. Поки суміш не висохла робили імітацію швів цегли. Виглядає цікавіше ніж просто штукатурка. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я веду до того що варто над вузлом тим помізкувати. З паркана дощ буде стікати і мочити штукатурку чи декор. А в холодну пору року до намокання добавиться мороз.
І шо тому бетону зробиться?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І шо тому бетону зробиться?

Бетону нічого.

А от штукатурці...

Може краще не штукатурити тоді?

 

Добавлено через 52 секунды

От цій штукатурці.

До наступного літа точно ніяк, а там може поштукатуримо та пофарбуемо. А може так і залишиться. А з середині - там рівень грунту буде піднятий, саме до цегли.

 

Добавлено через 1 минуту

П.С.

Можете відкрити страшенну таємницю, скільки коштує погонний метр такого паркану? Фундамент і цегла. Я собі на наступний рік обираю що ж на фасад поставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетону нічого.

А от штукатурці...

Може краще не штукатурити тоді?

 

Добавлено через 52 секунды

От цій штукатурці.

 

Добавлено через 1 минуту

П.С.

Можете відкрити страшенну таємницю, скільки коштує погонний метр такого паркану? Фундамент і цегла. Я собі на наступний рік обираю що ж на фасад поставити.

Та таємниці нема, але треба порахувати, бо я ще підсумок не підбивав. Цегла залишилась з будинку, брав ще у 2015-ому і 2016-ому, тому треба дивитись актуальні ціни. Кладка (робота) - 9 грн за цеглину. Кольорової кладочної суміші взяв 100 мішків на 11 тис (у принципі можна спробувати звичайний розчин + пігмент, буде набагато дешевше). Бетону на цоколь пішло майже 17 кубів, 24500 з доставкою,

Арматура + кутник на закладні + профіль 80х80х3 на стобчики - обійшлося у 16 тис. (профіль на стобчики дорогий, більше 200 грн за метр, а я його брав із запасом, на 20 стовбів). Ще вчора купив 8 метрів профілю 20х40х3 - на нього будуть кріпитися ворота і хвіртка.

Ще купив кришки на паркан (на останній фотці лежать на першій секції у два шари) і на стовби (на фотці лежать загорнуті у плівку біля східців у підвал), разом 7 тис.

Ще мабуть завтра куплю профіль 20х40х2 - вже під профнастіл, десь на пару тисяч буде його. Ну і залишиться сам профнастіл.

Плюс цементу пішло десь мішків 15 + пісок + щебінь, на заповнення проміжку між рядами кладки.

Якось так.

Це 10 секцій (по 2.07 метри) паркану, 13 стобчиків (+ метрова хвіртка + 3,6 метри ворота), плюс ще 4 металеві стобчики без цегли (див фото у цьому повідомленні) - це тимчасова частина паркану, тут буде гараж через 2-3 роки.

 

P.S. Цоколь паркану заглиблений у грунт майже на метр.

20171130_114204.thumb.jpg.1bd4b9eaa8bd1df1e98bb506d6b0e4e4.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі а чому на стовпчики квадратна труба, а не 4 прута арматури? Там же ж бетон заливається?

Відносно цін дякую. Можна прикинути витрати.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі а чому на стовпчики квадратна труба, а не 4 прута арматури? Там же ж бетон заливається?

Важко сказати. Де бачив - усі так роблять. Хоча мабуть можна і арматуру. Тільки закладні треба якось чи до арматури приварити, чи щось придумати, щоб нормально тримались.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко сказати. Де бачив - усі так роблять. Хоча мабуть можна і арматуру. Тільки закладні треба якось чи до арматури приварити, чи щось придумати, щоб нормально тримались.

В нас там де закладні там труба 60 товстостінна. А решта просто арматура. Тому й запитав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Гарно вийшло. Можете ще карніз з капельником зверху поставити. З ним вигляд цікавіше.;)

До речі а дерево замість мп не розглядали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарно вийшло. Можете ще карніз з капельником зверху поставити. З ним вигляд цікавіше.;)

Не, решил не упрощать жизнь тому кто будет через забор лезть. Хай, скотыняка, руки порежет.

До речі а дерево замість мп не розглядали?
Профнастил - временное решение. Потом будет ковка.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Ура! Забор завершен, ворота и калитка поставлены.

А завтра должны привезти окна, если обещанный аномальный снегопад не внесет свои коррективы.

dom122.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете показать как зашиты ворота с обратной стороны доской или металлофрофилем?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете показать как зашиты ворота с обратной стороны доской или металлофрофилем?

Спасибо.

Металлопрофилем зашиты.

IMG_6408.thumb.jpg.4eedbf31162b447fc4cd669e94e9a80b.jpg

Змінено користувачем tarick
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металлопрофилем защиты.

Потім зніметься?

Планується ж ковка на паркані. Невже на воротах МП залишиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім зніметься?

Планується ж ковка на паркані. Невже на воротах МП залишиться.

Да. Но поскольку за воротами туи не посадишь, то чем-то все-же их обшить нужно будет. Возможно, полупрозрачный поликарбонат.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня доставили окна. К сожалению, к установке пока не приступали - завтра праздник, потом - выходные, а потом - морозы. Печаль.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...